Mám veľmi nízku váhu a chcem byť tehotná

franchise27
7. sep 2012

Ahojte, je tu niekto kto v pohode otehotnej a cele tehotenstvo prebiehalo ok aj ked ste mali nizku vahu....? Ja som chuda odjakziva, upresnujem nie preto ze by som chcela ale jednoducho to tak bolo stale....pri moje vyske 167cm som mala max 49kg a teraz je to zial 48kg, nakolko mam cca rok Crohnovu chorobu (chronicky zapal tenkeho creva). Jem naozaj casto, skoro kazde 2 hodky skoro ako male decko, ale vaha nie a nie hore....ale to by som tak neriesila ako to, ze ked idem niekam k lekarovi tak ziadna sestricka si neodpusti povedat mi ze preboha vy ste chuda ako chcete mat deti....boze ako keby som bola chuda lebo chcem hladovat...reci na moju chudost uz tak moc neriesim, ale velmi ma trapi ze to moze byt taky velky problem pre tehotenstvo, lebo sa chystame s manzelom pracovat na babe ale tieto reci mi prilis pozitivne myslenie nedavaju....

lienka182
5. dec 2017

Ahoj 😊 tak tie reci si nevsimaj, sestricky by sa niekedy mali starat o seba a nie mudrovat. Drzim prsty 😍

permanentka
5. dec 2017

ja som otehotnela 171 a 45kg ;) takze neries ich, jednym uchom dnu a druhym von 🙂