Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
27. júl 2009

a ty ako lubka, co mas nove?

lubkabb
27. júl 2009

no, dokopy nič...už sa neviem dočkať dovolenky 🙂

trinitka87
autor
27. júl 2009

to sa aj ja neviem dockat dovolenky, a potom lekar a huraaaa do snazenia. dufam. aspon taky plan mam vymysleny

lubkabb
27. júl 2009

ja by som sa už aj teraz snažila - zrejme mám akurát plodné dni. Ale s mužom sme sa dohodli, že poslúchneme dr., aby sme si to potom nevyčítali. A je tvrdohlavý a teraz nepopustí. Ja mám slabú vôľu, tak to striehne on.

trinitka87
autor
27. júl 2009

ved, keby sme vedeli kedy urobime dobre. radsej pockat, a nie hovorit si potom, radsej sme mali pockat, ked bude neskoro. potom sa to uz neda vratit spat

trinitka87
autor
27. júl 2009

keby sme tak vedeli co nas caka a neminie, co mame cakat, to by bolo dobre, ze?

lubkabb
27. júl 2009

nenapadlo ťa niekedy ísť za nejakou vešticou...ja som už mala také nutkanie, ale žiadnu dobrú nepoznám

trinitka87
autor
27. júl 2009

urcite by ma zaujimalo co ma caka, ale zase sa bojim ist priamo nejakej vestici ze mi povie nieco zle a potom by som na to stale myslela.
napr, by mi povedala pred rokom, ze prezijes toto a toto, skoncis v nemocnici....no to by som radsej ani tehu nebola kebyze viem ze ma to caka...
ale co som sa bavila s kamaratkou co bola u vestice, tak ze sa jej nejake veci aj splnili a povedala take veci co nemohla vediet popredu. az sa cudovala

lubkabb
27. júl 2009

no veď to na akú narazíš, či si nebude vymýšľať...zlé by vraj hovoriť nemali - neviem, ja som skôr nedôverčivá

lubkabb
27. júl 2009

ale možno keby mi povedala, že budem mať detičky, tak by som sa možno menej bála, že sa to bude opakovať...veď vieš, je to o psychike

trinitka87
autor
27. júl 2009

to ano, uplne najviac by som sa potesila, kebyze uz teraz viem, ze tento rok budem stastlivo tehu, aspon by som sa mala na co tesit a ocakavat dany mesiac.

lubkabb
27. júl 2009

ja sa už teším na jeseň, ako si budeme písať o tom, ako nám je zle, ako zvraciame, čo môžeme jesť a čo nie 😀

trinitka87
autor
27. júl 2009

keby to pomohlo s radostou prezijem vsetky neprijemne stranky tehu, potom by prislo ta krajsia cast. uz aby to bolo co najskorej

lubkabb
27. júl 2009

neboj, teraz nám to rýchlejšie prejde - kôli dovolenkám - vtedy čas beží strašne rýchlo. A kedy máš dovolenku? Ja tu nebudem od 1.8. do 16.8.

trinitka87
autor
27. júl 2009

dnes sme tu tusim len my dve

lubkabb
27. júl 2009

počas dovolenky príde mrška a potom mi nebude ani lúto, že dovolenka končí, lebo sa budeme môcť snažiť 🙂

trinitka87
autor
27. júl 2009

tento rok sa akosi stale sustredim len na tehu, ine ma akosi nezaujima

lubkabb
27. júl 2009

hej, to sú priority 😀 Prídem domov a zapnem koníka 😉

trinitka87
autor
27. júl 2009

to sme asi rovnake 😉
pozrem co nove tu je a tak. ale zase na druhej strane internet je strasny zrac casu, rychlo prejde cas, ani sa nenazdam a je vecer ☹

lubkabb
27. júl 2009

ako teraz, že???

lubkabb
27. júl 2009

už končím...potrebuje ísť aj môj drahý na net a potom sa budeme venovať jeden druhému 🙂 🙂 🙂

trinitka87
autor
27. júl 2009

veru tak, tak sa majte 🙂

lubkabb
27. júl 2009

tak zas zajtra troška...maj sa pekne a dobrú noc.

trinitka87
autor
27. júl 2009

aj tebe prajem, ale stretneme sa az v stvrtok pravdepodobne

hnedoocka23
27. júl 2009

ahoj,trinitka,já potratila v 5tt..příšla jsem tam se silným krvácením..koukl na mě UTZ a ve zprávě je napsané,že jsem vše potratila,v děloze zbytky po potratu..provedena revize dutiny děložním hrdlem..kontrola před a po ms..já počkám na mrchu a budu se snažit hned,myslím si,že není na co čekat a taky záleží v jakém týdnu je provedená revize..

trinitka87
autor
27. júl 2009

ahoj hnedoocka, ja som bola na kyrete a na druhy den by som bola v 9tt, tak asi tak.
aj lekar ti povedal, ze uz mozte zacat so snazenim?

hnedoocka23
27. júl 2009

trinitka:primář mi řekl,že do KO nesmím mít sex a žádné koupání v bazénu,ve vaně...po kontrole mi řekne DR,jak to vypadá,ale že jakmile dostanu porevizní mrchu,můžeme se znova snažit 🙂 mrchu mám dostat kolem 12srpna a to už pak bude měsíc po revizi..

trinitka87
autor
27. júl 2009

ako som spominala ja idem lekarovi v auguste tak uvidim co povie

ivomal
27. júl 2009

Ahojky, zdravím všechny🙂 Zítra jdu na první porevizní kontrolu. Tak jsem zvědavá, co dr. poví.

trinitka87
autor
27. júl 2009

ivomal, po akej dobe ti kazal lekar na kontrolu?