Kyretáž v máji 2009. Podeľte sa o skúsenosti

trinitka87
10. júl 2009

Sama som to cele prezila v maji, podelme sa o skusenosti, ci chcete druhe babo, kedy sa zacnete snazit, kolko cakate a podobne.
Dufam, ze sa ku mne pridate a "pokecame" 😉

sarik1
10. júl 2009

mircalla - já jezdím do Gennetu do Prahy a o mimi se pokoušíme už 4 roky....držím Ti palečky až všechno dobře dopadne a je skvělé , že se Ti to povedlo... 😎

trinitka87
autor
10. júl 2009

ved to najhorsie to bolo v tej nemocnici ked som nevedela co ma caka ako to bude prebiehat a ci ma bude nieco potom boliet

sarik1
10. júl 2009

trinitka - taky jsem nekrvácela, zamlký potrat a s tím nic nuděláš, i kdybych měla nohy celou dobu nahoře, a já se cítila dobře, nic mě nebolelo..

trinitka87
autor
10. júl 2009

aj ja som sa citila celkom dobre, i ked som bola unavena viacej nez obvykle, chcelo sa mi spat a obcas sa mi zatocila hlava, ale rano mi nebyvalo zle. a potom nastal nejako ten cas, ked to prestalo, z nicoho nic a to som uz mala takeho tusaka, ze nieco nieje v poriadku.

sarik1
10. júl 2009

mě bylo pořád stejně...mě to překvapilo, že tam ta srdeční akce není, ale každé těhu je jiné

trinitka87
autor
10. júl 2009

tak som to spoznala, bol to taky iny pocit, tazko sa popisuje, ked som spoznala co to je byt tehu.
az mi doktor povedal, ze to nevyzera dobre.
co bolo na tom tazke je to, ze na kyretaz som isla necely tyzden po svadbe ☹ ☹

lubkabb
10. júl 2009

trini...ja tiež tak nejako...vôbec som nezvracala, len sa mi občas točila hlava ako keď je nízky tlak

lubkabb
10. júl 2009

ja som 3 dni predtým bola u dr. a všetko bolo ok...vypísal mi knižku, dostala som prenatálny balíček...len povedal, že som musela otehortnieť neskôr, lebo že je malinký...odobral mi 10 dní...možno to už vtedy nebolo v poriadku

trinitka87
autor
10. júl 2009

mne vascinu len vtedy ked som sa zohla a vstala.
a to sa ma vtedy na poslednej navsteve doktor opytal ze ci mam tehu knizku a ja ze este nie, takze po prehliadke mi ju hned vypise. namiesto toho vypisal ziadost do nemocnice na kyretaz

trinitka87
autor
10. júl 2009

takze ani tehu knizky som sa nedockala

sarik1
10. júl 2009

já sem ji taky ještě neměla :( a těším se na ni, ono to výjde

lubkabb
10. júl 2009

mne ju potom hned v nemocnici zobrali ☹

lubkabb
10. júl 2009

baby a NIKDY SI NEROBTE TEHU TEST NA : APRÍLA !!!! ☹

lubkabb
10. júl 2009

pardon na 1. apríla

trinitka87
autor
10. júl 2009

no dufam, ze si ho budem robit este tento rok, napr. v decembri 🙂

sarik1
10. júl 2009

já si ho dělala v březnu minulej rok // a v květnu 2006 // už sem mohla mít skoro 3 leté mrně .(

lubkabb
10. júl 2009

trini...možno aj skorej 🙂

trinitka87
autor
10. júl 2009

ja som prvy robila tesno 31.3. a dodnes ho mam odlozeny na pamiatku.

sarik1
10. júl 2009

zkusila sem čínské bylinky a bylinky z Vietnamu, byla jsem u p. Havelky, který mě poznal z očí, že chci mimi a jsem po dvou potratech, také mě řekl, že to bylo díky štítné žláze, já na něj nevěřícně koukala, dostala jsem bylinky na mimi a cítím se po nich super, řekl, že se v říjnu zadaří

sarik1
10. júl 2009

já sem oba testy i ultrazvuky spálila, jen bych se trápila

trinitka87
autor
10. júl 2009

sarik1 on to normalne takto poznal bez toho ze by si mu nieco povedala????
prepac, ale rijen, to je aky mesiac 😅

trinitka87
autor
10. júl 2009

test som si nechala, a k ulrazvuku, toho som sa tiez nedockala, teda foto

sarik1
10. júl 2009

říjen - october

sarik1
10. júl 2009

no právě, on to poznal, aníž bych mu cokoliv řekla

trinitka87
autor
10. júl 2009

aha, takze ti to takto povedal, ze teraz v oktobri sa podari?

trinitka87
autor
10. júl 2009

to by ma celkom potesilo kebyze viem cca kedy sa podari 🙂

lubkabb
10. júl 2009

ja mám test odfotený...zatiaľ som si foto nechala...ultrazvuk je u dr. založený v spise

lubkabb
10. júl 2009

sarik...tak to sa musíš tešiť na október

sarik1
10. júl 2009

lubkabb, já sem byla v Gennetu a dali mě do ruky moji složku, a já tam koukala na ultrazvuk a tekly mě slzy...