Kvapky Femi. Pomôžu mi upraviť cyklus?

evina0
26. aug 2009

Zakladam tuto temu aby sme si vzajomne poradili.
Kadza z Vas ktora mate skusenosti s tymito kvapkami nech napise svoj nazor a naco im kvapky Femi zabrali.
Ja ich beriem zatial len 3 dni takze neviem este posudit..verim ze pomozu upravit cyklus a bude aj pravidelna ovulacia 🙂

siouxie
18. jan 2010

lauritka, dík. Ja len špekulujem, kvôli alchemilke, lebo čaj pijem len do ovulácie.
A pauza myslíš je potrebná? 🙂 Zatiaľ som žiadnu nerobila.

lauritka
18. jan 2010

sioux po kazdej kure by mala byt pauza, hlavne po bylinkach. mesiac staci a potom znova.

inac femi obsahuju aj alchemylku.

siouxie
18. jan 2010

veď práve na to som myslela, že keď je tam alchemilka, či by nebolo lepšie iba do ovu.

A vidíš, to mi nenapadlo, pritom to viem, že bylinky s pauzou. Ja som tak robila žihľavové kúry: 2 mesiace a mesiac pauza. Dík. 😉

awe
18. jan 2010

ja som mala tie kvapky od Valovica, neviem posudit ucinok, kedze som v tomto lajdak a nebrala som ich pravidelne 😕 ale alchemylku som uzivala pravidelne 2 x denne od zaciatku MS do ovulky - je dobra na sliznicu maternice. Teraz som objednala ten femigard a uvidim, co to je za zazrak 😅

riana12
18. jan 2010

lauri, myslis, ze ked by som uzivala kvapky, mozem z casu na cas si dat aj alchemilkovy caj? asi by to malo byt ok, ked ho pijem len parkrat do tyzdna, vsak? su to predsa len bylinky a tam sa velmi nema cim predavkovat...

siouxie
18. jan 2010

riana, ja pijem alchemilku od 1. DC do ovulácie, femi som zatiaľ brala celý cyklus a bez pauzy. Podľa mňa, ak tam potom spravíš prípade aj pauzu v tých femi, ako písala Lauritka, nič nepokazíš. 🙂

lauritka
18. jan 2010

ale je to len male mnozstvo sioux 😉 kamoska mala namiesany v tehu caj z bylinkarne a obsahoval alchemylku..

awe drzim palce, nech zaberie;) ja pijem femi druhy cyklus teraz.

riana myslim, ze mozes.

siouxie
18. jan 2010

ok, dík 😉

riana12
18. jan 2010

siuxie, Femi chcem kvoli haprujucemu cyklu, nie kvoli tehu, takze ju chcem brat vkuse, kym tu flasticku neminiem, alchemilku mam kvoli bolestivej MS, tu castejsie pijem v druhej polovici cyklu...

lauritka
18. jan 2010

riana a pomaha? aj femi by ti mali zabrat na PMS priznaky.

riana12
18. jan 2010

lauri, ked som pila alchemilku pravidelne plus som k tomu brala este Hormeel kvapky a zobla zinok+horcik, tak som MS prezila podstatne pohodovejsie, takze by som mohla povedat, ze pomaha 🙂

lauritka
18. jan 2010

riana ;) tak s femi bude spokojna. ja skoro mrchu necitim.

remeli
18. jan 2010

mne dnes mm kupil femi kvapky tak od zajtra zacinam.. teda este som necitala pribalovy letak a neviem ci mozem zacat hocikedy alebo na treba na zaciatku cyklu

riana12
18. jan 2010

remeli a kde ti ich kupoval muzik?

dzou
21. jan 2010

ahojte kocky.... no ja si nechavam priniest zo slovenska femi kvapky... len neviem ci ich mam brat teda ci budu mat pre mna nejaku vyhodu...
cyklus mam pravidelny... aj ovulku.... merala som bt a vzdy bola na 14-15dc... ale ako ste tu uz pisali clovek vyskusa vselico 😅 ze ci nahodou sa nepodari.nepomoze u dr som este nebola tak neviem ci mame nejaky problem.. len sa bojim ze ci mi nejak nenarusia cyklus ked akoze ho maju upravovat ale mne ho netreba upravit.... chapete...

