Liečivé kamene. Máte skúsenosti?

bianka30
30. júl 2008

http://liecivekamene.wordpress.com/2007/01/04/u...

nasla som docela zaujimave veci o liecivych kamenoch... tak vam ich sem skusim dat , ak mate niektora s tym skusenosti dajte vediet... dakujem

titkovamiriam
30. júl 2008

tak to neviem no nieco na tom bude,michal moj stredny syn zbiera kamene ked je niekde na vylete a potom si ich hlada v atlase co su zac a hovori ze kamene mu davaju silu/ma 13r./a tak isto sa dokaze niekolko minut pozerat na lavovu lampu - ta ho ukludnuje a dobre spi.ci su to uz jeho vymysli,alebo to niekde vycital neviem ,no je pravda ze je plny optimizmu a choroby nepozna 😀 a ked mu upratujem policu tak mi nadava ked mu kamene zle ulozim-tak si radsej upratuje sam 😀

inak kukla som si tu stranku a nieco na tom bude ,ved kamene su z prirody a priroda je lieciva 😀

bianka30
autor
30. júl 2008

ako hovori moj lekar Priroda je vsemocna... a cim dalej tym viac tomu zacinam verit... a ked nepomahaju lieky ... preco neskusit aj toto...

lily1983
14. okt 2011

Ahojte, vidim ze tato tema nieje velmi oblubena, ale chcem sa spytat, neviete nahodou, čo kupit znamemu. má velke problemy s pankreasom. našla som niečo o ametyste, alebo tanzanite..ale niesom si istá, ci nieje niečo lepsie. dakujem pekny deň 🙂

tepka
15. mar 2013

čo znamena ked praskne kamen???dakujem

juliana30
15. mar 2013

@lily1983 ahoj,my máme v rodine rakovinu pankreasu a nezávisle od toho som si objednala náramok obsidian vločkový.Cítila som sa s ním veľmi dobre-neviem prečo,nikdy som nebola na takéto veci 🙂.Asi 3 mesiace dozadu,som išla na jedno vyšetrenie,dala som si ho dole a stratila som ho.Až po pár dňoch som si uvedomila,že ma bolí pankreas a mám zažívacie problémy.Objednala som si medzitým taký istý a prešlo ma to.Tak až potom som vygooglila,že je na tráviacu sústavu.Tak možno na tom niečo bude 🙂.A známa si tiež nejaký náramok objednala a ustálil sa jej cukor,je diabetička. A unakit mám doma odložený-pre istotu,ak by som konečne otehotnela 😀.

lily1983
15. mar 2013

@juliana30 Dakuje pekne. dobre vediet :D

buba08
10. apr 2013

ja mam niekolko liecivych kamenov, resp. naramkov, pouzivam ich skor podla mojho vlastneho pocitu 🙂, striedam ich

cencula
28. okt 2013

viem, že je vela internetových stránok , ktoré predávajú liečivé kamene, má niektorá z vás stránku, ktorá je cenovo dobrá a kamene odtial naozaj pomáhajú? dakujem za info

breky
14. mar 2014

@tepka ak kamen praskne tak ta chcel pred niecim ochranil....

iatakirus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz