Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

trinitka87
autor
20. júl 2009

som bola rada ze som prezila, 2,5 a nieto 9 a o tej strave ani nehovorim,ked sa dalo mala som z domu

lubkabb
20. júl 2009

aj mne nosili...bol to otras - najhoršie obdobie celého môjho života. Nikdy som nebola nešťastnejšia ako vtedy.

trinitka87
autor
20. júl 2009

si predstav,ze ja som nikdy nebola v nemocnici, dokonca ani na navsteve a potom toto, nevedela som co ma caka, ako to tam chodi...hrozne

ivomal
20. júl 2009

Já právě také nikdy nebyla v nemocnici déle než pár hodin......a děsím se delšího pobytu 😨 😨 😨 ...Sice na pokoji jsem dneska nebyla sama s manželem, ale ve finále to nevadilo......moc jsem je nevnímala za dělící posuvnou stěnou....Oni nás systematicky odváželi na sál a zpět a obyvatelky se rychle střídaly i s manželi...dneska tam bylo 2x OPU, 1x ET a já s revizí...za dopoledne....jo a stálo mě to 1000 ,- Kč za ten párhodinový stacionář, ale jsem DOMA a to je hlavní....nic mě nebolí, lehce špiním a je mi fajn....

hnedoocka23
21. júl 2009

ahoj holky,když jsem já šla na pohotovost s tím,že hodně krvácím,za hodinku na to jsem šla na menší sálek..dali mi jen něco na oblbnutí,celé jsem to vnímala...bylo to krátké a rychlé(trošku nepříjemné)..po 2hodinách jsem šla domů...!nemocnice nesnáším..naštěstí to bylo opravdu rychlé...kontrolu mám příští týden 😉

miru.j
21. júl 2009

Ahojte babulky!Tak ako citam vase riadky nemame si veru co zavidiet.Lubka to muselo byt hrozne 😖 . Ja som sa tej ich stravi ani nedotkla fuj 😖 .Stalo by za to nafotit tie taniere a pouzit ako odstrasujuci prostriedok pre mojich pubiskov 😀 ,mozno by neohrnali nos doma nad jedlom 😉

cukor
21. júl 2009

ahojte.....ja som to v nemocnici ani nijako nevnímala....ani neviem,čo sme to tam mali za stravu.....nejako som to neriešila....trapila ma iná vec....

miru.j
21. júl 2009

Hnedoocka tiez mi dali iniekciu na oblbnutiejavascript:addEmoticon('🙄','vBody')citila som sa ako po dvoch vodkach(ja moc neznesiem).Tesne pred uspanim som sa zabavala na doktoroch,smiala sa a vtipkovala.Horsie bolo ked som sa prebrala.Nikdy som sa necitila tak zle... ☹

miru.j
21. júl 2009

asi tak cukor... ☹

riamim
21. júl 2009

Ahojte!
Ja som bola na kyrete v Ružinove, mne pred uspaním nič nedali, hrozne som sa bála, keď ma priväzovali na kozu - ruky, aj nohy, ako v horore, bála som sa, že sa zobudím uprostred zákroku, ale našťastie, všetko bolo o.k. Keď som sa prebrala, trochu ma bolelo podbruško a trochu som krvácala.
Teraz som už 18. deň po zákroku a ovulácia nikde, tak sa bojím, aby mi neprišla ms veľmi neskoro...

cukor
21. júl 2009

ahoj riamim.ako si zistujes ci mas ovulaciu?mne prisla ms az po 8 tyzdnoch a bola velmi slabá

riamim
21. júl 2009

Meriam si baz. teplotu a sledujem hlien. Zatiaľ nič.
No, veď toho sa bojím, že príde veľmi neskoro, a MUDr. povedala, že máme začať so snažením až po troch cykloch, tak sa nám to dosť odsunie.

miru.j
21. júl 2009

Ahoj riamim!Ja som bola vcera na kontrole,som 12dni po zakroku ☹ Lekarka mi povedala ze menzes dostanem az o 4tyzdne ☹ Uz 3dhi nespinim,ale mam zlty vytok,tiez neviem co to je 😒 Ovulacia by vraj mala byt az po sestonedeli.Neboj 🙂 bude dobre 😉 lebo to chceme a verime tomu.Oktober to isti 🙂 .To ze Ti nic nedali pred uspanim je divne 😕 Ja som nechcela a dali mi na silu 😖

cukor
21. júl 2009

netreba sa unahlit,ja som bola na kyrete v apríli a na insemináciu môžem ist až v novembri.mne totiž po druhom potrate zistili este aj trombofíliu.....akoby som toho uz nemala dost 😀 😀 😀 takže mam teraz predprípravu...same lieky a injekcie...ale koncom augusta chceme íst k moru.....aspon nieco pozitívne na čo sa teším....

miru.j
21. júl 2009

cukor more vraj lieci,drzkam Ti palce aby vam to vyslo 🙂

cukor
21. júl 2009

dik miru...aj ja tebe drzím palce....aj všetkym snažilkám....

miru.j
21. júl 2009

je tu niekto? ☹

ivomal
21. júl 2009

já...ahoj

miru.j
21. júl 2009

Ako Ti je moja?

ivomal
21. júl 2009

Dobře Miru, jen blbne net 😠 ...Nic nebolí, nešpiním, piju bylinky a odpočívám a co ty?

miru.j
21. júl 2009

Aj ja pijem bylinky(alchemilku a mysi chvostik).Co za bylinky pijes Ty?Ja budemeste tentotyzden doma a potom idem do prace.A co Ty?

ivomal
21. júl 2009

Taky piju Kontryhel (Alchemiku) a pak tinkturu z drmku (mnižský pepř) a směs čistících bylinek od mé léčitelky (obsahuje i kontryhel) a ta je strááášně hořká. Taky jsem doma na PN, v úterý jdu na kontrolu a pak se uvidí....moc do práce nechci, ale je tam kalamita - dovolenková .....bez vedení......

lubkabb
21. júl 2009

Ahojte,
je tu niekto?

trinitka87
autor
21. júl 2009

caute baby

trinitka87
autor
21. júl 2009

este mi napadlo, aj vy ste dostali,predtym nez ste isli na salu injekciu do zadku, ktora strasne neslutocne bolela? ta bolest bola strasne, este som nieco take nezazila.
aj ked mi predtym sestricka povedala, ze " trosku" to bude boliet... ze trosku???? strasne

lubkabb
21. júl 2009

ahooooj...aj ja som mala takú štiplavú...to nebola náladovka?

trinitka87
autor
21. júl 2009

neviem co to bolo,ale taka zvlastna bolest, ledvaj som vstala z postele, a potom sestricka, rychlo rychlo, ponahlajte sa uz nas cakaju hore, tak sme ponahlali vytahom aj s postelou na psochodie a aj tak som tam cakala min. 10 minut nez sa prichystali a tak...

lubkabb
21. júl 2009

mňa nechali s postelou zaparkovanú na chodbe pred sálou...mi zakázali vstávať z postele...už účinkovala...na sále mi už bolo všetko jedno

narciska77
21. júl 2009

🙂 mna z tych injekcii bolel zadok este dva týždne 😀

lubkabb
21. júl 2009

aj ja som ju ešte pár dni cítila