Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
22. júl 2009

ved clovek sa v tom uz nevyzna, tolko vselijakych druhov a znaciek existuje ze sa tazko vybera... ten "najlepsi"

miru.j
22. júl 2009

Presne ako hovoris.Ja teda budem pred tehu jest ten femibion a som zvedava....

lubkabb
22. júl 2009

Baby, som si musela normálne na chvíľku zdriemnuť - ma strašne bolela hlava. Ja takéto horúčavy moc nemusím.

trinitka87
autor
22. júl 2009

nieco najdme, potom niekto povie, ze toto je lepsie, za chvilku sa objavi nieco ine a tak dokola.
ja beriem momentalne folic acid- fi- jamieson

miru.j
22. júl 2009

Trinitka co to je?Len kys abo aj vitaminky? Mne je tiez celi den divne s tepla 🙄 a zajtra ma byt najhorucejsi den Lubkabb.

trinitka87
autor
22. júl 2009

to je cista kys. listova v preklade. 1,000 mcg/ 1 mg to som nasla na krabicke

miru.j
22. júl 2009

Idem ja moja ,zajtra popiseme.

miru.j
22. júl 2009

Synator chce na net.Papa

trinitka87
autor
22. júl 2009

ahoj miru 🙂

hnedoocka23
23. júl 2009

ahoj holky,mám dotaz.žu se koupat v bazénu u rodičů???jsem 9den po revizi... 😕

bettynka222
23. júl 2009

ahojteeee, ja osm mala kyret sice koncom marca...ale pridruzili sa rozne problemy, tak k vam celkom zapadam...

ahoj lubkabb, ako sa mas? uz k nam do septembra nechodis, hmmmm?

hnedoocka urcite nie!!!!!!!!!!!!!! ja som sa tak bala, ze som sa sprchovala tri mesiace vkuse. az teraz na dovci som sa prvykrat odvtedy kupala. podla mna by si s bazenom, vanou a sexom mala pockat tri tyzdne az mesiac, oki?

trinitka87
autor
23. júl 2009

Ahoj hnedoocka,
ja som sa tiez pre istotu iba sprchovala lebo som sa bala aby sa mi nieco neskomplikovalo a prvy krat som sa kupala, teda v bazene minuly tyzden az

larri
23. júl 2009

ocko,ja si taky myslim,ze by si do bazenu nemela.
Ja mam treba sestinedelku,ale ja bych takovy mesic taky neriskovala.Zkus si zavolat na gyndu,ale pokud ti to dovoli,budu prekvapena.

trinitka87
autor
23. júl 2009

by som to zbytocne neriskovala, predsa len preslo este malo dni, vsetko urcite nieje zahojene tak ako ma byt, a staci malo a problem je na svete.treba sa sustredit na co najskorsie " vyzdravenie" aby sme sa mohli co najskor tesit z noveho snazilkovania a tehu 😵

lubkabb
23. júl 2009

ahojte,

ja som sa od kyretu 30.4. ešte nekúpala. Doma sa ešte stále radšej sprchujem a bazénom sa vyhýbam.

bettynka...ahoj! chodím stále do septembra, ale bez teba tam bolo pusto...ani nohy- nemala som si ským pokecať 😉

narciska77
23. júl 2009

😲 nesmiem sa kupať v bazene? 😲 Doma sa tiež len sprachujem,ale v bazéne som uz bola veľa krat ale len tento mesiac, to snad uz mozem ,nie? 😒

narciska77
23. júl 2009

vzdy ked pridem nikto tu není.. 😢

cukor
24. júl 2009

...hnedoocka.....treba počkat s tym kupaním až po prvej menstruacii...... 😉

hnedoocka23
24. júl 2009

díky holky,raději jsem měla jen namočené nohy 😀 počkám do ms..

miru.j
25. júl 2009

Ahojte babulky!Je tu niekto?

miru.j
25. júl 2009

Hnedoocka,mne moja lekarka vyslovene zakazala kupat sa a sexovat celivh 6tyzdnov 😉 .Vraj koli infekcii.Ja radsej vydrzim dva mesiace. 😉

marti82
25. júl 2009

ahojky, po tyzdni naspat. uz som sa na vas tesila. cakaju ma tento tyzden dni plne snazenia, tak drzte palce 😎

miru.j
25. júl 2009

Marti drzim vsetky 4palce 🙂

bzzmajka
25. júl 2009

Ahojte, dlho som t nebola, už som musela, lebo mám pre vás otázku.
Kolko sa v tele po kyrete/39 dní, zamlknutý potrat v 12 týždni nachádzajú hormony v tele? chce si robiť test, lebo si myslím, že som tehotná, aj ked si dávame pozor. Dakujem

marti82
25. júl 2009

diky miru!

bzzmajka, je to individualne, vraj kazdy druhy den sa hladina o polku znizi, tak jak sa v tehu zvysuje. ja som v 8tt mala kyret, o tyzden na to 197 este a dalsi tyzden uz nulu. drzim palce aby to bolo +ko 🙂

ivomal
25. júl 2009

Marti, přeji hodně štěstí při snažilkování!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂

bzzmajka
25. júl 2009

Dakujem Vám. A ak by nejaká vedela napíšte mi prosím, pa

trinitka87
autor
25. júl 2009

caute baby, asi tu uz nikto nebude...
bzzzmajka s tymto ti neporadim..., neviem veru 😒

ivomal
25. júl 2009

Majko, jedině, že by ti po opakovaných rozborech krve rostlo hcg....jediné, co mě napadlo....

trinitka87
autor
25. júl 2009

nejako sa to musi dat zistit, ja by som asi nevydrzala a opytala sa lekara