Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

luga
17. jan 2012

@lisian , skus sa spytat - ak budem vediet, poradim 😉

denike87
17. jan 2012

ahojte ja som teraz bola na laprke v piatok, vcera ma pustili domov z nemocice mala som nepriechodne vajcovody teraz uz mam vsetko v poriadku vcera som necitila ziaden bolest len som mala citlivy pupok a dneska ma boli aj z vnutra je to teraz normalne?

kattkaa
20. jan 2012

@dijanka No veru, ale u mna sa to akosi stale komplikuje, kuk IP

dijanka
20. jan 2012

@kattkaa neboj, tento rok to určite vyjde... 😉 ak nie mne, ale tebe áno...keď ťa dávajú lekári takto do laty 😉 , kuk IP

kattkaa
21. jan 2012

@dijanka No kiez by si mala pravdu, ale radsej by som bola keby obidve sme boli tehulky, aby sme si davali rady okolo baby 😉 , kuk IP

nelinkag
21. jan 2012

@denike87 ahoj =) ja som bola na laparoskopii vo februari...Ono ta to moze boliet..Ak to nie je neznesitelne.. Tak sa normalne liecis... Ja som mala bolesti niekedy este aj po dvoch tyzdnoch...Ale bude to coskoro lepsie, nebojkaj =)

sachiko
28. jan 2012

@euforia01 Ahojky ak osa mas?Sorry ze som sa neozvala skor,ale mala som nabity tyzden v prai...co noveho?Si predstav,ze tento mesiac m zase menzes neprisla...zase na vyvolavacku!?\Je to normalne?Nechapem tomu,akoze brala som ze po laparke mi to neprislo,ale zase?Mne to uz pripada divne ☹
Tak sa ozvi , prajem pekny vikend , paaaaa.

euforia01
30. jan 2012

AHOJ moja,určite stých choď k doktorke.Napíšem Ti neskôr do spravy.pa

katkaveseleniova
30. jan 2012

Mohli by ste mi žienky poradiť? Onedlho idem na laparku kvôli podozreniu, že mám neprechodné vajíčkovody a dosť sa bojím. Zatiaľ si vybavujem predoperačné vyšetrenia....takže to ešte asi niekoľko dní potrvá. Chcem sa spýtať, ako dlho po laparke sa vám podarilo otehotnieť? Tiež nemôžeme otehotnieť už dlhšiu dobu, tak preto som sa rozhodla ešte podstúpiť toto vyšetrenie...jazvičky mi vadiť nebudú, len celého procesu a toho uspania sa dosť bojím ☹

euforia01
30. jan 2012

@sachiko AHOJ moja,určite stých choď k doktorke.Napíšem Ti neskôr do spravy.pa

sachiko
30. jan 2012

@euforia01 🙂 budem cakat

sachiko
30. jan 2012

@katkaveseleniova ahojky ja som po laparke len cca 4 mesiace.Nic hrozne to nebolo,mam tiez nepriechodne oba vajcovody,takze mi zostava jedine mimotelne oplodnenie.Predoperacne vysetrenia u mna spocivali v tom,ze sa ma iba pytali na rodinne anamnezy,kolko vazim,na moju periodu,,..predosle operacie a tak.Trvalo to cca 10 min a bolo 🙂
pred operacoou som dostala 2 alebo 3 tablety (uz si to nepametam) , na sale ma priputali , dali bielu tekutinku do mna a viac sa neoametam 🙂 nemas sa coho obavat!
Tak vela stastia

katkaveseleniova
31. jan 2012

@sachiko ďakujem ti veľmi pekne, snáď aj ja budem mať len dobré skúsenosti po tomto vyšetrení, najradšej by som to mala už za sebou 🙂

sachiko
1. feb 2012

@katkaveseleniova nemas za co 🙂 ..este k tym tesom - zoberu ti krv a moc , no a za toho ti potom urobia vsetke predoperacne vysetrenia ktore oni budu potrebovat.Takze ozaj pohoda,prajem pekny dnik , paaaa

