Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

kattkaa
6. feb 2011

@dijanka IP 🙂

dijanka
7. feb 2011

@kattkaa ahoj 😉 , veď ty vieš, že čo.... 🙂

kattkaa
7. feb 2011

@dijanka kukuk 🙂

dijanka
8. feb 2011

@kattkaa 😅 IP

tiffany81
8. feb 2011

ahojte baby nebola žiadna z vás na laparoskopii v ružinovskej nemocnici?

kattkaa
8. feb 2011

@dijanka kuk IP 😉

kattkaa
8. feb 2011

@tiffany81 Ahoj ja som bola na Kramaroch, takze s Ruzinovom nemam skusenosti 🙂

dijanka
9. feb 2011

@tiffany81 ahoj, ja som bola v Trstenej....do Blavy mám ďaleko...takže ti s tým neporadím 😉 ale v každom prípade ti držím palce 😉

dijanka
9. feb 2011

@kattkaa IP 🙂 a drž mi dnes palce, nech som krásny ježko 😀 😀 😀 (dúfam, že vieš, čo myslím) 😉

tiffany81
9. feb 2011

@dijanka dakujem

tiffany81
9. feb 2011

@kattkaa a bola si spokojná?

kattkaa
9. feb 2011

@dijanka Jasne ze viem 🙂 , drzim palce aby si to zvladla a kuk IP 😉 😉

kattkaa
9. feb 2011

@tiffany81 Ahoj, no ja som sa dost bala, moja prva operacia, ale nakoniec na moje prekvapenie sa to dalo zvladnut 😉 Ja som mala vybaveneho Dr. takze som bola spokojna, izbu som si dala nadstandardnu na odporucanie Dr. a vrelo odporucam, mat vlastny zachod a kupelnu je neocenitelne 😉 po operacii aj sestricky sa o mna starali, takze spokojnost nad moje ocakavania iba to jedlo bleee 😅

dijanka
10. feb 2011

@kattkaa ahooooooooj....kuk IP....ježko som bola nádherný 😀 😀 😀 jediný exemplár 😀 😀 😀

dijanka
10. feb 2011

@tiffany81 nie je zač 😉

kattkaa
10. feb 2011

@dijanka Tak super, ze to mas za sebou, kuk IP 😉

mariposita
12. feb 2011

Ahojte, prosim vas bola niektora z vas na laparoskopii v Nitre?

dijanka
14. feb 2011

@kattkaa ahojky, už som kooooooooooonečne dospala ples, tak odpisujeeeeeeeeeeem 🙂 IP

inak všetkým prajem krááááááááááásneho VALENTÍNA 😵 😵 😵

kattkaa
14. feb 2011

@dijanka Ahojko, no pekne 🙂 , ale treba niekedy zmenu 😀 , pekneho Valentina prajem 😵 kuk IP

stanca22
17. feb 2011

@dicinka1 Ale vitaj moja 😀 Teba som Ťa tu nečakala ako zakladateľky tejto témičky 😀 Ja som bola v 12 rokoch operovaná na slepé črevo, potom teraz dva roky do zadu som bola operovaná laparoskopiou na cysty ale tie tam nenašli, asik praskli behom času medzi tým ako som šla na operáciu, asi sa zľakli a radšej sami praskli 😀 No a tak ma v znútra kukli či všetko mám ok., bola som až na veľké zrasty, ktoré som tam mala celé dlhé roky po slepáku, aj som mávala bolesti ale nejako som tomu nedávala význam, až do kým ma bolesti nechytili tak, že ma museli laparkou teda šiknúť pod nôž 😖 A teraz s mužom snažilkujeme dva a pól roka a MS mi mešká 35 deň dnes, neviem čo je so mnou, na dokyho musím počkať, pokým príde z dovči do pondelka, mávam silné bolesti pod bruškom a v pupku, keďže ma na posledy operovali cez pupok a sem tam ma bolia aj kríže ... takže neviem čo je so mnou, dosť sa bojím a tá neistota ma zožiera ... myslím si, že mám znova zrasty ...

dicinka1
autor
17. feb 2011

@stanca22 Skušala si testnut??? 😵

stanca22
17. feb 2011

@dicinka1 4x a nič, stále negatívne, bojím sa že mám zrasty abo mmt ☹

dicinka1
autor
17. feb 2011

@stanca22 mmt by si mala asi poz. tehu tets..či nie? 😕
mne meškaju tiež..dnes som testla a nič..takže tehu nie som..zase tie blbe hormony..a aj nervozita samozrejme..ale začinam pit alchemilkovy cajik..snad pomoze spravidelnit kramy..

kikasa
17. feb 2011

@stanca22 aj ja som mala zrasty, odstraňovali mi ich v auguste
skús merať bazálnu teplotu, vedela by si, či bola ovu, alebo bol cyklus anovulačný

stanca22
17. feb 2011

@dicinka1 Vieš čo? Mne to mešká dnes asik 34 dník a od vtedy mi to mešká ako som začala piť alchimilkový čajík a brať vitamíny Calibrum-baby plán, tak síce pochybujem že dačo s tým to má spoločné ale pochybujem, že ten čaj je rozhodne na úpravu MS, Ty si to myslíš, či spočívaš iba z toho, že ostatný to tak vravia? No uvidíme ... v pondelok idem k dokymu, takže potom Ti dám vedieť, chceš? A ozaj, čo už nepíšeš na moto tému nám?

stanca22
17. feb 2011

@kikasa Dík za radu, neviem ako sa to meria, neviem v tom chodiť, poradíš?

stanca22
17. feb 2011

@kikasa Čo Ti pomáhalo proti bolestiam a ako Ti na to prišli? Tiež Ti vynechalo MS, či aký bol u Teba zo začiatku až po koniec priebeh Tvoj?

kikasa
17. feb 2011

@stanca22 - ráno, predtým ako vstaneš, v tom istom čase zmeriaš teplotu tam dole, v predovulačnej fáze sú teploty nižšie a po ovu vystúpia vyššie na cca 14 dní a potom pokles a ms alebo ostanú hore, ak je žena tehu
poď do témy grafy bazálnej teploty, môžeš tam kuknúť grafy

stanca22
17. feb 2011

@kikasa Takže každé ráno vstanem o tej istej hodine a zmeriam si teplotu, teplomerom v spodku a keď bude zopár dní vyššia, som v tom a keď nižšia, nie som v tom??? Prosím Ťa, lebo ja som v tomto ako hotentot 😀 Potrebujem to vysvetliť ako malému decku 😀 Sorry teda, takže to takto správne chápem?

kikasa
17. feb 2011

@stanca22 ja napriek zrastom som ms mala pravidelne, merala som si bazálnu teplotu, tak som vedela, že mám pravidelne ovu. Keďže sa aj napriek tomu nedarilo chcela som isť na laparku. Tam mi zistili zrasty a jeden vajcovod je nepriechodný. Tiež som v mladosti bola operovaná na slepák a mala som aj cysty a zápaly.
Myslím si, že zrasty by nespôsobujú meškanie ms. Skor to može byť hormonálny problém, možno si mala ovu neskoro, alebo nebola - ak budeš meriať teplotu pomôže ti to lepšie poznať tvoje telo a celý cyklus.