Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

mamickajanka
29. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@rena888 nam sa podarilo po troch mesiacoch odkedy som femibion zacala uzivat. 🙂 a to sme vyskusali naozaj vsetko mozne az kym sa nam postastilo. Netreba stracat nadej.

ivka7183015
29. nov 2015

@mamickajanka waaw Užívam ho len prvý mesiac predtým 4 mesiace inofolic dúfam že aj nám sa podarí ;)))

jarmila64
4. dec 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@rena888 rok je este taka normalna doba, hlavne sa nestresujte lebo cim viac sa snazite tym si to viac oddialujeme, ja som tiez mala taky problem ze som velmi sa na to sustredila a teraz beriem femibion a psychicky som nastavena tak ze co ma prist pride 🙂

rena888
4. dec 2015

@jarmila64 Ved aj ja si to vravym...necham to na osud!hoci viem ze mi to neni sudene😢stat sa druhy krat matkou😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

ivana_t
11. dec 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@rena888 netreba sa vzdavat 🙂 hlavku hore, pokial ho budes brat pravidelne a nepremyslat stale nad tym tak sa moze stat ze zostanes tehu skor ako si myslis 🙂

rena888
11. dec 2015

Dakujem za podporu...ale ja uz na zazraky neverym zase som dostala menzes😢

yvetka
28. dec 2015

Ahojte,ja som brala pred otehotnením asi 2mesiace jamieson vitamíny pre plánovanie tehotenstva a otehotnela som
Ináč ak ma žena problémy s kostrcou tiez sa nedarí ,treba ju opraviť

ivana_t
9. feb 2016
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@rena888 ahoj ako? zacala si brat vitaminy, ci nie?🙂

rena888
9. feb 2016

@ivana_t Ahoj na mne sa zadarylo otehotnie a brala som asi prvi necely mesiac femibio...ale po 7tyzdnoch som potratila😂😂😂a teras mam potom mesiac...a zasa sa snazime o dalsie doktor mi povedal ze mozeme sa snazit je vsetko ok.tak uvidim ale uz tomu nedavam velku sancu kedze som bola na cisteni😂😂😂😂teras si myslim ze je mensia sanca otehotniet😂😂😂😂😂😂

zazana22
16. mar 2016
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@rena888 nemozes stracat nadej, je mozne ze sa Ti postasti 🙂 len kedze planujete tak femibion neprestan brat, mozno este padne velmi vhod ;) musis mysliet pozitivne.

rena888
16. mar 2016

@zazana22 Ahoj tak podarylo sa mi znova otehotniet,no zial mam problemi pocitujem bolesti a zacala som krvacat😢😢bola som aj v nemocnici a beriem lieki na udrzanie plodu...len mi to nejako nechce prestat stale sa mi to opakuje a kvoly tomu len lezim aby som oto zasa neprisla😢😂😢😂😢😂😢😂

zazana22
31. mar 2016
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@rena888 treba sa snazit a robit vsetko preto aby sa to podarilo. Hlavne sa nenamahaj. Kamoske sa podarilo otehotniet po dvoch potratoch. Ale aj to mame obe dojem ze to bolo z casti urcite aj vdaka tym vitaminom co on obsahuje, lebo predtym ho vobec nebrala a po tolkom nestasti si uz konecne dala poradit a zacala ho brat a uspesne 🙂

diablikovci
31. mar 2016

@rena888 neboja sa mi sme na maleho cakali presne 4 roky aj 4 mes. A akurát V ten mes. SmE už mali ísť prvý krát do poradne ohľadom umelého oplodnenia. A mne meškali a muž hovorí že budeš tehotna on si vsimol ako sa mi zmenili bradavky 🙂 a aj tak bolo. 🙂 Tak že hlavu hore. 🙂

daniela11587
19. apr 2016

Ahojte , ja zijem v Rakusku a mne doktor predpisuje len Femibion , brala som ho aj pred tehotenstvom a stale mi prizvukuje, ze je to velmi dolezity vitaminovy doplnok a najlepsi na trhu , zatial... ale dost stoji , napriklad ja tu zaplatim za 60 tabliet + teraz mi uz aj ako bonus dali femibion 2 dokopy 40 ecky :/ ale pre babatko sa to oplati , a doposial som nemala ziadne potiaze veru len napinanie, ziadne krvacanie, krce a tak , ale to je u kazdeho ine 🙂 tot moja skromna rada 🙂

diablikovci
19. apr 2016

@daniela11587 tak to je skoro to isté lebo u nás stojí 30 tab. Stojí od 18-25e.

henika14
24. sep 2016

femibion 1 na predaj?niekto?

fiborka
19. nov 2016

Ahojte mam na predaj femibion 1. Dvojbalenie. Teda 2 x 30 ks. Spolu za 18 eur. Exp 04/2017.

adika011
11. júl 2017

Mam na predaj femibion do 12.tt. 29tabliet (jednu som uzila),cena 7eur+posta.

jarka345
20. mar 2019

@livija nauč sa gramatiku