Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

kikasa
17. feb 2011

@stanca22
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd1a0
toto je môj graf, do 15 dňa boli teploty nižšie, 15 deň ovu a od 16 dňa sú teploty hore zhruba tých 14 dní
skús merať niekoľko dní, aspoň zistíš, či bola ovu, alebo nie. Ak sa budeš držať okolo 37 stupňov tak si pravdepodobne po ovu a buď pride ms alebo o pár dni možeš zopakovať test. Ak by boli teploty nízke, alebo by moc skákali, tak ide pravdepodobne o anovulačný cyklus.
ideálne je ale meriať od začiatku cyklu, lebo každá sme iná a teploty sa líšia

dijanka
17. feb 2011

@kattkaa ahoooooooooooooooooj 😉 už mám opravený internet....a asi som ti poslala prázdnu IP....ale som to napravila...teda aspoň si myslím 🙂

kikasa
17. feb 2011

@stanca22 kukni na úvodný príspevok v téme grafy bt, tam su linky na stránky o meraní bazálnej teploty

dicinka1
autor
17. feb 2011

@stanca22 moja..nie..mne sa to upravilo po tam cajiku..cize nie na kazdeho to asi plati..si myslim.. ☹

kattkaa
17. feb 2011

@dijanka Ahooooj, no konecne 🙂 ,ano prisla mi aj prazdna sprava 🙂 , kuk IP 😵

stanca22
17. feb 2011

@kikasa A lepšie bude aj môj doky vedieť čo a ako 😉 Od rána si to začínam merať, uvidíme ... 🙂

stanca22
17. feb 2011

@dicinka1 No, každý sme iný 😀

dijanka
18. feb 2011

@kattkaa už som vyšla z cviku, keď som skoro tt nepísala 😀 IP

kattkaa
18. feb 2011

@dijanka tak to aby si sa zase rychlo dostala do cviku 😀 , kuk IP 😵

dijanka
19. feb 2011

@kattkaa áno, áno...posnažím sa 😀 😀 😀 ....kuk IP

kattkaa
20. feb 2011

@dijanka Pekny tyzden prajem kuk IP 😵

dijanka
21. feb 2011

@kattkaa ďakujem 😵 .....aj tebe prajem pekný týždeň, i keď dúfam, že nebude moooooooooooooooooooc zimaaaaaaaaa, lebo u nás to vyzerá všelijako 😝 ...kuk IP

kattkaa
21. feb 2011

@dijanka Ahojko, dakujeeeem, u nas je ziiiimaaa, brrrrrrrrrrrrr, uz aby bolo teplucko 🙂 , kuk IP 😅

dijanka
22. feb 2011

@kattkaa ahojček 😉 ...to mi hovor...veď tá zima by mala odchádzať a nie sa opäť vraciať.... 😠 ,
zas to s tým učením nepreháňaj, až nie si múdrejšia než profák 😅 kuk IP

kattkaa
22. feb 2011

@dijanka Ahojko, no to mi urcite nehrozi aby som tromfla profaka 😀 , kuk IP 😵

dijanka
23. feb 2011

@kattkaa aby si nebola prekvapená... 😅 , kuk IP

kattkaa
23. feb 2011

@dijanka No tak toho sa neobavam, budem rada ked prejdem 🙂 , kuk IP 😵

dijanka
24. feb 2011

@kattkaa IP 😉 ...hlavne sa nestresuj 😉

kattkaa
24. feb 2011

@dijanka No snazim sa len sa mi to akosi nedari 😒 , kuk IP

dijanka
25. feb 2011

@kattkaa ahojky, viem, je to ťažké...a dobre sa mi to hovorí teraz, keď pred skúškou som bola taká istá....možno aj horšia stresáčka...ale musíš si veriť a povedať si: keď to urobili už toľkí predomnou, tak to zvládnem aj ja!!!!! 🙂 kuk IP

kattkaa
26. feb 2011

@dijanka Jaj no co mi dnes porozpravali spoluziaci o tom skusajucom, tak je to este horsie 😒 . No uvidim ist tam musim takze mi ani nic ine nezostava iba to ist vyskusat 😖 , kuk IP 🙂

kattkaa
28. feb 2011

@dijanka Ahojko, hlasim sa po uspesnom zvladnuti skusky 😀

dijanka
1. mar 2011

@kattkaa 🤐 🤐 🤐 supeeeeeeeeeeer, veľká gratulácia 🤐 🤐 🤐 si šikula....verila som, že to zvládneš a aj som v pondelok na teba myslela....v tom frmole čo som mala...kuk IP 😉

kattkaa
1. mar 2011

@dijanka Ahoj, dakujem 😀, hrozne som sa bala, ale otazky mi sadli a som rada ze uz to mam za sebou 😵 , kuk IP

dijanka
2. mar 2011

@kattkaa nie je zač...osláviť treba...ja som oslavovala každú skúšku a niekedy aj 2-krát 😅 , kuk IP

fazulka1512
3. mar 2011

ahojte, pripajam sa do temy, caka ma to 11.3, uz si robim predoperacne testy, este mi treba predanesteticke a hor sa na to

kattkaa
3. mar 2011

@dijanka Drzim palce na zubara 🙂 , kuk IP

kattkaa
3. mar 2011

@fazulka1512 Vitame Ta a drzime palce, aby Ti to dobre dopadlo 😉

fazulka1512
4. mar 2011

dakujem velmi pekne, aj ja dufam ze to dopadne ok, uz si zacinam predstavovat ze ako lezim v nemocnici a tak

dijanka
4. mar 2011

@fazulka1512 ahoj 😉 , držím ti palce, nech ti to dobre dopadne... 😉