Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

tinka76
21. aug 2009

Hnedoocko - super , tak drzim palceky 😉

Ivomal - neboj sa, ona hnusoba nakoniec dorazi 😉 ... tak nech je to co najskor...

tinka76
24. aug 2009

Nic nove ??? ... vyzer to ze sa vsetky snazilkujete a nemate cas sem uz ani nakuknut 😀 ... tak vela stastia...

reni1981
24. aug 2009

Ahojte, takže vám dávam vedieť ako som dopadla, nedostala som, dnes ráno som si robila už tretí test ale stále negatívny ☹ , takže som volala môjmu lekárovi a som objednaná vo štvrtok na vyšetrenie..., čo vy na to? Z tohto už bábo nebude, však?

tinka76
24. aug 2009

Reni - mrzi ma ten negativny testik ... ale ak ti mrcha stale neprisla...stale je sanca ... kolko ti meska? Beries aj nejake lieky (utrogestan, duphaston... tie by mohli brzdit mrchu)? Ak neberies leiky a mrcha meska... tak sanca urcite je 😉 ... budem drzat palce!!! 😎

reni1981
24. aug 2009

Neberiem žiadne lieky..., mrcha mi mešká 4dni..., nuž uvidím čo povie doktor vo štvrtok ☹ Aj pred tým som mávala strašne nepravidelné, dúfam, že mi dá vyvolávačku a predpíše duphaston, už som tak raz bola koncom minulého roka, aby sa mi mrcha upravila.

tinka76
24. aug 2009

Tak Ti budem drzat palce a vo stvrtok nakukat 😉 ... vykasli sa na testy ... tie funguju az ked uz je 100% vysoke HCGcko ... ja som pri poslednom tehu mala uuuuuplne slabulinku ciarku a nakoniec krv ukazala HCG176 (a to vraj bol test, ktory chyti tehu od HCG10 😉 )... drzim palce!

reni1981
24. aug 2009

Vidíš, v tom máš ale fakt pravdu, lebo aj minule som naposledy dostala mrchu v marci ale až v polovičke apríla mi vyšiel pozitívny test, už vtedy doktor tvrdil, že niečo nie je v poriadku podľa jeho výpočtov..., hm, takže možno tam niečo bude, však??? 😵 , no len nech to dopadne dobre, Bože začínam mať stach..., ale ďakujem...

marti82
24. aug 2009

babule drzim palce, ja som mala teraz prispevkovu pauzu, ale pozeram, ze sa to tu hmyri aktivitou 🙂

my sme si zadelili minuly tyzden, tak este 7 dni a mozem testovat. vlecie sa to neskutocne, ale teplota sa drzi hore, tak snad uz bude dobre.

pekny vecer!!

trinitka87
autor
25. aug 2009

caute baby 🙂
tak dnes som stastlivo bola u lekara. zobral vzorky na vysetrenia, a vsetko ostatne je chvalabohu v poriadku
a najlepsia sprava je ze sa mozem zacat snazit 😵 😵 😵 huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

trinitka87
autor
25. aug 2009

nikto tu nieje? 😕

ivomal
25. aug 2009

Jéé Trinit, mocc gratuluju🙂 Já jdu na kontrolu za 14 dní🙂 Mrcha stále nikde, ale asi mám po ovu, protože jsem kontrolně začla měřit BT a dle teploty mám LF, tudíž mrcha nejpozději do 4 dnů snad dorazí. V pondělí končím 6 týden od revize 🙂

trinitka87
autor
25. aug 2009

mne dokonca povedal, ze v sobotu bude ovu a mozme ist na to. tak sa tesiiiiiiiim
uz len cakat co a ako

trinitka87
autor
25. aug 2009

dakujem ivomal. ak som dobre pocitala ja budem 16 tyzdnom po kyrete. strasne rychlo ten cas bezi, este som len bola v nemocnici

ivomal
25. aug 2009

Tak to bych se tomu snažilkování už pomalu začla intenzivně věnovat🙂, být tebou..16 týdnů...my začneme dříve..hned po mrše.

trinitka87
autor
25. aug 2009

isla som pre istotu k lekarovi na kontrolu co povie. vsetko je ok tak sa nemusim bat, uz mam lepsi pocit.

trinitka87
autor
25. aug 2009

kazdej z nas tu prajem aby sme mali pekne a bezproblemove tehu a mohli sa tesit z deticiek

ivomal
25. aug 2009

Já doufám, že doktorka mé rozhodnutí podpoří. Už týden po revizi mě chválila, tak si myslím, že snad bude vše v pořádku...

trinitka87
autor
25. aug 2009

poctivo beriem aj kyselinu listovu co mi kazal uz v maji. 🙂
dokonca ma pochvalil, ze MS mi chodi vcelku pravidelne

ivomal
25. aug 2009

Tu taky zobám poctivě, každý den ráno jednu.🙂 Pro dnešek jdu spinkat. Dobrou noc.

stacynka
26. aug 2009

babulky len tak zbezne som vas precitala, ale aj ja patrim k vam 5.5. mi robili kyretaz, 3. 5 som prisla o babetko, a chcem vam povedat ze cakam dalsie babetko dufam ze teraz bude vsetko v poriadku

tinka76
26. aug 2009

Reni - tak Ti dnes drzim palce u dokyho 😉

Stacynka - gratulujem, uz aby sme Ta co najskor vsetky nasledovali 🙂 ... taketo pizitivne spravy vzdy potesia 😀

Trinitka - tak Ti zelam krasny a pozitivny vikend 😉 😵

Ivomal - to uz budes mat druhu mrchu po kyrete alebo prvu?

tinka76
26. aug 2009

Inak aj som bola dnes u dokyho - dostala som nejake kvasinky ☹ ... no ale aspom sa z toho snad dostanem skor ako sa budeme moct snazit...

trinitka87
autor
26. aug 2009

jeeej stacynka, gratulujem. my sme na tom podobne, ja som bola na kyretazi 7.5. zatial len v tomto ale cez vikend uz ideme aj my na to.

tinka neboj, radsej teraz vyliecit a mat pokoj ako byt tehu a prisli by na to vtedy

trinitka87
autor
26. aug 2009

nikto tu nieje????
😕

ivomal
26. aug 2009

Ahojky,
Stacy moooc gratuluji🙂 a držím moc palce, aby to teď bylo až do vítězného konce🙂
Tinka, já čekám teprve první mrchu od kyretu. Byla jsem na něm 20.7.

trinitka87
autor
26. aug 2009

dufam, ze nas tu bude po case viacej ako stacy

stacynka
26. aug 2009

baby urcite nas tu bude o nejaky cas plna tema, nebojte sa, mne povedala doktorka ze po troch riadnych ms sa mozme snazit a vyslo to na prvy sup co som ani nedufala...

trinitka87
autor
26. aug 2009

stacynka a v ktorom tt si?

trinitka87
autor
26. aug 2009

ak sa mozem teda spytat 😔

stacynka
27. aug 2009

no teraz som 5+3tt podla posl. ms
ja som mala hned po kyretazi pravidelny cyklus, takze sme to po tych troch ms skusili