Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

hnedoocka23
28. júl 2009

Ivomal,tak dej vědět..já bych měla jít příští týden a pak po ms...

ivomal
28. júl 2009

Po týdnu, jestli je vše v pořádku. Jdu odpoledne, takže na večer dám určo vědět. Ale vůbec nešpiním, občas píchne dole, zabolí dole, jinak vůbec nic. Tak doufám, že to bude v pořádku.

hnedoocka23
28. júl 2009

ivomal,já taky nemám žádné problémy,ani žádné píchání,bolest,nešpiním...myslím že to bude OK

elyn.s
28. júl 2009

ahojky, můžu se k vám přidat do diskuze? byla jsem na kyretáži 24.7.09, teď jsem doma na neschopence, a kontrolu mám 19.8..

ivomal
28. júl 2009

Tak hlásím návrat z caru z kontroly. Týden po revizi děloha čistá a vše naprosto OK. Ukončila mi neschopenku, takže od zítřka jdu zpět do práce. Jinak nadále platí zákaz sexu, veškerého letního koupání,povolena jen sprcha. Další kontrola 8.9. a po kontrole a mrše, pokud dorazí včas snad bude už vše dovoleno. 😀
Ahojky Elyn, to víš, že se můžeš přidat 😉

lubkabb
28. júl 2009

Ahojte 🙂

bzzmajka
29. júl 2009

Ja som mala 16.júna a dostala som menzes , skoro na den, mesiac a dva týždne po tom / lunárne

miru.j
29. júl 2009

Ahojte babulky!tak ja pojdem od pondelka uz do prace 😉 potom pockam najdlhsie do oktobra 😉 a ani o trocha dlhsie a hups na snazilkovanie 😉

ak303
29. júl 2009

Zdravím všechny, já jsem dnes byla u lékaře, tak mi řekli, že se mi moje mimi přestalo vyvíjet a v pátek jdu do nemocnice aby mi ho vzali. ☹

ivomal
29. júl 2009

Ahoj Ak. Co říct, vím jak ti je. ☹ Ale neboj, bude líp.

ak303
29. júl 2009

V to doufám, ale teď je to těžký....

ivomal
29. júl 2009

Já vím, ale den za dnem to bude lepší. A začneš se těšit na další snažení🙂

elyn.s
29. júl 2009

aki, budu na tebe myslet, ať vše proběhne vpořádku.

vladys
29. júl 2009

Ahoj holky, omlouvám se, jestli jsem ve špatném tématu, ale nemohla jsem najít nic podobného. Dnes mi zjisitli v 6tt že není srdíčko, tak mě zítra čeká revize, teda spíš dnes ráno. Mám doma 2 letou holčičku, tak ta mě drží, pořád mě pusinkuje, vycítila, že se něco děje. Já jsem se snažila taky být v pohodě, ale jak se to blíží, tak to na mě hrozně padá a pořád myslím na to, že včera jsem srdíčko viděla a dnes je konec a nejhorší je, že to mám pořád v břichu.... Taky mám hrozný strach z narkózy, je mi jasné, že teˇd mi už neodepíšete, budu ráda, když si to apsoń přečtete, prostě jsem to musela aspoň naspat a půjdu zkusit trochu spát.Vidím, že aka je na tom podobně. Ještě mám jednu věc, musím to tajit před rodiči, letí na dovolenou a taťka bere léky na srdce, tak je nechceme zatěžovat, ale mamka mi pořád volá s nějakýma blbostma, co si má vzít za krém apod., tak je to hrozně těké. No nic, jdu zkusit spánek a hlavně už to chci mít za sebou, nemá smyls se zabývat otázkou, proč právě já, ale zamýšlím se nad tím, že kolem sebe snad každá ne pátá, ale druhá má za sebou potrat nebo ještě něco horšího, nevím, čím to je, péče a žibotní standart pořád vyšší a donosit dítě je skoro umění...

ivomal
30. júl 2009

Ahojky Vladys. Narkozy se neboj, zákrok většinou netrvá dlouho. Já sama jsem týden a půl od revize a v podstatě se mi stalo úplně to samé - jeden týden srdíčko a pak už nic. Nejhorší byl prvné den, co mi to řekli. V den revize to taky nebylo lehké, ale musíme se dívat dopředu. Přeji hodně sil a ať ti to dneska dopadne v pořádku.

narciska77
30. júl 2009

Vladys,je mi to ľuto ☹ .Mas pravdu, že dnes ma za sebou asi kazda druhá potrat.Je to smutné,ja kym som to nezažila nikdy som sa nad tým nezamýšľala.ja mám dve dievčata a Ty tiež, tak to je mozno o niečo ľahšie,ako tie baby ,ktroým sa to stane hned pri prvom tehu.Tak sa drž! 🙂

vladys
30. júl 2009

Díky, taky ať to zítra zvládne aka, nebylo to tak hrozné, v podstatě se mi i trochu ulevilo, jen jsem si říkala, že mi dávali nohy do třmenů a te´d je mám zase dole a pak jsem si uvědomila, že už jsem na pokoji... Ale ještě se s vámi musím podělit - volných pokojů měli dost a mě šoupli s ženskou, která šla na interrupci, no nechci to odsuzovat, to je každého rozhodnutí, ale měla tam známou jednu sestřikču, tak spolu kecali a přede mnou si z toho prostě dělali prdel, jako - tak co, byl to kluk nebo holka? pořád s smály a já jsem tam na posteli brečela. Tak to byl fakt nářez. já oči opuchlé, moje holčička si pro mě s taťkou přišli a ta ženská poobjedvala, dočetla časopis, nahodila mejkap, kableku , a nazdar, pohoda.

