Liečiteľ Ondrej Szabo z Levíc. Pomohol vám?

lilix
3. sep 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, ci je tu nejaka snazilka, ktoru liecil p. Ondrej Szabo ludovy liecitel z Levic na neplodnost.
Alebo ak ste o nom poculi v inej suvislosti s liecenim. Dakujem za kazdy prispevok.

lilix
autor
3. sep 2009

Ondrej pardon preklep! 😨 🙄

lucifuk321
3. sep 2009

Ahoj.

No aj ja by som o nom co to chcel pocut. Ma niekto nejake skusenosti?

bzzmajka
3. sep 2009

Ahoj, ja om zo Surian a do Levíc som chodila so školy na stredné ale nepočula som ale rada by som..

lucifuk321
6. sep 2009

takze nik iny nema s nimi skusenost? asi to nebudu liecitelia...

lilix
autor
21. jan 2010

lucifuk tiez si myslim..

lukas636
10. nov 2010

Dobrý deň

Taktiež vynikajúcim liečiteľom a jasnovidcom je Jozef Bukai a tiež z Levíc. Ordinuje po celom Slovensku. Pomohol mojej manželke, mne predpovedal veci, ktoré už vyšli. Takže na neho nedám dopustiť. Kontakt: 0910 175 441. Treba si pripraviť pred prvým stretnutím dátumy narodenia a fotografie.
Kontakt má taktiež na: jozefbukai.wordpress.com

Želám krásny deň a nech všetko podarí sa!

puska16
10. nov 2010

@lilix hm..toho nepoznam, ale poznam tiez par, dokonca jedneho z Piestan...ale bol mi moooc drahy tak neviem ci nakoniec by mi aj pomohol...tak som to vzdala... 😖 ked chces ale dam ti kontakt... 🙂

puska16
10. nov 2010

@lukas636 hm...pozrela som si video a naozaj je zaujimavy....ako pomohol tvojej manzelke ked smiem vediet...mozes napis IP ked nechce takto verejne 😉

peter89
8. aug 2011

@lilix

Ahojte, bol som u neho na lieceni (nie s neplodnostou kedze nie som baba) a som o 50 eur lahsi, nepomohol my, jeho miesane caje nezabrali a peniaze nechcel vratit spat, pretoze nemam doklad rsp my nedal blocek potvrdenie o prebrati penazi, takze neodporucam iba ak by ste nevedeli co s peniazmi

lilix
autor
18. sep 2011

@peter89 coze? uz bere 50? ja som bola zhrabol 20 € tiez nic nepomohol a tie caje som nastastie ani neprevzala. je to podvodnik!! sila

jankaba333
4. máj 2013

@lukas636 Musím povedať, že ak si človek prečíta všetok ten mediálny odpad, čo na neho asi veľmi nepríjemní ľudia vychŕlili a človek by si aj mohol myslieť všeliaké nepekné veci o tomto pánovi. Avšak, s manželom sme mali problémy s otehonením a už doktori boli bezradní, pán Jozef Bukai nám pomohol. Povedal mi to, čo mi len povedali v súkromí doktori, nemal to z nikadiaľ vedieť, taktiež môjmu manželovi povedal veci, ktoré boli v jeho živote tajené a vedel ich iba on sám. Diagnostikoval oba problémy, vybrali sme kúry, prešli sme liečiteľskými, energetickými zážitkami a som v požehnanom stave. Tam, kde doktori končia, takýto ľudia ako pán Jozef Bukai vedia skutočne pomôcť a sme mu od srdca zaviazaní. Preto neviem, ako mu môžu iní takto nepekne škodiť a kaziť meno profesionála a človeka čo skutočne robí v ľudských životoch zázraky!

agota
10. aug 2013

Pán Ondrej z Levíc nepomohol...ani mne.... 😉

ariadna22
16. aug 2013

baby, ja sa zaoberám energickým liečením. Rada pomôžem. Z praxe viem, že ľudia v sebe dusia emócie, a práve tieto nespracované emócie vytvárajú choroby. Psychické či fyzické. Ponúkam konzultácie zdarma. Prosím, píšte mi na internú poštu, lebo to čo človeka trápi je vec súkromná a nepatrí na verejné sklo. Niekedy človek ani nevie čo ho presne trápi. A tak len blúdi v myšlienkovom kruhu.

kveta2222
11. okt 2013

ja poznám pána Szaba, nemohli sme otehotnieť s manželom štyri roky, po jeho kúre, ktorá trvala tri mesiace ....máme zdravú dcérku 🙂 neviem, čo to tu píšete...ale pre Petra - jeho kúry nespočívajú len v miešaných čajoch, ale v rade ďalších vecí, ktoré klient musí užívať a presne dodržiavať, takže ak si u neho skutočne bol...tak potom by si to mal vedieť...pretože to nie je len o tom, že ,,piješ,, nejaké čaje a šupsa o dva týždne budeš v poriadku....mrzí ma, ľudia, že napíšete a a nedokážete napísať b, iba ohovárate...alternatíva nie je predsa o zázrakoch, ale o pevnej vôli, rešpekte a hlavne o tom, že človek chce....takže ja som s pánom Ondrejom veľmi spokojná, raz do roka u neho absolvujeme s manželom preventívnu kúru, ja na neho nedám dopustiť....🙂
držím vám všetkých túžiacim po dieťatku palce :!

richty
12. nov 2013

@kveta2222 Ahoj, lieči aj iné veci? kde býva prípadne tel. číslo na neho? ja som od Levíc, vďaka

richty
12. nov 2013

@ariadna22 Ahoj, to by bolo pre mňa!!! ja viem, že v sebe dusím emócie, som si toho vedomá, nedávam najavo svoje pocity a myšlienky, potom ma to dusí.... napíšeš mi IP ako to funguje? čo je k tomu potrebné? resp. na diaľku či je možné to liečenie

majoxm
7. máj 2014

@richty Ahoj, určite Ti pomože meditacia.

ceciliacilkova
3. nov 2018

@ariadna22 dobrý večer, vedela by si aj mne pomôcť? Neviem nájsť tvoj mail,,,, ďakujem za odpoveď

zuzicek88
3. nov 2018

@ariadna22 Prosim,mozem vam aj ja napisat?

124biely
Autor odpoveď zmazal
Zobraz