Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

mamartinka
19. aug 2011

@kattkaa prepac som sa pomylila.

dijanka
19. aug 2011

@kattkaa jupiiiiiii, tak supeeeeer, nie????, kuk IP 😉

zabka1124
21. aug 2011

Baby poradte HSg alebo laparoskopia, co skor?V ktory DC sa na nu chodi?Mam dostat MS okolo 30.8, myslite, ze by sa dala stihnut este v septembri???Ja mam taky strach z narkozy, ja ma stale aspon trosku sople ☹ , co s tym??

yukaya
24. aug 2011

caute cicky, bola som na HSG a jeden bol priechodny, druhy mi zpriechodnil.... potom som si v zaznamoch precitala ze boli priechodne pri pretlaku.... a este povedal ze to konzultoval s nejakym kolegom a sa zhodli ze to prirodzenou cestou nepojde.... Tak teraz mam ist na laparoskopiu, ze ci tam nieco nie je co by sa dalo nejako to.... Tak vobec neviem co ma caka... iba povedal ze sa to robi v narkoze a budem 3-4 dni v nemocnici... tie dierky po zakroku velmi vidno? ake su vlastne velke jazvy? ach keby to len pomohlo...

yukaya
25. aug 2011

otehotneli ste niektora po laparoskopii?

mamartinka
25. aug 2011

@yukaya Ahoj.Aspon ja zatial nie.A ideme na asistovanu reprodukciu,umele od 09.09. Laparo+hystero mi boli robene 23.02.2011.A teda k nicomu to zatial nepomohlo a robyli mi to hlavne koli tomu ze mi akysi polip nasli a museli odstranit.Jazvy ani vydiet niesu.Jednu mam v bruchu druhu pod bruchom vlavo dole.

kattkaa
25. aug 2011

@dijanka Jasne som rada. Minule som Ti poslala IP a vobec to neodoslalo, tak dufam ze teraz hej, kuk IP 🙂

dijanka
27. aug 2011

@kattkaa ani nevieš, ako sa vytešujem spolu s tebou 😵 , že to všetko dobre dopadlo...kuk IP 😉

dijanka
27. aug 2011

@zabka1124 ahojky, mne laparku robili hneď na druhý deň po mrche...neboj sa, nie je to až také hrozné tá narkóza...hlavne si zober so sebou do nemocnice čistú nebublinkovú vodu, po narkóze je najlepšia 🙂 a pokiaľ ti mrcha príde toho 30.8., tak v septembri ju určite stihneš 😉 ...mňa tiež robili 6.9....zachvíľu bude rok....držím silno palce, nech to vyjde 😉

dijanka
27. aug 2011

@yukaya ani mne sa nepodarilo otehulkovať po laparke... 😒 a v septembri to bude už rok 😔

zabka1124
28. aug 2011

@dijanka tak ja pojdem skoro do roka a do dna po Tebee🙂🙂🙂🙂🙂!!!

dijanka
29. aug 2011

@zabka1124 drž sa 😉

zabka1124
29. aug 2011

@dijanka 😉 🙂 dikyy

dijanka
29. aug 2011

@zabka1124 nie je zač... 😉 a koľko sa snažíte???mala si predtým nejaké ženské problémy???

zabka1124
31. aug 2011

@dijanka : my sa snazime uz 2 roky a pol, minuly rok MA:(, a odvtedy ani len naznak niecoho:(!!
Ked som brala Antikoncepciu, tak som mavala cysty, ale tie zmizli alebo mi pichali nejake injekcie, ale ako som ju prestala brat, tak mam vse ok, teda aspon podla sona. Teraz pojdem na laparku, tak uvidime, co tam najdu, dam ti vediet!!!!PRi mojom stasti asi nieco najdu 😒 😒 😒

dijanka
31. aug 2011

@zabka1124 neboj, určite bude všetko o.k, ako som mala aj ja 😉 ...a bude to možno len psychického rázu...psychika je hnusoba, hnusná....držím silno všetky palce 😉

buba13
1. sep 2011

@zabka1124 vsetko budes mat ok 🙂 aj ja som sa bala, ze nieco najdu a nic, len povypalovali nanosy a citim sa lepsie. hlavne, ze mas super doktora, ktory ti nehovori blbosti ako ta pred tym 😉 😎

linda81
4. sep 2011

cawte kocky....kto ide v septembri na laparku?Ja mam termin 12.9, snazime sa 16 mesiacov.

