Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
18. júl 2009

marti, asi sa ta to pytalo uz vela ludi,ale nieje to skoro na snazenie? my chceme pockat tak na koniec augusta,ked pojdem dr a podla toho co povie sa uvidi,takze to vidim na zaciatok septembra.

trinitka87
autor
18. júl 2009

nikoho tu dnes nieje? ☹ ☹ ☹

ivomal
18. júl 2009

Ahoj holky...tak v pondělí kolem osmé jdu na revizi.............odpoledne se možná ozvu.

iva2009
19. júl 2009

Ahoj holky, jen nakukuju. Měla jsem 24.4. revizi po zamlklém těhu v 10TT. Dr říkal že můžu začít se snažením už po první MS. Zadařilo se po druhé MS. Teď jsem v 5tt. Máme diskusi Májovky 2009, kde jsme se sešly holky po potratu (našly jsme se na diskusi jak se vyrovnat s potratem) a prakticky všechny jsme otěhotněly po 2 MS snažení - čekáme na poslední 3 z nás, které ještě těhu nejsou - je to solidní statistika, tak hlavy vzhůru !! 😉

ivomal
19. júl 2009

Ivo, moc gratuluji a děkuji za povzbuzení🙂 Hlavně ti přeji hodně štěstí v těhu a krásné zdravé miminko 🙂

iva2009
19. júl 2009

Ivomal: Taky děkuju a v pondělí držím palečky ať je to bez problémů... ☹ 😉

hnedoocka23
19. júl 2009

Holky tak hlavu vzhůru,taky si myslím,že máme velkou šanci na otěhotnění.... 🙂
Ivomal:at už to máš rychle za sebou a je tady další snaženíčko 🙂 držím palce...

fyalynka
19. júl 2009

Iva2009 gratulujem k mimi a prajem vela zdravicka a stasticka 😵

Ivomal...drz sa, nech to dobre dopadne bez problemov 😔

...ja som momentalne po druhej ms od kyretu, tiez chceme zacat snazilkovat, verime ze do tetice bude uz
nase tehulkovanie stastne 😵

cukor
19. júl 2009

ivomal....drzim zajtra palceky.....

lubkabb
19. júl 2009

Ahojte, je tu niekdo?

Iva2009 gratulujem a držím palčeky do šťastného konca.

trinitka87
autor
19. júl 2009

ahoj lubka

trinitka87
autor
19. júl 2009

iva, gratulujem tiez 🙂

lubkabb
19. júl 2009

ahoj trinitka, nie si v práci?

lubkabb
19. júl 2009

ako si sa mala cez víkend?

trinitka87
autor
19. júl 2009

nie,az zajtra idem, boli sme doma cely vikend a odpocivali. a ty ako?

trinitka87
autor
19. júl 2009

boze,kiezby sa nam podarilo tak skoro ako ive 😵

lubkabb
19. júl 2009

neboj, podarí sa...my sme boli na návšeteve, mala som doma aj neterky...staršia aj spala u nás zo soboty na nedelu...som cez víkend ani na Pc nebola poriadne

lubkabb
19. júl 2009

včera na oslave ... švagrove deti mali narodeniny...torty boli dve...mňam

trinitka87
autor
19. júl 2009

u nas prsalo,tak sme nemali ani naladu ist niekam, a mam konecne aj druhu MS

lubkabb
19. júl 2009

gratulujem k MS 😉 tak už sa to blíži

lubkabb
19. júl 2009

idem si už ľaškať do postele...tak dobrú noc a pekné sníčky

trinitka87
autor
19. júl 2009

dakujem,uz sa tesiiiiiiiim. som rada,ze to takto vyslo, 1.8. ideme na dovolenku, ked sa vratime pride tretia MS a neviem ci som spominala,potom chcem ist tomu lekarovi a uz to nebudem menit.

lubkabb
19. júl 2009

hej písala si...a uvidíš, že to rýchlo ubehne...september je tu coby dup. tak dobrú

trinitka87
autor
19. júl 2009

aj tebe prajem 🙂

ivomal
20. júl 2009

Moc děkuji všem za podporu🙂

Jinak...mám to za sebou. co dodat........... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹Byla jsem statečná a nakonec vůbec neplakala....jen jsem byla odevzdaná a smířená...........
Paní doktorka mě manželovi vrátila za 3/4 hodiny, museli mi malinko přidat kyslík, špatně jsem dýchala, jinak dobrý zblajzla jsem skoro 3 různé kapačky navíc. Jinak vše bez zánětu a čisté. Dle ms jsem měla být 9tt+4, ale miminko mělo 6tt. Vzali mi krev na genetiku, takže bude i genetika. Z nemocnice jsem odcházela po svých, ale tak trošku s točící hlavou...hold nízký tlak , manža mi koupil čokoládku na cestu, aby mi zvednul krevní cukr a pak bylo líp.

V září vzhůru do dalšího boje!!!!!!!

miru.j
20. júl 2009

Ahojte babulky!Nebola som tu tri dni,s manyelom sme boli neplanovane na chalupe.Vzal ma relaxovat 😉 Dnes som bola na kontrole aj po vzsledky (nic z nich neviem).Moja lekarka mi povie mozno viac info.Ta co ju zastupuje mi povedala len ze je vsetko v poriadku a snazilkovat mozme o tri mes 😵 tak sa tesim 😉Dufam,ze bude mat pravdu a tento raz sa to podari 🙂V oktobri mame vyrocie a snad sa nam zadari pekny darcek 😵.A co Vy ako sa mate?

miru.j
20. júl 2009

Ivomal som rada,ze si v poriadku.Zvlastne je,ze Ta v ten den pustili domenko...Ja som stravila den noc pred a tiez po v nemocnici(hrozne to tam bolo).Fuuuuuuuuuuj 😖 Uz sa tam necem vratit 😝 (hnusne kramare)

ivomal
20. júl 2009

Děkuji moc Miru a neboj, snažilkovaní máte jen co se naděješ 😉 Já jsem tento zákrok odmítla podstoupit v naší spádové nemocnii, potože bych tam musela právě pár dní zůstat. Nabídli mi to přímo u nás v centru asistované reprodukce a ti to dělají právě je dvouhodinovým dospáním po narkoze a domů. Jsem moc ráda, že je tomu tak, že doma jsem naprosto v klidu a hlavně že nejsem mezi těhulemi na gynekologicko- porodnickém odd naší nemocnice, kde by to mou psychikou asi otřáslo ještě více. Takhle to zvládám dobře. Příští pondělí jedu s manžou za naší léčitelkou...mě ty její bylinky dělají moc dobře🙂

trinitka87
autor
20. júl 2009

miru, aj ja som bola v nemocnici 2,5 dna 😖

lubkabb
20. júl 2009

Ahojte...ja som tam bola 9 dní 😢 😢 😢