Kvapky Femi. Pomôžu mi upraviť cyklus?

evina0
26. aug 2009

Zakladam tuto temu aby sme si vzajomne poradili.
Kadza z Vas ktora mate skusenosti s tymito kvapkami nech napise svoj nazor a naco im kvapky Femi zabrali.
Ja ich beriem zatial len 3 dni takze neviem este posudit..verim ze pomozu upravit cyklus a bude aj pravidelna ovulacia 🙂

atunko
26. aug 2009

Ahoj nemala som presne tento tip kvapiek ale femigard, vybrala som 3 balenia. Pred tym som si citala 3strany o tom ako kazda zena z nich otehotnela, ako upravuju cyklus a aj ovulaciu, no u mna ziadny pozitivny ohlas. Nechcem ti brat iluzie,ale podla mna je to mamenie penazi z ludi, lebo ak je u zeny nejaky problem, bylinne kvapky ho iste nevyriesia. Ale mozno tebe padne na úžitok🙂

lauritka
26. aug 2009

evi nie je to podobne ako femigrad ???

atunko kazda ??? 😀 tak ich budem uzivat aj ja ? lol. nemyslim, ze je zo zazracny prostriedok na otehotnenie, ale kazdopadne na harmonizaciu cyklu urcite pomoze... 🙂

atunko
26. aug 2009

lauritka, ved si najdi listy tych stastliviek. (preto som sa naivne nechala nalakat🙂 A bohuzial ani cyklus mi nezharmonizovali. Niekedy to pomoze aspon psychicky, neodradzam nikoho, len "takych zazracnych" prostriedkov mam uz fakt plne zuby🙂

evina0
autor
26. aug 2009

atunko ja za skusku uz nic nedam.mavala som ovulku kazdy mesiac a cyklus bol fajn len pri brani duphastonu vtedy sa skratil, bez neho hruuza.potom mi diagnostikovali endometriozu bola laparka .liecba a teraz som si kupila aj tieto kvapky lebo chcem skusit brat cosi prirodne nie len hormony( tych mam po krk) a uvidim ale dost zenam upravili cyklus a aj ovulku tak uvidim.beriem este aj macu -tu asi mesiac ..dakujem za prispevok 😉
kazda skusenost je super a je jasne ze kazdemu cosi ine zabera

atunko
26. aug 2009

Ja to fakt myslim v dobrom, mne je len luto, ze som vyhodila uz kopu peniazkov a ziadny efekt. Chcela si vediet nazor inych. Pila som aj Aloe vera a nic. Drzim palce nech to ma na teba pozitivny ucinok. 😉

sofia2008
26. aug 2009

mne nepomohli, brala som ich tri mesiace 😒

evina0
autor
26. aug 2009

atunko ja zatial len skusam takze nemozem povedat ci su a ci nie zazracne
lauri neviem ci su podobne ja nemam skusenost s tym 😒
ja za skusku nic nedam ale zazrak od nich asi necakam, len chcem mat normalny cyklus s ovulaciou a do 30 dni nie 60 dni a tak..a o hormonoch nechcem ani pocut 😝 😝

evina0
autor
26. aug 2009

atunko ja som rada za kazdu skusenost aj negativnu.
ja som tiez uz pekne prachy vyhodila aj do seba aj do manzela a zatial nic takze tych 6 eur je uz len kvapky v mori .kupilasom si jedno vbalenie len na skusku a uvidime 🙂

ogeletka
26. aug 2009

Ahojte.
Ja beriem Gynex - druhý cykus.A pomohol mi.Mala som už neznesiteľné bolesti pri menzese.A posledný cyklus som mala konečne v pohode.Bolesti boli,ale normálne,znesiteľné.

atunko
26. aug 2009

aj ja som mala dlhy cyklus a aj mam, za skusku das - peniazky. Vzdy sa najde prostriedok ktoremu uveris, ze tento uz urcite. Poznam to.Ja by som radsej bylinkove caje.

mireag
26. aug 2009

evina0, no niekedy treba zial aj tie hormony, pokial chybaju. Mne napr. progesteron a ten dooooost dolezity. Tak drzim palce, nech sa ti to rychlo upravi. 😉

evina0
autor
26. aug 2009

mireg ja som brala duphaston 8 mesiacov a nic len kila navyse..mne teraz skor ide o upravu cyklu a ovulku ved uvidime .
atunko no hej dam peniaze ale co cloveku ine ostava ved aj case cosi stoja a ktovie ci pomozu..inak ja uz ani neviem ci verim comusi kazdemu cosi ine pomohlo.ale dik za radi vazim si ich

mireag
26. aug 2009

A to si brala len to? Lebo samotny duph. ti sice upravi cyklus, ale moze byt stale bez ovu. Ja idem brat k duph. clostil, tak uvidim, co sa bude diat... 😉 Ale po clostile je tu vela uspesnych bab.