kattkaa
5. sep 2011

@dijanka dakujem , kuk IP 🙂

kattkaa
5. sep 2011

@dijanka Nezufaj, urcite sa podari uz coskoro 😉

yukaya
6. sep 2011

vyberali niekomu z vas vajcovovy pri laparke?

dijanka
6. sep 2011

@kattkaa nie je zač...a už som realistka...takže už tomu slovíčku čoskoro neverím 😔 ...iba ak by sa podaril nejaký zázrak 😵 , kuk IP

yukaya
9. sep 2011

@linda81 ja by som mala ist, len este neviem presny termin

linda81
9. sep 2011

@yukaya ahoj....ja teda predsa len idem v pondelok....kusom som s tym bojovala, ze to este odlozim o mesiac, ale mm ma pravdu, ze sa asi dalej nepohneme.Je to uz 16 -ty mesiac...tak uvidime

pravnicka
10. sep 2011

Ahojte...som 3 den po laparoskopii a drillingu. Berem dupfaston 16 DC a momentalne som 19 DC .Myslite, ze som ho mala vysadit? Nemoze nejako duphaston zabranit ovulacii?

dusika11
10. sep 2011

vsetkym kockam drzim palce...ja som tym presla...je to predsa len operacia..ale skor sa z nej dostanete ako s klasickej...ale bolo mi velmi zle po narkoze...sice ja si kazdu narkozu odvraciam a boli ma hlava ako keby mi po nej niekto dal-....a...podarilo sa mi otehotniet do dvoch mesiacov snazili sme sa dva roky,,,mam dvojicky jednovajecne...
@pravnicka no neviem duphasom sa berie k podpore otehotnenia...uz som presne zabudla naco..asi na udrzanie keby nahodou...ale brala som to aj ja...aj po laparke aj predtym...myslim ze sa to dava az po ovulke...

len tolko som chcela povzbudit..to bude dobre...drztim place...

dusika11
10. sep 2011

@yukaya dierky su minimalne...jedna pod pupukom robia ju do zarezu,...jedna tam kde je vajecnik ale robia to do vrasocky ..poviem ti znaminka ked mi vyberali tak je to uplna katastrofa...ale tieto nevidno a to mam zlu kozu...ale moze byt ze som im ukazala ako sa mi zle hoja jazvy ze si dali pozor na sitie...

dusika11
10. sep 2011

@yukaya otehotnela som sice nie celkom po laparke..mali sme iui...ale prvy sa nepodaril...a po druhom iui sme pracovali aj prirodzene.. 😎 a potom im nesedeli dni..stale tam jeden tyzden hovorili ze ..to nesedi z datumom iui takze mozno to bolo aj prirodzene iu robili hned po laparke

kattkaa
22. sep 2011

@dijanka Halooo uz sa hlasim 🙂 , kuk IP

saxana36
25. sep 2011

ahojte vsetky,prave som absolvovala laparku.prijali ma vo stvrtok do Ruzinova, vsetky tie bezne vysetrenia,po obede nejest, po polnoci nepit, o piatej som dostala prvy klystyr,este som sa nezpamätala z prveho a o deviatej druhy.Na sal ma brali o 8 30,o 10 30 som sa zobudila, mam dva rezy v pupku a asi 10cm pod .
Tym padom som vedela ze mi s vajecnikmi nic nerobili, prava strana uplne v poriadku , lavy vajcovod mi 2 krat prefukol ale je priechodny len minimalne.bolesti ziadne ,vecer po siedmej mi vytiahli cievku na moc, tym padom som bola sledovana aby som isla sama na wecko.v sobotu do obeda ma prepustili.robili ma na 14den cyklu,teraz mierne spinim, o tyzden na vyber stehov a uvidim co dr.povie dalej.mam ist na ivf,ale este by som asi skusila iui.takze ktoru toto vsetko caka nebojte zvladnete to, aj vdaka sestrickam,boli strasne zlate,