Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

narciska77
14. júl 2009

Myslím si ,ze každá rieši situaciu vlastne rovnako.. 😉 najprv čakaju na ms,aby čim skor prisla a potom aby uz neprišla 😀 . A ľúto a smutno je určite každej ☹ .To je nezabudnuteľny zažitok, ktorý poznači kazdu zenu a bolest zmierni len dalsie tehotenstvo. A určite je to ovela ovela ťažšie, ked sa to stane ako vám pri prvom tehu.Ja mam deti , tak to asi už ináč beriem aj ked to bábo bolo plánované .

trinitka87
autor
14. júl 2009

myslela som aj to,aby som zistila co hovoria lerari, ci sa zhoduju alebo kazdy hovori nieco ine,ake maju postupy a ci som na tom rovnako s vysetreniami a pod.

narciska77
14. júl 2009

Idem aj ja do sprchy a do postele, zajtra idem vyberat stehy co mi trhali (rezali,sekali,pílili) ☹ zub mudrosti. stale mam boleti som na ibalginoch a antib. uz tyzden.tak pá zajtra. a aj ty si oddýchni a neštuduj tolko, nerobí nám to dobre 😉

trinitka87
autor
14. júl 2009

ja viem, aj tak som sa uz chystala ist spat, uz ma spanok berie...
tak zajtra. prajem dobru noc

lubkabb
15. júl 2009

Ahojte...dnes som tu prvá??? No toto 😲

trinitka87
autor
15. júl 2009

caute baby 🙂

trinitka87
autor
15. júl 2009

nikto tu nieje? ☹

narciska77
15. júl 2009

tu sooooooooooooooooooooom............... 😉

narciska77
15. júl 2009

☹ tak dobrúúúú noc 😔

trinitka87
autor
15. júl 2009

ahoj aj ja uz

trinitka87
autor
15. júl 2009

asi som ta uz nestihla

miru.j
16. júl 2009

Ahojte babulky!Dakujem vam vsetkym za podporu.Naozaj sme tu vsetky na tom rovnako ☹ Ja som bola vcera cez vychadzky varovat kamoske dievcatko,aspon som sa trocha po dlhom case rozptilila.Zajtra idem tiez 😉 Strasne mi to pomaha,len ked potom pridem domov tak je to zleee ☹ Stale to boli,aj vnoci sa budim,ze preco?Tie antibiotika mi lekarka predpisala koli stalim bolestiam v podbrusku(mozno by bolo lepsie nieco na depku 😒 )Chcem sa spytat mne robili ten kyret 9.7,stale ma popychava v podbrusku a mam hnedokrvavy tahavy vytok,neviete kolko este?A kedy dostanem asi tak mrchu?As posestonedeli,alebo skorej?Ja chcem totisto 😢 uz....v oktobri mame druhe vyrocie svadby a chceme zacat snazilkovat 🙂,nechcem cakat dlhsie,samozrejme uvidim ci sa budem citit fit 😝Babulky kolko sta boli PN? Je tu niektoooooo?

miru.j
16. júl 2009

A ako to zvladaju Vasi chlapy?Ten moj je zroneny ☹ Bolo by to jeho prve vlastnee dietatko a bolo mu uplne jedno ci chlapcek alebo dievcatko.Stale nieco robi,vzal si pracu navise 😢 Druhy krat uz by sme to asi nezvladli 😔

tittika
16. júl 2009

ahoj Miru vsetko je OK podla mna, ja som citila brusko cca tyzden, potom uz nic, so spinenim aj mrchou je to u kazdej ine, ja som dostala menzes po 2 tyzdnoch a vlastne ani neviem co odkial pocitat lebo som mala tolko toho spinenia a potom aj normalneho krvacania ze neviem na com som 😅 ale asi uz som po 3tom menzese, minuly tyzden v utorok som bola na sono, sliznica metrnice 8mm a vraj som "po" ovu ale vcera aj dnes som si robila ovu test a su // takze riskujeme 😝 ja som na PN vobec nebola kedze v mojom pripade to nebolo nutne ale podla mna tyzden v pohode staci 😉

hnedoocka23
16. júl 2009

ahoj holky,já jsem potratila zrovna včera,byla jsem v 6tt(po IVF)...mírně krvácím,bolesti žádné...jsem zvědavá,kdy mi ms dorazí..kontrolu mám za 14dní,tak jsem zvědavá,snad bude vše OK...po ms bychom se chtěli snažit,pokud to půjde.. 🙂 hodně štěstí všem!

