Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

dijanka
14. mar 2011

@kattkaa máš pravdu, koooooooonečne je pondelok za nami a je večer....a ja sedím 😉 , kuk IP

mariposita
14. mar 2011

@jankohrasko Mozno som prehliadla, ale mozem sa spytat aku laparoskopiu idu robit tebe ked uz mas jedno babo?
@mamartinka Neskusis ist k tvojmu doktorovi na folikulometriu aby ti presne povedal kedy sa mate snazit? Ja uz nejaky ten cas chodim, ale bez uspechu, lenze u nas je problem aj v manzelovi, takze to bude asi dlhsi proces...

mariposita
14. mar 2011

@uhlopriecka mne povedal doki ze na druhy den po laparoskopii pojdem domov, tak pevne verim ze to tak aj bude. Mam prist do nemocnice v nedelu poobede, v pondelok laparoskopia a v utorok vraj domov....snad mi tam ten pobyt nepredlzia

jankohrasko
14. mar 2011

@mariposita neviem prave aku laparoskopiu v predoperacnych vysetreniach mam napisane "chromo LSK", snazime sa o druhe babo, ale nedari sa ☹
chodila som na folikulometriu - tam je vsetko v poriadku 😅 Manzel ma spermiogram nadpriemerny.. Tak preto idem na LSK. O inseminacii ste nerozmyslali?

jankohrasko
14. mar 2011

@mariposita to mas super, ze na druhy den pojdes domov, prepac ak mi nieco uniklo, kde Ti ju budu robit? Nestiham vsetko citat 😖

mariposita
15. mar 2011

@jankohrasko Chcela som ist najskor na laparo a zistit ci ja som ok a potom budeme uvazovat co dalej. Budu mi ju robit v Nitre.

mamartinka
15. mar 2011

@mariposita skusila by som ale bohuzial uz sme v zahraniciu 😉

mariposita
15. mar 2011

@mamartinka Aha tak potom jasne, ale ved podari sa aj bez toho, drzim palce 🙂

fazulka1512
15. mar 2011

som zvedava ci mrcha pride tak ako ma ci po laparo nebude meskat

mamartinka
15. mar 2011

@fazulka1512 Ty uz si po laparke?Tebe ju preco idu robit a kolko sa vam nedari?
@mariposita vam sa po laparke kedy zadarilo?Ci este si nebola na laparke?A dakujem.Uvidime buduci vykend ako to vide 😉

mamartinka
15. mar 2011

@fazulka1512 Mne prisla mrska normal.Aj minuly mesiac 12 aj teraz 12.03

fazulka1512
15. mar 2011

@mamartinka ja uz som po, snazime sa rok a pol, manzel spg dobry, a gynda chcela aby som sla na prefuk

mamartinka
15. mar 2011

@fazulka1512 To uz po laparke sa snazite rok?Ci kedy zacinate snazit po laparo.

mariposita
15. mar 2011

@mamartinka este som nebola na laparke, idem az o mesiac. Zatial sa snazime asi rok.

mamartinka
15. mar 2011

@mariposita Tak drzim palce.Zvladnes to neboj.A potom hor sa nato.Raz to musi vist no nie.Drz sa.

fazulka1512
15. mar 2011

@mamartinka my sme sa snazili rok a pol pred laparo a teraz odznova

kattkaa
15. mar 2011

@dijanka Uz si mozes odskrtnut aj utorok a za chvilu mas muzicka doma 😉 , kuk IP

dijanka
15. mar 2011

@kattkaa už strihám meter 😀 a zajtra tfuj, tfuj,tfuj, nech ti dobre dopadne...kuk IP 😉

heln
15. mar 2011

@mamartinka nie, to sú deti, čo sme mali v profesionálnej rodine, musím to tam uviesť, mýli to.

mamartinka
16. mar 2011

@heln Ja ze to su vsetko vase deti.A teraz prve vlastne budete mat?

kattkaa
16. mar 2011

@dijanka kuk IP 😀

dijanka
17. mar 2011

@kattkaa ahojky, výsledky sú všetky klop,klop,klop v poriadku 🙂 , kuk IP

kattkaa
17. mar 2011

@dijanka Ahoj 😉 super gratulujeeem 😉 , kuk IP

dijanka
18. mar 2011

@kattkaa ďakovam 🙂 zas som sa o kúsok posunula 😉 , kuk IP

kattkaa
18. mar 2011

@dijanka jej uz je piatok, kuk IP 😵

mamartinka
19. mar 2011

Baby preco si pisete len do i.p Aj ostatne si chceme nieco precitat 😉

dijanka
19. mar 2011

@mamartinka tak sa pýtaj, rada ti odpíšem 🙂

dijanka
19. mar 2011

@kattkaa 😉 len na skok a zas frčím na stavbu 😝 , IP

kattkaa
21. mar 2011

@dijanka Ahojky, len to neprehanaj 😉 , kuk IP 😵

mamartinka
22. mar 2011

Baby uz ste niektora skusali po laparke?Ja budem mat zajtra mesiac co mi to robili.Mozeme uz keksik?Aj ked az v sobotu sa chystame.