Liek Duphaston. Dá sa pri ňom otehotnieť?

tatiana1923
15. nov 2011

ahojte kocky...stretli ste sa uz s tymto liekom? ake mate skusenosti?

simonka2318
12. aug 2014

ahojkte chcem sa opytat ja beriem duphaston od 11 dna cyklu do 25dna cyklu na upravenie cyklu tiez mam problem otehotnet ak by som bola tehotna vynecha mi menstruacia aj napriek tomu ze berem duphastom?

sianesy
12. aug 2014

ahoj ja som mala po antikoncepcii totálne rozhádzaný horm. systém, tak mi dr, dala duphaston, ten som brala, a ked mi nastúpila ovulka, asi 3 mes. snaženia a máme krásne bábo🙂)

sisockatt
14. sep 2014

ajojky...mam na vas otazočku....beriem duphaston...piaty den dvakrát denne po tabletke...a už 11dní mi mešká menzes...predtym som brala estrofem a agolutin-na pravidelny cyklus....teraz som zmenila doktora a ten mi nasadil práve duphaston....vraj mam slabé vajíčka a preto sa nam nedari otehotniet....teraz mam divne pocity....vdaka predchádzajucej liecbe (agolutin a estrofem ) som mala menzes presný ako hodinky...žeby teraz po nasadeni dufika zase robil problémy? a dalsia otazočka..nemožem byť už tehu ?

alisael
4. feb 2015

chcem sa spytat, tie co ste brali dufaston aby ste otehotneli. Brali ste ho len tych 10dni, alebo ste pokracovali, ked ste zistili, ze ste tehotne?

mamjka
4. feb 2015

ja som ho brala najprv na upravu cyklu a ked som zistila ze som tehu sla som k dr. a ten mi davku zvysil....brala som cca do 26tt...🙂

adulikk
23. okt 2016

@tajka1986
Dobrý deň chcela by som sa spýtať, ten duphaston sa dá kúpiť aj bez receptu? Aj mu sa snažíme a zatiaľ nič :(

dilaila999
23. okt 2016

@adulikk duphaston je len na lekársky predpis

adulikk
23. okt 2016

Ďakujem,som si aj myslela 🙂

mattkapd
24. okt 2016

Ano ja som ho brala asi až do 16tt

adulikk
25. okt 2016

On je dobrý veľa ľudí mi hovorilo ze pomáha , škoda ze je len na predpis :/

didamt
25. okt 2016

aj mne ho predpísali na krátky a rozhádzaný cyklus, trafili sme to hned na prvýkrát to časovanie a o 1 mesiac som bola tehotná 🙂

menna78
3. nov 2016

Ja som brala teraz duphaston a menzes este ne dorazil meska mi 3 dni.moze to byt s duphastonu alebo to moze byt tehotenstvo. Bo velmi by sme chceli.snazime sa uz 8 mesiacov

adulikk
19. nov 2016

@menna78 môže to byť aj tehotenstvo ae aj nemusí ak vám bude meškať dlhšie spravte si test a uvidíte.Drzim palce ;)

janett_6
22. nov 2016

Som po treťom tehu, všetky cisársky. Nikdy som nemala problémy s nepravidelnosťou a bolesťami až po tomto poslednom. Ja ho beriem tri mesiace od 12- 25 dňa na úpravu krvácania, ale čoraz je to horšie. Najskôr cyklus 28 z toho 7 dní menzes , teraz cyklus 25 a 10dní menzes, už sa mi prekrývajú dni. 10 dni menzes od 12 dňa tabletky do 25 dňa a menzes mi prichádza už na 23deň. Má niektorá z vás s tým skúsenosť. A ešte sa mi k tomu pridala ohromná bolesť pri ovulácií.

dolynkag
23. nov 2016

Duphaston je umelý hormón, skúste nahradiť prírodným progesteronovym kremom, chémia nie je pre telo prirodzená.

menna78
27. nov 2016

Zienky duphaston ucinkoval. Mam 4 dni do mrchy ale dneska som si robila testy ...prvy je hned rano a dalsie dva poobede.hned sa podarilo.🙂

monka_brumka
12. dec 2016

Blahozelam @menna78 🙂 Brala si ako? Mala si nasadene ajine lieky?dakjuem🙂

menna78
12. dec 2016

@monka_brumka nie ne brala som nic ine.po 9 tich mesiacoch a behaciek po doktoroch tu v uk vraj bolo vsetko ok.az som sa nastvala a isla som mojej doktorke na sk ta mi spravila sono a zistila ze vajicka nedozrievaju tak ako maju.dala mi to na 9 dni na 16ty den po mrche .potom sa mrcha dorazil a o 3 dni.ale dalsi a uz neprisla .A uz som v 5 tyzden.😊

monka_brumka
14. dec 2016

@menna78 cize od 16 dna cyklu, 2 krat denne, 9 dni za sebou? Dobre som to pochopila? A otehotnela si hned hned v tom cykle? Ci az v dalsom? Dakujem🙂

menna78
15. dec 2016

@monka_brumka hej dva krat denne .potom som dostala mrchu po 4 dnoch ale dalsia uz neprisla.

lasocka164
9. feb 2017

Ahojte baby...ja som sa chcela infirmovat ja som dostala od lekara gynekologa tabletky duphaston a som chcela sa informovat z3 jak doberiem tabketky 20 kusy čo mam tak to mozem takoj otehotniet??

bevab
27. nov 2017

Ahojte, idem si k vam skusenejsim po radu 🙂. Snazime sa o babatko. Minuly mesiac som brala Duphaston, ale vyzera byt ze nebula ovulacia aj ked doteraz podla bazalky vzdy bola. Dnes som 3 dpo a vzala som si prvu tabletku len neviem ci to nebolo nahodou skoro kedze rovnako som tak spravila minuly cyklus. Ospravedlnujem sa za otazku: Vie ta jedna tabletku popripade zablokovat ovulaciu ak nahodou este nebola ? Podla bolesti som dens urcite treti den od ovulacie len testy ukazuju uz 4 dni pozitivitu :(. dakujem za kazdu radu.😘

michaelapacanova
3. mar 2021

Ahoj môžete mi poradiť?