ivomal
30. júl 2009

Ach jo, některý ženský si toho daru prostě neumí vážit....co na to říct Vladys....já mám z sebou 2x IUI, 1IVF a vše negativní. Nakonec jsem otěhotněla spontálně a poprvé v životě a to mi je už 34 a než jsem se mohla začít naplno radovat, tak už byl zase jen ten smutek. Nezbývá než bojovat dál a koukat jen do předu........

trinitka87
autor
30. júl 2009

caute baby,
zdravim vas, som tu fakt len na chvilku 🙂
par dni tu nebudem, ideme na dovolenku, ale po navrate sa ozvem..

majte sa 🙂

lubkabb
30. júl 2009

Ahoj trinitka...ahojten všetky 🙂

narciska77
31. júl 2009

Trini ,krásnu dovolenku 🙂 🙂 🙂
Lubi ahoj, včera som nestíhala,boli sme kúpit umyvacku riadu 🙂 .dnes sa ozvi este pred dovolenkou 😉 ,že sa aspon rozlúčiš.Včera nakoniec dorazila 3MS 😵

hnedoocka23
31. júl 2009

přeji všem krásný víkend...já mám další týden ve středu kontrolu konečně..budu 3týdny po revizi... 🙂 pápá,určitě dám vědět...mějte se krásně

miru.j
31. júl 2009

Ahojte babulky! Hnedoocka aj ja pocitam tyzdne od toho blbeho dna.Tiez mam za sebou tri 😉 a uz sa neviem dockat prvej mrchy 🙂,potom ece dve a hups na snazilkovanie 😉 .Ja by som teda aj hned po prvej 🙂 ...ale moja polovicka nechce aby sme daco podcenili. .....Narciska tak trocha Ti zavidim 3MS 😉 .Super!Ides na to?Drzim velmi palce!.......Trinitka peknu dovolenku 🙂

miru.j
31. júl 2009

Ak303,Vladys,Elyn.s je mi to luto ☹ .Vytajte medzi nami co sme si tiez tim presli 😔. .....Ivomal som rada,ze si v poriadku.

ivomal
31. júl 2009

Ahojky🙂
Děkuji Miru.j, jak ti je, je to lepší?
Hnědoočko, držím palce na kontrolu, ať si v pořádku🙂
Trini, přeji pohodovou dovču :o).
Doufám, že nám to čekání na první mrchu uteče jako voda...ptala jsem se dr. kdy jako mám počítat, že dorazí a bylo mi řečeno 5 a 6 týden po revizi. Pomalu už doklepávám druhý týden. Docela mi to utíká, jak jsem v práci, tak ten čas jen letí.

miru.j
31. júl 2009

Ivomal,dakujem za opytanie.Uz je to fajn 🙂 Len sa teraz mrchy neviem dockat 🙄 .Ak ma lekarka pravdu a mrcha sa dostavi po siestich tyzdnoch,tak mi to vychadza na plodne dni v oktobri na druhe vyrocie svadby 🙂. Budem mat plodne obdobie 😉.Pokusime sa o spolocne prekvapenie k vyrociu 😉...kiez by to vyslo...bola by som najstastnejsia na svete.Cakam a verim,ze sa dusicka mojho anjelika vrati ku mne.Nastastie aj ja uz idem od pondelka do prace.Doma je to na zblaznenie 😀 🙄 😅... 🙂

fatimuska
31. júl 2009

ja som mala kyret 24.7. presne v den narodenin, v 8tt bilo srdiečko..a potom mi pomaličky začalo klesať HCg a mimi prestalo rást, v nemocnici som ležala 16 dni, už aby bol november a urobíme si nové🙂

ivomal
31. júl 2009

Miruj, my máme mít v říjnu (oktober) taky už druhé výročí svatby. Měli jsme to 20. Co vy? Bylo by to super, kdyby se nám to povedlo hned🙂 Je dobře, že se cítíš lépe 🙂, však to bude radosti až dorazí mrcha, taky ji netrpělivě vyhlížím!!!!!

hnedoocka23
2. aug 2009

ahoj holky,přeji krásnou neděli,venku je parno a je to na palici,že se nemůžu ani koupat v bazénu!!! 😠 Mi asi proběhla ovulace ve čtvrtek/pátek,poznala jsem to podle bolesti bříška a hlenu..tak jsem ráda,že tělo funguje a a po ms hurá na sex 😵 😵

hnedoocka23
5. aug 2009

vy jste tady všechny usnuly????????? 😕 kontrola na jedničku,vaječníky v klidku,sliznice pěkně roste,jsem uzavřená,čípek klidný..máme dovolený sex a koupání 🙂 ale raději počakám do ms...záleží v jakém týdnu potratíte,pokud je to brzy třeba 6-7týden stačí počkat na 1ms,pokud kolem 12,pak min.3měsíce...už se těšímmmmmmmm 😵