Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
10. júl 2009

ale aj ten Sumrak mi je nejaky povedomi

lubkabb
10. júl 2009

ja som skôr na romány, než na filozofické knihy...na tej strane je aj DVD Stmívaní (Súmrak)

lubkabb
10. júl 2009

ešte sú 2 ďaľšie diely - keď sa vráti švagriná z dovolenky, si vypýtam trtí diel

trinitka87
autor
10. júl 2009

aj to som tam nasla. na obale su take ruky a drzia jablcko cervene?

trinitka87
autor
10. júl 2009

vlastne aj tu na bocnej strane je reklama na tu knihu, ze?

lubkabb
10. júl 2009

áno, to je ono

trinitka87
autor
10. júl 2009

este ba bavia knihy od Vasilkovej naposledy som citala Srdce v tme, aj ta bola dobra

lubkabb
10. júl 2009

mamina má kopec kníh od nej...aj ja som nejaké prečítala, ale už dávnejšie...dlho som nemala čas na knihy, až kým sa mi to nestalo...som sa zas vrátila k čítaniu

lubkabb
10. júl 2009

hlavne v nemocnici to bol únik z reality a rýchlejšie prešiel čas

trinitka87
autor
10. júl 2009

ja som citala od nej vsetky, take realne su zo zivota. kedysi som citala vela knih, potom to akosi preslo k casopisom ale teraz sa tusim zase vratim k kniham 🙂

lubkabb
10. júl 2009

mamine kupujeme knihy aj od iných nových mladých slovenských autoriek...je vášnivá čitárka- miluje zamilované príbehy - už tie knihy nemáme kde dávať...ale vždy viem, čo ju ako darček poteší

trinitka87
autor
10. júl 2009

je to pekny darcek, urcite potesi a je aj uzitocny. moja zase chodi do kniznice a tam si poziciava, tiez by ich uz nemala kde davat 😀

trinitka87
autor
10. júl 2009

naposledy som si kupila knihu o materstve, vsetko je tam pekne vyfotene, popisane tyzden po tyzdni az po narodenie, o chorobach a tak.

lubkabb
10. júl 2009

ja by som aj viac čítala, len už nemám toľko času ako kedysi ... a aj ten internet mi veľa času pohltí... ale bez neho si to už neviem predstaviť

lubkabb
10. júl 2009

mne sestra popožičiavala knihy o tehotenstve a materstve....Veľku knihu Mama a ja - tú som jej kúpila pred 4-mi rokmi, keď čakala prvú dcérku

trinitka87
autor
10. júl 2009

veru tento internet je dobry zrac casu, strasne rychlo to tu ubehne. ale zase aj pomoze ked sa nieco zhana alebo hlada

trinitka87
autor
10. júl 2009

to je ta kniha co je aj casopis Mama a ja?

lubkabb
10. júl 2009

hej, ale niekedy sa oň musím deliť s drahým...rád hráva on-line hry a niekedy sa naň nemôžem dostať

lubkabb
10. júl 2009

pomýlila som sa - je to Veľká kniha o matke a dieťati...som si to splietla s tým časákom

trinitka87
autor
10. júl 2009

ten si kupujem pravidelne vyse roka, dobry casopis to je. moj tu zase pozera vysledky a futbal. a ja potom pozeram tv, alebo citam spominane casopisy 😀

trinitka87
autor
10. júl 2009

nevadi

lubkabb
10. júl 2009

sestra odoberá...som si všimla, že už majú aj stránku na nete

trinitka87
autor
10. júl 2009

boze, teraz ked su prazdniny nic nedavaju v tv... 😠
preto som radsej tu

trinitka87
autor
10. júl 2009

ano, maju ale nazivo sa mi paci viacej. a dokonca davaju aj na dvojke taku relaciu nejako 2x mesacne opakuju co je v casopise o tom aj tam hovoria.

lubkabb
10. júl 2009

telku pozerám už len občas, na PC si zvykneme pozrieť s drahým filmy...máme ich veľa, nestačíme kukať. Potom to len zaberá miesto. tak kukáme a pomaly mažeme. Máme aj Milionár z chatrče, čakám, kedy si to spolu kukneme - možno aj tento víkend v nedelu - keď niemôžme ťuťu muťu 😀

trinitka87
autor
10. júl 2009

no budem koncit pomalicky za chvilku mi pride muz, budem tu pokial nepride
aby som sa tak rychlo neodhlasila...

trinitka87
autor
10. júl 2009

veru, musi sa to nejako vynahradzat filmami, ze?

lubkabb
10. júl 2009

už som aj ja nejaká unavená...ale ten čas ušiel 🙂

trinitka87
autor
10. júl 2009

to pozname aj my veru 🙂

lubkabb
10. júl 2009

zajtra večer som tu ako na koni ... zas bude v práci do 23.00...cez deň idem k sestre - pozrieť neterky