Máte skúsenosti s anovulačnými cyklami?

gerdusha
30. máj 2009

ahojte baby, chcela by som zacat tuto temu, pretoze som nenasla ziadnu konkretnu temu, ktora by sa venovala len anovulacnym cyklom. mne vcera lekar zistil, ze mam momentalne anovulacny cyklus, takze od buduceho mesiaca zacneme s folikulometriou. zatial nemam robit paniku, pretoze i zdrave zeny nemaju kazdy cyklus ovulacny. lenze ja som tak trochu panikar a hned som si nejako "vsugerovala", ze ja budem ten pripad, kedy budu vsetky cykly take...je tu nejaka babena, ktora ma anovulacne cykly? co sa na to berie okrem clostylu /kaslat na pravopis 🙂/...nejake vitaminy? homeopatika? cajiky?..funguje este nieco okrem clostylu a pozitivneho myslenia? dakujem za kazdu reakciu...

pici
28. apr 2011

@katiz lieci sa bezne clostylbelgylom tu posielam link o tomto pripravku. davaju ho zenam s anovulacnymi cyklami, takisto zenam pred stimulaciou pri inseminacii IUI atd... tvoj lekar bud zaspal dobu alebo neviem... clostyl ti mal davno nasadit... pytaj si ho... http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/clo...

katiz
3. máj 2011

@evulatko @pici : díky za odpovědi, na pondělí jsem si naplánovala že se zkontaktuju s lékařem a v neděli večer menzes přišla... uvidím jak tělo zareaguje na další dávku provery a pak mám jít na kontrolu a určitě se na clostylbegyt zeptám 🙂

pici
3. máj 2011

@katiz opytaj... viem ze vela babam to davaju ked maju prave taketo diagnozy

zora256
6. okt 2011

Ahojte!
Ja som brala aj clostilbegyt a mne nezabral,pomohol mi Duphaston ten je na úpravu cyklu,clostilbegyt je na dozrievanie vajíčok a tým sa aj veľa folikúl zväčší a nepraskajú vznikajú väčšinou folikulárne cystičky,niekomu zaberú uvidíš,ak Ti nezaberie ten tak skús duphaston.Prajem veľa šťastia! 😉

radka159
11. jún 2013

Ahojte, prosim Vás ako sa postupuje pri liečbe anovulačnýho cyklu?menstruáciu som mala 2.6 a 10.6 som bola u doktora a on ma nastrasil ze ide o spomynaný anovulak a asi aj preto ze uz 1,5 r sa snazime o babätko a nic , a podla neho by mala nastat ovulka ale nic nevidel na sone, zajtra na nejake krvne testy, z odpovede ďakujem

duratlicka
27. jún 2016

Ahojte,ja som brala duphaston vzdy az od 16.dc na upravu cyklu,lebo chodil v rozmedzi 21-45 dni,aj to az po vyvolavacke.
Brala som ho 5 cyklov a potom sa na to vykaslala.Cyklus som mala potom 29,16 a 33 dni.A dalsi cyklus som otehu na prvy sup🙂Sex kazdy druhy den.
Druhe tehu sa zadarilo pocas dojcenia.Cykly 26-58 dni.Otehu som 27.dc. Myslela som,ze kazdu chvilu dostanem ms,bolesti v podbrusku a to ovulka🙂 Ms prisla az o rok a 9 mesiacov😀

dadus_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
susily
Odpoveď bola odstránená
Zobraz