Ktorý spôsob laparoskopie je účinnejší?

dicinka1
29. jan 2007

cafte baby.pocula som ,ze su 2 sposoby laparky.ktora je lepsia?ucinnejsia?

matelko1
4. feb 2009

petra neboj sa,budeme vsetky maminy 😵 ja som bola polroka sledovana na ovulaciu,aj injekcie mi pichali,lieky som brala a stale len cakam a dufam,ze onedlho budem maminou. 🙂

dahra
16. mar 2009

Ahojte, mate niektora skusenosti s kosickou nemocnicou, resp. kosickymi nemocnicami. Moja sestra ide na LPS, ale kedze tam byva kratko, potrebuje poradit. Ktoru odporucate?

tinasima
17. mar 2009

Ahojte nebojte sa laparoskopii ja som bola pred mesiacom na Sliači súkromné pracovisko jednodňovej chirurgie, ráno som prišla pred obedom ma operovali a večer ma pustili domov. Niekde to robia za den a je to lepsie zbytočne tam stráviť 3 dni. Zistili mi zrasty. Večer som sa este napapala a pila vodu tam je podmienka pri laparoskopii nejest a nepit 6 hodín pred operáciou. Este 2 dni budete vstávať opatrne aj chodit opatrne ale na 3 den uz bude vsetko v normali. Co sa tyka po operácii mne nic nebolo ale 2 ženy čo som snimi ležala zvracali je to z narkozy zalezi od organizmu.

lauritka
17. mar 2009

Dahra ja som bola v Saci pred dvoma tyzdnami a bolo to v pohodicke.vrelo odporucam, ale caka sa na termin skoro dva mesiace 😨

tina a neboleli ta klucne kosti?, ja som bola rada, ze som si este jeden den po operacii v klude polezala na lozku.
tiez mi nebolo nejak extra zle, ale citila som ,ze este potrebujem byt v blizkosti lekarov. 😅

dahra
17. mar 2009

Lauritka,
dakujem za info.
Uf, 2 mesiace 😒 , sestra (27r.) ma 10cm cystu, tvrdili, ze ciru. Ak je po mamine, tak aj tie dva mesiace vydrzi
Nasa mamina totiz v 33-och v oslednej chvili podstupila operaciu. Mala 5 - litrovu cystu (gratulovali jej k tehotenstvu, tak potom si uvedomila, ze nieco nie je v poriadku a sla ku gynekologovi). Starala sa o nas dve a nasi stavali dom, tak jej na seba nezvysoval cas vobec ☹. Hroza. Ale velmi jej radost nerobime, mne pred 2 mesiacmi vybrali 8cm endocystu, teraz je na rade moja sestra....ach jaj.

evinah
27. mar 2009

Dahra, ja sa chystam na laparoskopiu za par tyzdnov v Kosickej nemocnici Juh a tam je rozhodne kratsia cakacia doba nejake 2 tyzdne, teda aspon teraz maju take obdobie. Bud.tyzden sa idem objednat. Takze sa to da aj rychlejsie a lekar sestre neodporucil nejake konkretne pracovisko?
A este som sa chcela opytat bab co to uz podstupili ako dlho asi trva zakrok pri odoberani cysty? Dakujem,. 😉

kviann
23. apr 2009

Robili niekomu Laparoskopiu v ISCARE Bratislava?

katka444
4. máj 2009

ahojte, je tu niekto kto bol na laparke v gynpore na sliaci?

shaarka
19. máj 2009

ahojte,
zhanam info o miestach, kde robia laparku - Kosice.

marrad
30. aug 2009

Dievcata ako ste dostali prvu mrchu po laparoskopii?
Ja sa jej nemozem dockat uz meska viac ako 10 dni

matelko1
31. aug 2009

marrad mne dosla mrcha nacas po laparke,ale u kazdeho je to ine.niekomu meska aj 3 tyzd.

ogeletka
31. aug 2009

Ahojte.Máte niekto skúsenosti s laparoskopiou v novej nemocnici v Košiciach?Ďakujem

princulka11
3. okt 2009

ahojte babulky!!!! JA SOM NOVAAAAAA IDEMNA LAPAROSKOPIU 8 OKTOBRA A TIES SA TROSKA BOJIM,ALE DUFAM ZE TO NEAKO ROSCHDIM!SESTRICKA MI POVEDALA ,ZE SA ODPORUCA SI OBVIAZAT NOHY Z ELASTICKYM OBVäZOM A ZABUDLA SOM SA JEJ OPITAT NACO TO JE VLASTNE DOBRE NEVIETE MI POVEDAT NACO????, 😀

berni
3. okt 2009

princulka11 kvoli tromboze 😉

princulka11
3. okt 2009

A TO TREBA?????A TO SI MAM AKO OBVIAZAT PO KOLENA?????

miculienka
4. okt 2009

ahoj, mne kázali, aby som si priniesla 4 elastické obväzy, niekomu to viažu od kolien dole, niekomu celé nohy a oni ti to tam hádam obviažu 😉

broskina
4. okt 2009

ahoj ogeletka..ja mam laparku za sebou v novej nemocnici... 🙂 v pohode..

berni
4. okt 2009

princulka a kde ides na laparku?

princulka11
4. okt 2009

idem do starej nemocnici v kosiciach

princulka11
4. okt 2009

berni a ty si odkial?????

ogeletka
4. okt 2009

Ahojte aj ja idem na laparku 8.10.09 do novej nemocnice.Jasné že mám strach.NOhy sa bandážujú kvôli prevencii trombozy.

berni
4. okt 2009

princulka tak ze budeme spolu 8meho 😉 tiez mas nastup rano?

princulka11
5. okt 2009

Ahoj berni !!!!!ANO TIES IDEM RANO DO STREJ NEMOCNICE !MAM IST RANO K SVOKEJ GINEKOLOGICKE ZE VRJAJ NA "PRIJEM "A JA SPROSTA SOM SA NEOPITALA,ZE KDE MA BUDU PRESNE ROBIT!NO UVIDIM ALE NEPOVEDALA MI SESTRICKA,ZE KEDY RANO MAM PRESNE PRIST,ALE MAM PRIST RANO!!!!!!

princulka11
5. okt 2009

😎

berni
5. okt 2009

aha ze rano..hore mas IP som ti pisala spravu hore ked kliknes na internu postu.... skus to 😉

princulka11
5. okt 2009

😲 😀 😝 🙄

princulka11
5. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skusam smajlikou ihihihiihih 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :- 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ) 😎 😎 😎 😎

berni
5. okt 2009

princulka mas IP

princulka11
5. okt 2009

berni mas ip dufam,ze to dobre posielam

berni
5. okt 2009

princulka posielas to vyborne 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