cukor
16. júl 2009

ahoj miru.ja som uz 2x potratila a menses som dostala az po 8 tyzdnoch.dovtedy som bola aj PN.moja doktorka povedala,ze netreba sa nahlit do prace ale je dobre počkat na prvu menstruaciu.treba si oddychnut a vsetkym čo sa snažia vvvvvvveeeeeelllllmmmmmmmiiiiiii držim palceky.... 🙂

kellynka7
16. júl 2009

caute baby ja som bola tiez 13.7. na kyrete.bola som po IVF zacala som najprv spinit potom krvacat tak ma museli vycistit.A tak sme sa tesili ked sme videli na teste // ciarky, ale nic z toho ☹
Na druhy den po kyrete som nekrvacala ale na treti uz zase ano a aj dnes.Je to normalne?
Kolko ste vy krvacali?

cukor
16. júl 2009

je to normalne.ja som trosku krvacala 3 dni a potom asi o tyzden som zacala spinit.lekárka mi povedala,ze do prvej menstruacie je takyto stav normálny.pi alchemilkový caj,je dobry na posilnenie maternice.

kellynka7
16. júl 2009

ten caj si idem veru aj urobit, prave som si ho dnes kupila.
a tiez mam take stahy v maternici a pocit ako na mrchu.

cukor
16. júl 2009

to je vsetko normálne,hlavne sa šetri ,nenamáhaj sa,nechaj sa obskakovat 😅 😅 😅 a hlavne už nemysli na to čo sa stalo......neboj sa urcite sa nam podarí donosit zdravé babo.....

kellynka7
16. júl 2009

ja som bola 12 dni v nemocnici na udrziavanie najprv som len spinila potom zacala krvacat takze stresy jak hovado tak som to ani nevnimala co sa okolo mna deje.az potom to na mna dolahlo ked som sa vratila domov, hned som zacala revat.
aj ja dufam ze sa nam to podari, vsak co ine nam ostava

miru.j
16. júl 2009

Kellinka aj ja stale placem 😢 Tiez pijem ten cajicek.Spinim este stale ☹ aj bolesti mam,beriem DOXIBENE antibiotika a v pondelok idem na kontrolny ultrazvuk. Cukor mne tiez manzel vravi aby som sa nenahlila do prace az kym sa uplne nezotavim aj psychicky 😒 lenze doma mam depku ...Ved uvidim co povie lekarka,ale necitim sa byt v pohode a na statie za pultom vobec nie.

cukor
16. júl 2009

no psychicky sa zotavit....no to asi nepôjde tak lahko...viem o čom hovorim.ja mam za sebou 4xIUI,2XIVF,2XET,2X potrat takze tiez som bola psychicky dost na dne ale mne pomaha psychologicka.vôbec to nie je hanba tam chodit a mne sa pri nej stale tak ulaví......no a stále verím.....a skúšam....

kellynka7
16. júl 2009

ja som dnes bola na sone a zevraj tam este daco je v tej maternici, ale ked som bola vcera tak to bolo ciste.Neviem ako to je mozne

cukor
16. júl 2009

kellynka a co ti povedal lekár po tom sone,dal ti nejaku injekciu ,tabletky?

kellynka7
16. júl 2009

nedal mi nic ze sa to este cisti povedal,tak neviem

cukor
16. júl 2009

mne tam tiez po kyrete ,,nieco,,ostalo a po 8 dnoch som musela ist opät na dočistenie.ale davali mi aj nejaké injekcie a brala som antibiotiká dalacin c a potom antibakterialne lieky entizol.no uvidís co bude dalej.kedy ides na kontrolu?

kellynka7
16. júl 2009

no uvidim ako to dopadne, lebo ja uz som z tohto vsetkeho s nervami v koncoch.Stale som mala len cakat a teraz zase akoze uz ma to cakanie prestava bavit.
Na kontrolu idem v utorok

ivomal
16. júl 2009

Ahoj...můžu se přidat? V pondělí jdu na revizi po MA v 7tt... ☹

cukor
16. júl 2009

aj ja stale len cakam 😠 na vsetko 😠 este stastie ,ze mám takého skveleho manzela 🙂 🙂 🙂 je mi fakt velkou oporou a bez neho by som to vsetko nezvladla..