andzi
26. aug 2009

Ja tiež beriem Femi a myslím, že pomôcť môžu, min. mesiac som ovulku mala. Možno som ju mala aj predtým, lebo som BT nemerala, ale ovu testy boli negatívne a pri užívaní Femi kvapiek som mala ovu test pozitívny.

atunko
26. aug 2009

evina0 uz som naspat, kazdy nieco vychvaluje ako mu to pomohlo, len ked sa dostanes do hlbky ta zistis ze je to dlhodoby liecebny postup lekarov. Priklad - znama mi odporucila ze pila 3 balenia Aloe Vera a otehotnela po 3 rokoch snazenia sa.Ibaze potom z nej vyslo, ze brala aj Clostilbegit aj Pregnal jej bol pichnuty. Tak co jej vlastne zabralo??? Nikto nepovie aj to pozadie. A preto mam uz k tomu takyto postoj. Ale este 1 som nevyskusala - Sarapis. (ibaze uz sa brzdim a poviem si - skoda peniazkov) 😉

nellie_
26. aug 2009

aj ja beriem Femi kvapky a podla mna su genialne...vyskusala som aj Femigard ale ten mi nezaberal a po tychto kvapkach mavam pravidelne kazdy mesiac ovu... 😎 😎 😎 😎
po mojich minulo rocnych anovulakoch je to priam zazrak.... 😵 😵 😵
takze ja ich vrele odporucam...stoja smiesnych 5 eur a vydrzia na 7-8 tyzdnov takze sa to fakt oplati baby 😉

aj ja poznam baby tu z konika, co nemali vôbec ovulku a po prvom mesiaci s kvapkami sa im dostavila... 😉 🙂 🙂

atunko
26. aug 2009

no ved poviete o mesiac, spolieham sa na teba evi 😉

evina0
autor
26. aug 2009

mireg hej len duphaston a uz ked sme cyklus upravili som mala dostat aj clostil aj ked podla BT ovulka pri duphastone bola.lenze stopla nas endometrioza a teraz po liecbe chcem zacat uz inka bez pchania hormonov do tela apodla moznosti len prirodne veci.mozno za mesiac zmenim zase nazor. 😉

evina0
autor
26. aug 2009

atunko jasne ze budem informovat.ja eriem este aj maccu tu uz mesiac

atunko
27. aug 2009

bré ránko, vcera som uz musela vypadnut odtialto. To nepoznam - macca???? ci ako sa to pise. Priblizis mi to,pls?

evina0
autor
27. aug 2009

atunko IP

evina0
autor
28. aug 2009

ahojte ziadne nove skusenosti s tymti kvpakmai?? 😕 😕 😉

riana12
18. jan 2010

ahojte, vedela by niektora poradit, kde v BA (najidealnejsie by bolo centrum a jeho blizke okolie) by som mohla bez problemov zohnat Femi? dakujem 🙂

lauritka
18. jan 2010

riana objednaj si z netu 🙂 5,50 plus postovne-

awe
18. jan 2010

riana - ak myslis femigard, tak ja som si objednala vcera cez intenretovu lekaren magister.sk a dnes sommala potvrdenie v maily, ze tovar mi uz odoslali a doruceny mi bude na dobireku do 1-3 dni.Cena bola aj s postovnym cca 500SK, postovne bolo dost drahe...

lauritka
18. jan 2010

www.mojalekaren.sk

awe to nie je femigrad 😉 je to lacnejsie-.

riana12
18. jan 2010

lauri, vdaka za tip, len ak by sa nasla nejaka lekaren v BA, ktoru mam poruke, tak nemusim cakat na balicek z posty 😅 😉

awe, mama teraz namysli konkretne Femi kvapky... tie by mali byt od Valovica... Femigard je dost drahy (ktory som uz raz mala), 500Sk vs. 150-200Sk je rozdiel...

siouxie
18. jan 2010

riana, ja som tiež v centre, ale objednávam si cez net. O dva dni to mám doma. Za nejakých 6 a drobné. Inak, stále mám dilemu, užívať v kuse, alebo iba do ovulácie? 😕

riana12
18. jan 2010

siouxie, no este uvidim, ako to zariadim s kupou 🙂
ja rozmyslam, ze to budem uzivat vkuse... bo mi teraz dost hapruje cyklus, mala som cystu, ta mi vsetko rozhodila... takze ja to budem brat vkuse a bude... 🙂

lauritka
18. jan 2010

malo by sa v kuse, az po dobrati celej flasky a potom pauza. alebo pokial objavis dve // 🙂