Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

ivomal
5. aug 2009

Je to je perfektní🙂 Tak hurá do toho Hnedoočko🙂 Tedy ten sex trochu závidím.... 😀 😵

trinitka87
autor
11. aug 2009

ahojte baby, ako sa mate?

trinitka87
autor
12. aug 2009

nikto tu nieje?? 😕

any23
12. aug 2009

ahojte, ja som bola na kyrete 30.06. môžem sa pridať? malinké sa prestalo vyvíjať, bola som v 10tt podla MS, podla velkosti 7tt 😔 teraz mi končí prvá MS po kyrete, prišla po 6týždňoch 😅 doki kázal po MS prísť, že kuk ako to vyzerá... a kedy by sme sa mohli opäť posnažiť 😵 dúfam že čoskoro...

tinka76
12. aug 2009

Ahoj Any23, aj ja by som sa chcela pridat... 😒 ... bola som na kyrete 8.7. , ja som zacala v 7tt krvacat a v 8tt som sponntanne potratila. Ja mam tiez uz po prvej mrche (mne prisla klasicky na 28 den od kyretu) a vcera som bola na kontrole u dokyho. Snazit sa mozeme este po dalsich dvoch MS, takze cca v oktobri... snad nam to tu rychlo ubehne... 😉

trinitka87
autor
12. aug 2009

kde ste vsetky??? ☹

hnedoocka23
13. aug 2009

ahoj holky,jdu vás pozdravit....já už začínám špinit,tak snad se to rozjede v krvácení... 🙂 dneska jsem 28den po revizi....co vy......???

trinitka87
autor
13. aug 2009

hnedoocka inak aj ja uz spinim...predchadzajuce 2 ms som mala 17teho a teraz uz teraz..

hnedoocka23
13. aug 2009

super a pak už se budeš snažit????já už mám od doktora povolýno 😎

trinitka87
autor
13. aug 2009

este pojdem k dr na kontrolu a potom sa uvidi.....dufam,ze mozme potom

trinitka87
autor
13. aug 2009

aj sa tesim ze to prislo skorej, aspon mozem skorej k dr 🙂

tinka76
13. aug 2009

Trinitka - to je super, normalne ti trosilinku zavidim, ze uz mas to "antikoncepcne" 😀 obdobie za sebou 😉 ... tak teraz uz len "tuk-tuk-tuk" a zelam kusocek stasticka aby si bola skoro tehulka 😵

Hnedoocka - aj mne prisla mrcha presne 28 dni po kyrete ... niektorym kockam vraj az po 6 tyzdnoch ... tak ten mesaic je lepsi pripad ... aj ked mam teraz pocit, ze som krvacala vecnost ... lebo najskor som zacala spinit ako tehu, potom po dvoch tyzdnoch sponntanny potrat, kyretaz, potom som krvacala este dva tyzdne, a po dalsich dvoch tyzdnoch mrcha ... teraz som prave po nej a konecne sa z toho zacinam spamatavat ...

reni1981
13. aug 2009

Ahojte, viac krát som už čítala Vaše príspevky na nete, ale len teraz som sa registrovala. Rada by som si s Vami popísala o tejto téme, ja som potratila začiatkom júna, presne o 6 týždňov som dostala. Ale možno som znovu tehotná 😅 , presne cez plodné dni sme si raz nedávali pozor, odvtedy pociťujem vzťahy v podbrušku, zdá sa mi to moje podrušie také napuchnuté či čo. Znovu by som mala dostať bud. týždeň, beriem Calibrum Babyplan a už som si kúpila aj test, keby mi náhodou meškali tak si ho hneď urobím..., čo vy na to?

cukor
13. aug 2009

....no dost skoro...

reni1981
13. aug 2009

ja viem, aj mám strach, zas na druhej strane by som bola strašne šťastná, keby hej, len sa bojím..., veľmi 😨

reni1981
13. aug 2009

nie je tu nikto??? tak super sa tu viete podporiť, ste fakt úžasné..., keby ste mali čas napíšte dačo, ďakujem...

tinka76
13. aug 2009

Reni - je to fakt dost skoro ... ale snad to bude OK ... ja ked som bola teraz po prvej MS u dokyho, tak mi tiez vravel, ze je vhodne pockat este dve MS kym sa zacneme snazit, ale ak by som ostala tehu skor, mam okamzite prist, ze svet sa nezruti len je riziko, ze budu problemy s nejakou "placentaciou" alebo tak nejako to nazval ... pochopila som to ako ze nejake uchytenie placenty alebo nieco podobne ... vraj mam hned prist ak by som bola tehu, lebo by to bolo rizikove ... preto to neodporuca, vraj je lepsie pockat este dve MS ... ale ako som uz napisala nie je hned katastrofa 😉

reni1981
13. aug 2009

takže mám počkať do budúceho týždňa, kedy by som mala dostať, ak by som nedostala urobiť test a hneď k lekárovi, však??? Môj mi povedal len toľko, že by som mala počkať tie 3 mesiace, nič viac. Ani ultrazvuk po kyretáži nič, bola som v poriadku, nekrvácala som ani nešpinila asi to brali tak, že je všetko ok. Čítala som na nete, že nie jednej sa to podarilo takto, v prevahe boli tie pozitívne skúsenosti..., uvidíme. Neviem čo môže znamenať tá bolesť v krížoch a napätie v bruchu, ako keby som mala dostať každú chvílku...

