Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

tinka76
17. aug 2009

Reni - tak prajem krasnu dovolenku ... a kraaaaasny // test!!!!! 😉

hnedoocka23
17. aug 2009

ahoj holky,tak ms se pořádně rozjela..tak silnou jsem ji snad nikdy neměla..jsem dneska črtvrtý den a pořád to leje a leje 😝 ale bolesti bříška žádné...piji kontryhel...tak uvidíme...po ms na to ihned vlítneme a obden budeme pracovat na minečku 🙂 už se těším,protože mám sex.deficit!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Reni:přeji krásnou dovolenou a ještě krásnější // na testu 🙂

hnedoocka23
17. aug 2009

mějte se krásně všechny a hurá do snaženíčka....držím všem palečky 🙂 já se zase ozvu.....papá

tinka76
17. aug 2009

Hnedoocka 😀 ... tak ti prajem krasne najblizsie dni 😉 😎 ... my si musime este chvilu pockat, tak dufam, ze budes dobrym pozitivnym prikladom 😉

trinitka87
autor
17. aug 2009

ahojte vsetky, tiez si "uzivam" tretiu MS...uz nech je po nej.
ako sa mate? je tu niekto?

tinka76
17. aug 2009

Tretiu mrsku 🙂 ... trinitka, tak to ti tak trosilinku aj zavidim 😉 ... ja mam este len po prvej 😕 ... tak to len drzim palce, nech ju mas rychlo za sebou a nech ja na dlhuuuuu dobu posledna 😉 😀

trinitka87
autor
17. aug 2009

dakujem tinka. v to dufame aj my ze coskoro sa podari dalsie hlavne uspesne tehu...

jajulda
17. aug 2009

Ahoj holky. Jen jsem nakoukla do téhle vaší diskuze protože je mi hodně blízká. Chci vám hlavně dodat odvahu a síly do dalšího "boje" 😅 . Já jsem potratila poprvé v 8tt sponntáně - rok 2004, po kyretáži po prvních MS jsem otěhotněla a narodil se mi zdravý krásný chlapeček. Letos v březnu jsem potratila v 11tt - zamklé těh. a po druhé MS jsem otěhotněla znovu. A teď jsem v 16tt. Chci vám říct, že názory lékařů kdy se začít snažit se různí. Mi máme diskuzi, kde jsme prodělaly všechny potrat a skoro všechny jsme brzy 2-3 MS otěhotněly. Příroda si řekne sama kdy je na to čas. Držím vám palečky, ať můžete psát jen samé krásné zprávy. 😅 😅

trinitka87
autor
17. aug 2009

jajulda, naozja pekny prispevok.
ja len pevne verim ze sa nam podari coskoro nove tehu. to prve bolo celkom rychle, januar nic, februar nic a v marci bola posledna MS a nasledne tehu

lubkabb
17. aug 2009

Ahojte,

už som späť z dovolenky. Bolo fajn, ale ešte by som brala nejaký ten týždeň.

trinitka - mne už skončila tretia mrcha. Tentokrát prišla na 31 DC (už je to lepšie, aj bola silnejšia). Takže ideme na to. Aj nám sa prvé tehu podarilo dosť rýchlo. Podobne ako u teba - od januára sme sa snažili a posledná MS začala 29.2. A ako sa máš? Čo nového?

trinitka87
autor
17. aug 2009

aj my mame po dovolenke uz a veeelmi rychlo ubehla 🙄
u mna je tiez MS dost silna, uvidime ktorej sa podari byt skorej tehu, mohli by sme narovnako priblizne a mohli sa rozpravat o prijemnejsich veciach

lubkabb
17. aug 2009

ahoj, tak predsa si tu 🙂

lubkabb
17. aug 2009

u mňa nebola MS ešte taká silná ako som mávala, ale stále sa to lepší. Vieš, kedy máš plodné dni?

lubkabb
17. aug 2009

ja si to neviem presne vypočítať, lebo 1. cyklus bol na 35 DC, druhá MS na 36 DC a tretia na 31 DC.

trinitka87
autor
17. aug 2009

ano,som tu,ale nasla som tu stranku ze ked tam zadas prvy den poslednej MS tak by to malo vypocitat plodne dni, tak uvidime ako to je presne 😉

lubkabb
17. aug 2009

ale musíš tam zadať ešte aj počet dní cyklu

trinitka87
autor
17. aug 2009

nie, take nieco tam nebolo tusim.

trinitka87
autor
17. aug 2009
lubkabb
17. aug 2009

ale to je len tehotenská
tá hore - tá ti určí kedy si otehotnela a termín pôrodu

lubkabb
17. aug 2009

idem spinkať .... dobrú noc

trinitka87
autor
17. aug 2009

ale nie, ved ked tam zadas napr. dnesny den ako prvy den poslednej MS tak ti vypocita,ze najvyssia pravdepodobnost otehotnenia je 30.8. a par dni pred a po tomto datume 🙂

trinitka87
autor
17. aug 2009

dobru noc prajem. tak mozno zajtra

trinitka87
autor
18. aug 2009

caute vsetky...........
je tu niekto o takomto case?? 😎

ivomal
18. aug 2009

Ahojky, u mě pořád ni, dneska špiním, první ms po revizi stále nikde a už to bude měsíc... 😒

trinitka87
autor
18. aug 2009

ale uz to spinenie by mohlo byt predzvestou MS...
ja som bola na kyr. 7.5. a prva MS prisla 16.6

tinka76
18. aug 2009

Ja sem nakukam 🙂 ... ako sa vam dari? Hlavne uz snazilkam?
ivomal - neboj ved ta mrcha coskoro dorazi... ja som mala kyret 8.7. a prvu MS 4.8. ale niektorym kockam prisla az po 6 tyzdnoch...

ivomal
19. aug 2009

Děkuji berušky🙂, asi se opravdu hlásí, protože dneska opět špinění, trochu silnější a taky pobolívá lehounce bříško...už aby tu mrcha byla, budu klidnější, že je to všechno v pořádku... 😉

tinka76
20. aug 2009

Caute babulky , ako sa dari, Nejake novinky?
U mna stale nic ... akurat som mala myslim ovulaciu, vsetky priznaky ... co z toho, aj tak sme si este museli davat pozor 😒
Este minimlane mesiac si pockame...

hnedoocka23
20. aug 2009

ahoj holky,tak ms skončila a my se ode dneška začínáme snažit 🙂 konečně.....!!!všem držím palečky......papá

ivomal
20. aug 2009

Hnedoočko🙂 tak držím palce a mooc ti přeju za měsíc //🙂
Já stále nic, když to nepotřebuju, tak se mrcha někde fláká...