Mám tachykardiu na srdci. Čo bude v tehotenstve?

krasulka
19. mar 2008

Ahojte, mate niektora podobny problem ako ja, ze mavate busenia srdca, beriete na srdce lieky a chcete babo? JA sa bojim, ze co bude v tehotenstve, ako prezijem porod a vsetko okolo toho. ☹ ☹ ☹

katkaajurko
1. nov 2016

@adulka220884 ja som si ju zatial nedala urobit, odkedy som prestala pit kofeinovu kavu a cokoladu - prestali mi extrasystoly (poradila mi to nova obvodna-lebo vraj extrasystoly niekedy spusta histamin a ten reaguje na potraviny-alebo tak nejako a kedze som ich vzdy mala po tomto,tak som skusila a zrazu bum-nic. ) tachykardiu som ja mala hned po druhom porode,ale ja si to uz viem ustrazit,ze citim v tie dni,ked by prisla sa citim uz inak,neviem to popisat,ale citim si srdiecko - neviem ci je to tlakom alebo cim,ale vtedy si dam preventivne vasocardin a nedostanem ju... vacsinou v zime mam pokoj, leto je horsie - akoby v teple mam roztiahnute cvievy a som na to nachylnejsia.... ale mavam ju 2x do roka. kym je to takto nezvazujem uz ablaciu,az keby sa to zhorsilo....

petamazan
28. dec 2016

ahojte baby, mali ste niektora diagnozu vandrujuci pacemaker? som sledovana u kardiologa a caka ma vysetrenie u endokrinologa. nechcem robit zavery, ale nieje to prijemne mat nieco so srdcom

merri259
2. mar 2017

Ahojte ja by som sa vás chcela spýtať že aké lieky ste užívali počas tehotenstva? Ďakujem 😉

irusa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silviaeli
5. máj 2021

@lada24 ahoj..tak ako sa máš??podarilo sa bábätko, všetko bolo Ok??brala si lieky??a ako si si zastavila keď na teba prisiel záchvat - búšenie?musela si ísť do nemocnice??
Diky za odpoved??