Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

bzzmajka
10. júl 2009

Moj muž má 32 a je ako 25 ročný, ako sa kto cíti. Ja by som nváhala mať bábatko aj vo vyšom veku.

sarik1
10. júl 2009

Trinitka já sem tak moc chtěla vědět čím to bylo, ale utěšilo mě to , že sem to nezavinila já 😉

trinitka87
autor
10. júl 2009

pozerala som na tu bylinkarku, do Vrboveho som chodila do skoly. ale to bolo uz davnejsie

lubkabb
10. júl 2009

sarik, to je veľa penazí...držím palce, aby to dobre dopadlo. Daj potom vedieť, ako si v stredu dopadla.

sarik1
10. júl 2009

lubkabb, mě je 28 a začínam mít taky depku.

lubkabb
10. júl 2009

trini...kde je to Vrbové?

trinitka87
autor
10. júl 2009

sarik, je to urcite tazke prezit to co ty...
kazda z nas ma iny osud , problemy, niektora vacsie, niektora mensie, ale zabudnut sa nikdy neda

sarik1
10. júl 2009

lubkabb, ja taky. to mě povídej. ☹

trinitka87
autor
10. júl 2009

najprv je Vrbove a potom cca 10-11 km su Piestany, ani z Trnavy to nieje daleko,neviem ako by som ti to blizsie vysvetlila. mozno by ti pomohlo dat si do google mapy alebo nieco take aby ti to ukazalo cestu presnejsie, trasu alebo kade to je najrychlejsie

lubkabb
10. júl 2009

škoda, že sa čas nedá vrátiť späť. Ja si užívam aspoň sestrine detičky. Mladšia sestra a má už 2 dievčatá 3-ročnú a 5 - mesačnú - sú to miji miláčikovia.

lubkabb
10. júl 2009

A keby ste videli ako sa môj muž vie s nimi zahrať. A ako mu sekne kočík. 😉

trinitka87
autor
10. júl 2009

my zase nemame v rodine ziadne take male deticky...
a to som este zabudla napisat, ze od januara som poctivo brala kys. listovu, a ked som zistila tehu viacej som sa o seba starala, pravidelne jedla, zdravsie, a nic. tusim ze cim viac sa clovek o seba stara, tym horsie...

lubkabb
10. júl 2009

a obidve som držala na rukách už v ich prvý deň na svete!

trinitka87
autor
10. júl 2009

viem, ze aj mojmu manzelovi to bolo luto a trapilo ho to, obaja sme sa tesili. obaja uz cakame nech je sepetmber

lubkabb
10. júl 2009

trini ja tiež...od januára vitaminky, zeleninka...nepijem (len príležitostne), nefajčím, keď som bola tehu, tak som ani kávu nepila...

lubkabb
10. júl 2009

môj sa tiež strašne trápil...hlavne preto, že som bola nešťastná...do nemocnice chodil za mnou každučký deň - 9 dní som tam ležala

trinitka87
autor
10. júl 2009

ved ani ja nefajcim, tak s tym som problem nemala a ani nepijem, po diskotekach nebeham, lebo tam to vzdy lakalo.
kolko je takych ze nevedia ze tehu su a piju, fajcia, ziadne vitaminy a su v poriadku, takze to musela byt len zla nahoda co sa stalo.

sarik1
10. júl 2009

lubkabb, a můžu se zeptat v kolikátém týdnu si byla_

lubkabb
10. júl 2009

určite, a za pár mesiacov si každá budeme hladkať naše brušká 🙂

trinitka87
autor
10. júl 2009

ja som bola chvalbohu len 3 dni a tiez chodieval, dokonca aj dovolenku v robote vybavil. ja som to dost tazko znasala, nikdy som nebola v nemocnici nevedela som co ma caka a to bolo najhorsie, ale prezila som a to je podstatne.

lubkabb
10. júl 2009

v 9 týždni som bola

sarik1
10. júl 2009

Holky zákon schválnosti funguje bohužel, já taky poctivě jedla kyselinu listovou, šetřila sem se, ani mi nebylo zle, cítíla sem se skvěle a najednou na ultrazvuku, že není vidět srdeční akce. ach jo...

sarik1
10. júl 2009

já byla ve 12 týdnu a byla jsem v nemocnici jeden den..

trinitka87
autor
10. júl 2009

v to dufam aj ja, ze sa nam to podari tak rychlo ako prvy krat.
mozno robim chybu ale este stale sa pozeram na obrazky ze ako by som bola na tom teraz, ake by bolo brusko, v ktorom tyzdni by som bola a tak. mohli sme mat najkrajsi vianocny darcek. ☹

lubkabb
10. júl 2009

začala som krvácať, tak som z roboty utekala do nemocnice, na sone nevedeli rozoznať, či bije srdiečko, tak doktori pre istotu čakali...a mala som tam veľký hematóm..po týždni si už boli istí...ani nerástloani srdiečko nebilo ☹

mircalla
10. júl 2009

sarik, ja mam tiez darcovske, som slovenka, ale chodim do brna. predtym som mala 3. neuspesne vlastne IVF, z coho bol jeden potrat

teraz to konecne vyslo, ale nechcem nic zakriknut, este je skoro

uz mam 37, a s IVF som vlastne zacala, ked som mala 35, do 33 rokov som ani nevedela, ze mam nejaky problem, dieta sme dovtedy neriesili

fomarik
10. júl 2009

Ahojte! Aj ja som po KT. Ale už je tomu rok a pol ☹ ☹ ☹ . Odvtedy sa nám nedarí otehulkovať. Som z toho na nervy. Aj tak sme ootehotneli horko-ťažko....po dlhej dobe a liečbe...a nič...nepodarilo sa!!!!
Ale ešte stále verím, že zázraky sa dejú!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lubkabb
10. júl 2009

ja som mala termín 14.12.2009 tiež som sa tešila na Vianoce. V tej nemocnici bol najhorší ten týždeň, čo som nevedela, na čom som.

lubkabb
10. júl 2009

strašná neistota a strach

trinitka87
autor
10. júl 2009

lubkabb: ja som bola na tom presne naopak, sledovala som sa ci je vsetko v poriadku, ci nahodou nezbadam krv alebo nieco, a nic, bola som rada ze je pravdepodobne vsetko v poriadku.
a nebolo, dokonca som brala 3x denne 2 tobolky utrogestan, takze dost velka davka podla mna a nepomohlo.
a bol to zamlknty potrat pri ktorom sa nekrvaca