Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

kellynka7
16. júl 2009

aj ja dakujem manzelovi ze stoji pri mne chodi so mnou po doktoroch, v nemocnici presedel cele dni a za to som mu strasne vdacna.

cukor
16. júl 2009

ivomal....jasne ze sa môzes pridat.....

kellynka.....no aspon v niecom mame stastie...... 🙂

ivomal
16. júl 2009

Děkuji🙂 Já jsem z toho ještě v šoku, před týdnem bylo srdíčko a teď tohle......mohu se Vás zeptat, jak dlouho jste doma na nemocenské?.......nemám absolutní představu co teď budu dělat..... ☹

cukor
16. júl 2009

kellynka prečo si bola na IVF,aky mas problem?

cukor
16. júl 2009

ivomal...ja som bola na kyrete v apríli ....duben...a bola som doma do menstruacie.ja som sa neponáhlala do prace,musela som si oddychnut....ale kazdy sa citi inak,,

ivomal
16. júl 2009

Cukor, taky se mi zpátky nebude chtít, ale zase když jsem se vracela po neúspěšném IVF, tak mi to docela pomohlo...no uvidíme, jak mi bude, spěchat nehodlám.

cukor
16. júl 2009

ivomal,kedy ides na to čistenie?

miru.j
16. júl 2009

ivomal ja som doma od 8.6,mala som rizikove tehu 😒 .A 9.7 mi robili kyret v 10tt,plodik vraj odumrel medzi 8-9tt 😢 .Stale som PN.Neponahlam sa do prace,ale uvidim co povie doktorka.

cukor
16. júl 2009

miru...ty si ale stastná zena...mas uz 2 deti....a je to super,ze po tolkych rokoch chces mat babo..... 🙂 🙂 🙂 drzim ti palce

narciska77
16. júl 2009

Ahojte baby ,pozeram ,ze je to tu dnes nejaké smutné.. ☹ Same zle správy 😒

miru.j
16. júl 2009

cukor dakujem Ti.Vies velmi tuzime po spolocnom dietatku.Manzel je sam,ma len maminu.O moje deti sa stara skoro od malicka je im viac ako vlastny otec a lubi ich.Viem,ze bude super tatko a tiez ze si zasluzi nim byt.Otcovstvo by chcel zazivat uplne od zaciatku a ja mu to strasne prajem.Strasne sme sa tesili na nas pokladik ☹ 😢

narciska77
16. júl 2009

Ahoj Miru, uvidís ze to vyjde 🙂

miru.j
16. júl 2009

To dufam lebo inak sa zrutim ☹

miru.j
16. júl 2009

Narciska zuby uz dobre? Mne sa v piatok zlomila na kazdej strane stolicka 😒 Zubarku tam mam az v septembri 😖...no na nervy 😠 😒 ☹

ivomal
16. júl 2009

Jdu v pondělí.

narciska77
16. júl 2009

jooj ,moje zuby, bola som vcera vyberat stehy, antib. este beriem, ale bolííí abolíí, uz som s toho na nervy ☹

narciska77
16. júl 2009

Ivomal držim palce,ono to nebolí ,ale po psych. stranke strasne ked prides na to ,ze to uz mas za sebou. 😒

miru.j
16. júl 2009

ivomal ja sa pripajam a moc Ti drzim palce

ivomal
16. júl 2009

Jde se mnou manžel, to pondělí mě děsí, bude to hrozný. Děkuji moc za podporu.

cukor
16. júl 2009

uvidite baby,vsetkym nam to vyjde 🙂 musí 🙂 ja som uz trpezlivá niekolko rokov a stale verím.........deti sú zmysel života.....

narciska77
16. júl 2009

Ano su... 🙂 ja moje milujem ,aj ked niekedy to sá zabrat,hlavne tá mladšia je ako živé striebro 😀

miru.j
16. júl 2009

Ano cukor,deti su zmysel zivota 🙂 Ja idem verit,ze to vyjde 🙂 Teda uz verim,teda dufam ze verim 😒 😕 ANO chcem tomu verit a verim tomu 😉 Moj manzel veri a ja verim jemu 🙂 Len sa neviem dockat 🙄 Pomooooooooc

miru.j
16. júl 2009

Ivomal preco az v pondelok???????

cukor
16. júl 2009

miru....mas dve deti....to by predsa nemal byt az taky problem mat to tretie..... 😲 😲 😲 nechcem to zlahcovat ale my co nemame este ziadne 😀 😀 😀 8x sme sa umelo snazili otehotniet....8xvelké očakávanie...a potom este väčšie sklamanie......a ked to raz vyjde....tak po8 tyzdnoch je koniec...facka....je to fakt na nervy......ale hladim do predu...a verím....

miru.j
16. júl 2009

Boze moj ako to zvladas?Moc Ti drzim palce.Si zlata ako sa snazis podrzat nas nad vodou...Proste musis byt silna zena 🙂 Obdivujem Ta

ivomal
16. júl 2009

Nevím, prostě to dřív nešlo, mají mi volat v kolik hodin. Asi proto, že mi dneska odebrali spoustu krve na spoustu rozborů, vzali i moč a už jsem si vyřídila i EKG. Budou mi to dělat u nás v Caru. Holky, já věřím, že za tohle trápení budeme jednou odměněny krásnými dětmi.

cukor
16. júl 2009

a to mi este teraz zistili trombofiliu....to asi nestaci mat jeden problem,ja ich musim mat koooopppeeccc.... nemôzem sa položit,ja musim bojovat........spolu

miru.j
16. júl 2009

cukor co to je? 😕

miru.j
16. júl 2009

Aha uz viem .Prepac.

narciska77
16. júl 2009

Musela som si ist lahnut, strasne je dusno, prislo mi nejako blbo ☹