Kvapky Femi. Pomôžu mi upraviť cyklus?

evina0
26. aug 2009

Zakladam tuto temu aby sme si vzajomne poradili.
Kadza z Vas ktora mate skusenosti s tymito kvapkami nech napise svoj nazor a naco im kvapky Femi zabrali.
Ja ich beriem zatial len 3 dni takze neviem este posudit..verim ze pomozu upravit cyklus a bude aj pravidelna ovulacia 🙂

murano
31. júl 2012

ja som si tiež objednala femi kvapky len som sa nedočitala kedy ich mam začať uživať poradte dakujem

katinka4
20. dec 2012

@murano ja som si ich kupila dnes a zacala som ihned uzivat lebo som 42DC a uz chcem konecne dostat ms,uzivam ich na upravu cyklu a o mesiac dam vediet ci zaberaju 😉

viki2012
29. dec 2012

@evina0 ahoj pomohla ti ma maca k otehotneniu aj tie kvapky? prosim aj ja uvazujem ze si to kupim dakujem

evina0
autor
29. dec 2012

@viki2012 uzivala som to druhy mesiac a otehotnela som,tak neviem ci to bolo zhoda nahod alebo nie.pred druhym otehotnenim som tiez brala asi 2 mesiac femi kvapky(maccu nie) a otehotnela som tiez.podla mna maju cosi do seba a su to prirodne kvapky takze nimi nic nepokazis.

viki2012
29. dec 2012

@evina0 dakujem moc si zlata 🙂

happyfrog80
2. jan 2013

@viki2012 aj ja ich idem kupiť ,mam po potrate 41 cykly a nevuem ani ci ovulku mam

viki2012
2. jan 2013

je to smutne ked ty co chcu sa im nedari,ja uz som tiez zufala a presla som si peklom,skusam vselico,maca prasok pijem caje a teraz tie kvapky skusim,,,dufam,ze sa coskoro dockame vysnivaneho babetka

happyfrog80
2. jan 2013

co je maca prasok?to ake ma ucinky?Ja mam znameho doktora obvodaka som mu prave napisala nech mi clostilbegit zozenie bo som v Uk a mama ide za mnou v strede mesiaca,aj femi kvapky som mame rozkazala bo ja mam 41 DC po potrste,sice prve 3 ms prisli normalne fo 30 DC ale ostatne zacali az 41 dnove fuu a to som nervozna potom a pol ms cvicim a pol zerem 😀

maminka_2010
24. okt 2016

@nellie_ prosííím kde by som kúpila tie kvapky? v ktorej lekárni ? dakujem

sebik20
14. apr 2018

Mozem sa opytat uz tyzden beriem kvapky femi a sledujem krvacanie len flaciky..menstruaciu som mala 6.04.a mala som ju 3dni..tak vacsinou mam..