fatimuska
13. aug 2009

ja som bola na kyretáži 24.7., krvácala som po nej len v ten deň do večera...MS som zatial nedostala..to je asi skoro, že?v 9tt prestalo mimi rásť a HCG mi jemne začalo klesať
mne bolo povedané že také 2 cykli počkať...v podstate ani neviem kedy mám teraz plodné dni, alebo tak, nemienim sa neustále pozorovať, ale najlepšie by bolo tak koncom októbra začať...hihi

reni1981 ved to si už skoro 2 meesiace po

tinka76
13. aug 2009

Fatimuska - mrzi ma, ze aj teba to stretlo... je nas tu teda dost...teraz to je este asi ozaj skoro na MS, mne povedali po kyrete ze ju mam cakat po 4-6 tyzdnoch ... mne prisla presne na 28 den. Ale mas dobre ze si dlho ko kyrete nekrvacala ja 14 dni 🙄

any23
13. aug 2009

ahojte tak mne skončila prvá MS po kyrete, zajtra zavolám dokimu a objednám sa na prehliadku, kázal mi po prvej mrche prísť aby skontroloval ako to tam vnútri vyzerá 😅 tak dúfam že to bude oki... inak mrcha sa mi zdala dlhá a silná, neviem či je to v poriadku, snáď hej 😕

trinitka to je super, uvidíš, doki snaženíčko odobrí a čoskoro budeš zase 2v1 😉 ja si budem musieť ešte počkať, ale verím že tu pri vás mi to rýchlejšie ubehne 🙂

reni držím palčeky aby bolo všetko oki 😉

ivomal
13. aug 2009

Ahoj holky, taky vahlížím první porevizní mrchu. Zatím jen dnes jednorázové malé špinění, jinak zatím nic, tak snad se v příštích dnech už pomalu rozjede. Jsem dneska 24 dni od revize.
Reni, držím taky palečky a přeji případné pohodové těhu🙂

tinka76
13. aug 2009

Babulky, len som si tu tak spatne listovala a az som sa zhrozila, ked som zistila ako nas tu je vela s rovnakym problemom len za posledny mesiac-dva 🙄 ... az ma zamrazilo, nikdy som si nemyslela ze zamlknuty, resp. spontanny potrat je taka bezna vec 😒

zuzkad
13. aug 2009

Ahojte kocky,

dufam, ze sa nenahnevate ako som vam sem vtrhla...len chcela som par slov na povzbudenie.

Ja som minuly rok v maji 2008 musela ist na "cistenie - kyretaz" v 10tt, nakolko nebola akcia srdiecka, kedze to bolo ocakavane dietatko hrozne som to znasala, plakala som a pytala sa preco ja 😔 😔 na stastie som bola u velmi dobreho doktora, ktory mi dal velku podporu a povzbudil ma. Hned ako ma pustili z nemocnice po zakroku som este v ten den isla do cestovnej kancelarie a objednala som si dovolenku ( na splatky ) aby som to nejako zvladla...dovolenka mi naozaj super pomohla a ja som coskoro zostala tehotna aj ked sme si davali pozor, kedze som chcela aspon 5 mesiacov preckat....ale postastilo sa nam naaahodou po 2 mesiacoch a dnes si hovorim, ze nam to osud zaslal ....netusila som, ze som tehu aj ked bolo zle a meskala mi mrcha..nejak som si myslela, ze to bude este po tom cisteni ale nebolo...ja som uz mala tu malicku fazulku v brusku 😅 😅 😅 dnes mam doma krasneho chlapceka, ktory nam prinasa kazdy den radost...moc ho luubenkame...

Chcem vam popriat co najviac stasticka a verim, ze aj u vas coskoro pride bocianik 😅 😅 😅

fatimuska
14. aug 2009

tinka 76
no dnes su tomu 3 týždne, ja som v podstate..teda vôbec nekrvácala ani pred tým, vidím, že nie som sama, že veľa žien tým prešlo, tak sa len povzbudzujme..a tešme na nové tehotenstvo🙂

reni1981
14. aug 2009

fatimuska - ja som dostala presne na 6 týž. a 1 deň,
ste veľmi zlaté, a je mi nesmierne lúto, že je tu toľko žien, ktoré toto všetko museli zažiť, ale musíme myslieť pozitívne...
ďakujem za povzbudenie a milé slová...ste super...

narciska77
14. aug 2009

Reni držím palce nech je všetko tak ako má byť 😉 .je tu dosť takých ktoré otehotneli hned a maju zdravé detičky. 🙂 daj vediet ako si dopadla. 😵

tinka76
14. aug 2009

ZuzkaD - pekny prispevok , dakujem, dufam, ze aj nam sa opat podari byt tehu 🙂 ...

Fatimuska - snad sa ti to teda nebude dlho natahovat ... nech nam to cakanie vsetkym rychlo ubehne!!! 😎

reni1981
14. aug 2009

narciska77-určite Vám dám vedieť ako to dopadne, v pondelok odchádzam na dovolenku, hneď ako sa vrátime sa ozvem, zabalila som is aj test 😉 a veľmi dúfam...,
Držím nám všetkým palčeky...

babajagaa
14. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Šup k pani bylinkárke Anke Kopáčovej z Vrbového! Je tu o nej aj rubrika Bylinkárka Anna Kopáčová 😵 😵 😵 😵 😵