soldi
21. jan 2010

ahoj dzou, ja som citala prispevky, kde dievcata, co mali ok cyklus a ziadne problemy a zacali brat femigard alebo femi kvapky, ze im ich rozhadzal.
proste na kazdeho to inak ucinkuje. a ked je vsetko ok, tak je mozno zbytocne do toho rypat.
a ako dlho sa uz snazite?

dzou
23. jan 2010

ahoj sorry ze citam az teraz .... nejak som nemala cas... nooooo tak neviem asi este uvidim ze ci ich budem brat... a snazime sa teraz 8.cyklus
a teda diki za odpoved

tinkapn
30. jan 2010

Ahojte kočky, pisem ohladne Femigardu, aj o nom tu padlo par slov... 🙂 Ja ho mozem osobne len a len odporucit, mne krasne nastartoval cyklus a je aj ovulka 😵 Takze ja odporucam 😉

mravvcek
30. jan 2010

Baby ako dlho ste brali tie kvapky?Brali ste ich dvakrat denne po 12 kvapiek?A otehotnela niektora z vas s pomocou nich?Navodili kvapky ovulku niektorej?

lauritka
30. jan 2010

mravcekk otehotneli. kuk aj druhu temu : kvapky od valovica, kocky co tam pisali na poslednej strane, zopar z nich uz ma tt pri mene 😉

mravvcek
30. jan 2010

🙂 lauritka a ty ako pokracujes,pamatam si ta z temy neviem akej,ale ked som potratila pisali sme spolu,poradila si mi gynex 🙂 no a nevies nahodou ako dlho to mam brat?Mozem zacat kedykolvek v cykle alebo sa musi na zaciatku?ja mam tie kvapky od valovica a pijem ich,ale zatial nic :(

lauritka
30. jan 2010

mravcek, zatial skusame a skusame 🙂 ja ich tiez beriem druhy cyklus. ale ani na hlien mi nepomohli...tak asi dobereim flasticku a koncim. ja mam cyklus aj bez toho v pohode, le hold chcela som vyskusat.

😉

mravvcek
30. jan 2010

aj ja mam cyklus v pohode,aj hlien mam,aj bolesti ale nedari sa,nemam ovulaciu ale priznaky mam,to je zahadne,ale mam PCO :(

lauritka
30. jan 2010

mravcccek a clostyl si nebrala ?

mravvcek
30. jan 2010

brala,ved som aj otehotnela ked mi pichli pregnyl,ale prisli sme o mimi v 12tt.A novy lekar mi ho predpisal bez pregnylu a nepodarilo sa :(

sartira
9. feb 2010

baby femi mozte kupit v lekarni v avione, tam som ich objavila aj ja 😉

26lenka6
6. sep 2011

Hmm..Gynex ma sklamal, žiadna úprava cyklu ani iné zázraky sa nekonali jedine tak že som za to vyhodila kopu penazí a nič...ale dobre, preglgla som to.Tak teraz je tu predomnou otázka...skúsiť Femi kvapky alebo nie.Menzes mám nepravidelný, pokúšame sa o potomka-vyše roka sa nedarí...aké máte s tým skúsenosti vy?

mima1983
3. okt 2011

ahojte baby, mne akurat dnes prisli femi kvapky,tak som zvedava. Som ale prekvapena ze obsahuju alkohol. Nevadi to pri soferovani? Denne chodim autom. A a alchemilka v tych kvapkach nevadi,ked sa uziva denne? Ved alchemilkovy caj sa moze uzivat len do ovu. Tak teraz mam v tom chaos :-/

lucianak
25. nov 2011

@mima1983 Jeeeeeeeeeej, tak vám sa už podarilo??? Písali sme v jednej téme. ja musím dobrať lieky a až potom sa môžeme začať snažiť. tak držím palce, aby to vyšlo v tom júli 🙂

mima1983
25. nov 2011

@lucianak dakujem kráaaaasne 🙂 a drzim tiez palceky 🙂