saxana36
3. feb 2012

@katkaveseleniova ahoj ja som tiez po laparke nemas sa coho bat , prebehlo vsetko rychlo, bolesti som nemala ziadne, viac som sa asi bala pri iui, tam vsetko sledujem a hlavne ten pocit ze robis vsetko pre to aby si mala to male kuriatko v brusku tak zvladnes cokolvek. nakolko sa snazime s muzickom 4 roky tak pred ivf som podstupila laparku, v oktobri prisla mrcha, tak sme zacali vybavovat potrebne doklady na ivf a v novembri som uz mrchu nedostaal,ani si nevies predstavit tu radost, teraz som v 16 tyzdni a len fakt dufam ze vsetko bude ok, tak sa babuchi nevzdavajte

barborapol
6. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa vas opytat, ci niektorá má skúsenosti s laparoskopiou v ramci jednodnovej chirurgie. Moj gyn. mi dal na vyber, bud to urobi on v ISCARE v ramci jednodnovej chirurgie, cize to prebehne asi tak, ze rano laparka a poobede idem domov alebo pojdem do nemocnice. Som vdacna za kazdy nazor. 🙂

luga
6. feb 2012

@barborapol , ahoj, ja som bola na laparke na jednodnovej chirurgii a super - som rada, ze som nemusela lezat v nemocke ....

barborapol
6. feb 2012

@luga dakujem za odpoved, ja sa bojim len toho, keby nastali nejake komplikacie, ze co potom? Nemala si velke bolisti, predsa, bola si aj zasivana, mohla si sa hybat?

luga
6. feb 2012

@barborapol , ved urcity cas tam zostanes - v Sliaci, kde som bola, to bolo osem hodin po operacii ....
no a bolesti? v ten den ma bolelo brucho - trochu problem sa hybat - hlavne zohynat, dalsi den ma tlacil vzduch, ktory do teba natlacia pri laparke a treti den uz skoro nic a stvrty den som bola v praci (dvadsatosem -hodinovka )
a jasne, stehy mas - ale rany male

dijanka
9. mar 2012

@kattkaa ahooooooooj, žiješ???? ja som zas majstrovala s pc 😝 , kuk IP

lilli202
9. mar 2012

@pappo ahoj.aj ja idem na tu laparoskopiu.a ty si nemala v pupku nejaku hadicku?alebo ta len zasili?jaj ja sa tak bojim ze mna ani uspat nebudu vediet :D29.3idem.napis

kattkaa
11. mar 2012

@dijanka Ahojky, no konecne sa hlasis 🙂 , ja uz ze si tehulka a si uz v inej teme, kuk IP

orchidea0
15. mar 2012

Aj mna caka laparka v NOU, mam strasny strach. Mam endometrioznu cystu. Som zvedava kolko dni tam budem. Bojim sa toho uspavania, klystiru a pobytu v nemocnici bez maleho. ☹

sachiko
23. mar 2012

Ahojte baby , viem ze je to od temy....ale ak by ste niektora z vas chcela,tak mam jednu brigadu na doma.Posielaju sa inzeraty,propaguje sa firma podobna aukru.za kazdy vlozeny inzerat mate proviziu od 1-3 USD , samo pozdejsie i viac.registracia je zdarma.Ak by niektora z vas mala zaujem,mozte sa mi ozvat na mail a podam blizsie info 🙂 lulu_mamo@hotmail.com , dik ahojte a pekny vikend 🙂

sachiko
23. mar 2012

@sachiko alebo mi napiste sukromnu spravu 🙂 je to na vas

dijanka
3. máj 2012

@kattkaa haloooooooooooooooo, ako sa máš????? 😕 , kuk IP 😉

kattkaa
23. máj 2012

@dijanka Ahojky, dlho som tu nebola, ked si uz nepisala, ale hlasim sa, a gratulujeeeem k baby 😵 , kuk IP

dijanka
27. máj 2012

@kattkaa My sme sa koooonečne presťahovali, potom sme dlllllho čakali, aby nám namontovali internet.... 😝 Ďakujem ku gratulácii, kuk IP 😉

kattkaa
28. máj 2012

@dijanka No vidis, tak si sa dockala vlastneho domceka 😉 , kuk IP

dijanka
29. máj 2012

@kattkaa dočkala, dočkala.... ale ešte koooopec roboty okolo neho (fasáda, chodníky, záhrada...)a teraz sa mi nedá 😝 , človeka to až tak ťahá. No pre drobca radšej budem oddychovať a urobím to na budúci rok 😵 , kuk IP