Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

peja
17. máj 2008

ahojte,
mam laparku cerstvo za sebou (vcera, Antolska - BA) a zatial sa citim velmi dobre,aj hned po laparke to bolo fakt fajn....
vierka, klystiru sa neboj, nie je to az tak strasne ako sa zda a nerobia ho vsade,... ja som dostala len nejake prehanacie tabletky a glycerinove cipky 😉

vierka
19. máj 2008

peja - dakujem za povzbudenie... no som teda zvedava, aj ked si nemyslim, ze v TT by sa im chcelo so mnou hrat a ze by mi nasadili len nejake tabletky a cipky.... ale ved uvidime 😀

macadi
19. máj 2008

Ahojte kočky, som týždeň po laparke a chcem sa opýtať, či je pravda, že teraz máme mať mesačnú pauzu v milovaní? Ďakujem.

mirip
19. máj 2008

Ak máš výtok ešte po tak nie ale určite čakať mesiac nemusíš ani do prveho menzesu po ak nemáš špinenie alebo nejaký výtok ako po niekedy býva môžeš sa ak nemáš bolesti "vrhnúť" na mangela vpohode

macadi
19. máj 2008

Aha. Ďakujem za info. 😀 Ja som deň po laparke dostala menzes, čo som ale mala dostať, bo bol 28. deň cyklu. Ale jedna baba mi povedala, že sa pýtala dokyho a ten jej povedal, že si majú dať mesačnú pauzu. 😕 😕 😕

mirip
19. máj 2008

Závisí od toho čo ti robil, ale po menzese ak sa cítiš dobre vpohode môžeš, po laparo je najväčšia šanca otehotnieť ak nezistili nič napr. jedna baba bola na laparo po sa snažili a menzese po sa nedočkala je tehula, ja som napr. popri diagnostickej laparo pri jednej narkóze absolvovala aj hysteroskopiu a týždeň po som ešte špinila také hnedasté a potom prišiel MS a po 3týždňoch vpohode

macadi
19. máj 2008

No mne vyberali 2 myómy a 2 také jak cysty na vaječníkoch, ale vraj to ešte cysty neboli, len by z nich mohli byť. A vajcovody mám priechodné. Tak neviem.

mirip
19. máj 2008

tak skúšaj a snaž sa ak nemáš žiadne bolesti po laparo a cítiš sa dobre šup šup na mužíčka 😀

macadi
19. máj 2008

Ok, ďakujem. 😀

peja
19. máj 2008

macadi, skus, aj my mame hned skusat 😉
a tiez mi dnes jedna kamaratka potvrdila, ze este v cykle hned po laparke otehotnela 😉

macadi
20. máj 2008

Ó peja, ďakujem, si ma potešila. 😀 Idem dnes na vybratie štichov, tak sa ale pre istotu opýtať doky. 😀

peja
20. máj 2008

macadi, ja idem na stichy vo stvrtok a uz sme aj skusili 😀

macadi
20. máj 2008

peja,perfiš. 😀 A nebolelo ťa to? Ja som sa bála, že ma to bude bolieť. Ale som vlastne mala aj mrchu, takže sme aj tak nemohli. 😉

peja
20. máj 2008

macadi, pri "tom" vobec nie a potom brusko trosku, som si ho postlacala, ale v pohodicke 😉

macadi
20. máj 2008

peji, možno poloha zozadu by bola aj vhodná... 😀

peja
20. máj 2008

macadi, bola, bola 😀 😀 😀

macadi
20. máj 2008

Ok, už sa teším... 😀 ale až zajtra, bo môj manža robí dnes do noci. 😝

peja
20. máj 2008

no super, tak drzim palce, urcite to bude ok 😉

macadi
20. máj 2008

peja,tak môžeme sa milovať, keď ma nebolí,ale o mimi sa snažiť až o 3 mesiace,aby sa mi vnútro zahojilo a maternica bola silná, keďže mi vyberali tie myómy. 😉

peja
20. máj 2008

ahaaa, tak ty si nemala len obycajnu laparku 😕
tak tie 3 mesiace vydrzite a potom hor sa na plodenie 😀

kvetinka98
20. máj 2008

chcela by som sa opýtať ja mám ísť na laparoskopiu v júni tak že keď mi to spravia či sa môžme snažiť hneď alebo máme aj mi počkať hmmmmm

peja
20. máj 2008

kvetinka, ak to bude LEN diagnosticka laparoskopia a nemas ine problemy, tak sa mozte hned 😉

kvetinka98
20. máj 2008

aha ďakujem bude to iba taká laparoskopia....

peja
20. máj 2008

potom sa spytaj aj lekarov 😉

macadi
20. máj 2008

peja, 😀 😉
Ja by som najradšej aj hneď. 😀

peja
20. máj 2008

macadi, ja viem 😀 😀

macadi
20. máj 2008

peja, 😀 😀

karamelinka
20. máj 2008

kvetinka ja vrelo odporucam hned ako budes schopna po zakroku mne to pomohlo...drzim palce....inak mas IP 😉

karamelinka
20. máj 2008

macadi necaakattttttttttttttttt!!!!!!!!! snazilkujte praveze musite vyuzit sancu...teraz by mali byt vsetky cesticky pekne spirechodnene a tak hor sa do toho...drzim palceky....mne to vyslo... 😉 😵

macadi
20. máj 2008

karamelink, ale mne doky povedala, že preto máme počkať, lebo aby sa maternica zregenerovala, bo mi vyberali myómy. tak neviem, nechcela by som zažiť, že by som o bábo prišla... ☹