Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

anuliq
16. sep 2015

ahojte babeny chcem sa vas opýtať že či tie 400 sa musia brať dve za deň či sa može aj jedna tabletka a tak striedavo kedže je tam napisané že odporucaná dávka sú 2 tabletky jedna kapsula a jedna tableta Ďakujem za odpovede 🙂 😎

emily29
30. sep 2015

@nataliaslivkova
Máte ešte ten femibion 800?
Ďakujem

nataliaslivkova
1. okt 2015

@emily29 ahoj ano mam

oskvarka
1. okt 2015

moja gyn. tvrdi ze je to predrazene zbytocne staci ti uplne obycajna kys. listova... ;) + jest vela zeleniny a nemusis sa dopovat tabletkami...

mamkamirka
2. okt 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@annika18 tak my sme sa snazili uz dlhsie, ale az po mesiaci brania femibionu som otehotnela 🙂

oskvarka
2. okt 2015

@mamkamirka no ja som to mala naopak 3 mesiace asi som brala femibion stale nic tak som presla na elasti Q a zacala riesit z doktorkov problem... a ked som othotnela tak uz mi dr mohla aj predpisat kys. listovu tak som rala tu to ma vyslo este lacnejsie a pred druhym otehotnenim som uz len elasti Q kupovala...

oskvarka
2. okt 2015

@anuliq jedna denne podla mna to je od druheho trimestra tehotenstva... teda jedna a jedna... ale tabletka len jedna

mamkamirka
2. okt 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@oskvarka ja som skusala vsetko mozne, ale len femibion mi pomohol.. skusala som jest vela zeleniny ale to vobec nemalo ziadny prevratny ucinok.

jarmila64
5. okt 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

ja som pred nedavnom zacala jest velke mnozstvo zeleniny a chcem zacat uzivat aj femibion ze ci mi to pomoze, mam zacat uzivat najprv 1 a potom 2?

anuliq
11. okt 2015

@oskvarka dakujem pekne lebo na skatulke sa pise ze 1 kapsulu a 1 tabletu a v lekarni som sa pytala ci musim obe jest za den a ona mi povedala ze asi nie ze staci aj jednu

anuliq
11. okt 2015

@oskvarka a vy teraz co beriete ???

oskvarka
11. okt 2015

@anuliq v pribalovom letaku to tak pisu.. ved tabletka je cosi ine ako ta kapsula tak treba obe... podla mna... ja som to brala len raz... femibion som brala nejake 3 mesiace a predtym som brala nejake ine co si nepametam take tiey zname ale uy fakt nepametam to len mesiac ale docitala som sa ye femibion je lepsi... potom som bravala uz len elasti Q kyselinu listovu... ked sa nam dlho nedarilo lebo ved to islo do penazi.. a ked som otehotnela tak mi dokina predpisala...to ma vyslo este lacnejsie... a aj teraz pred druhym tehu som len elasti Q bravala.. ale verim ye niekto kto nedokaye spracovat tu kys. listovu tak ju potrebuje v tej forme ako femibion... ale neverim ze su to take vysoke percenta... ze kazdy druhy alebo kazdy desiaty,,... pochybujem...

bianca512
30. okt 2015

@nataliaslivkova dobry mate este femibion? Mam zaujem.moj mail avonka@atlas.sk dakujem

jarmila64
1. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@oskvarka nie kazdy organizmus je schopny to spracovat.. kamoska tiez uzivala elasti q a vobec sa jej nedarilo otehotniet.. dala sa na to nahovorit, lebo to je vraj lacnejsie riesenie, ale samozrejme neskor sa aj ona presla na Femibion a az po uzivani femibionu sa jej podarilo po dvoch mesiacoch otehotniet.. Takze ja si myslim, ze nieco na tom bude 🙂 a neoplati sa vyberat podla toho co je lacnejsie, ale podla toho co je naozaj ucinne 🙂

oskvarka
1. nov 2015

@jarmila64 mne sa tsalo presne to iste ale naopak- uyivala som femibion a nic.. a elasti Q a hned som otehu :D.. moze to byt aj nahoda.. aj ked viem ze su taky ludia co to nevedia tak spracovat...ale pravdepodobnost dost mala... ale stat sa moze..

090393kristina
1. nov 2015

@anuliq ahoj ,,,, ja som brala každý deň jeden ks pekne do radu ... ked mi vyšla tabletka spapala som tabletku a ked ta kapsula tak kapsulu .... 🙂

aniko85
1. nov 2015

Mala by som na PREDAJ FEMIBION 1 z celeho balenia chybaju len 2 tabletky.....

mamickajanka
3. nov 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@jarmila64 ja som tiez vsetko mozne poskusala a nic az ked som femibion zacala pravidelne bravat tak vtedy sa nam zadarilo

anuliq
3. nov 2015

@090393kristina. ahoj a nevadi to neako ze zpapam len jednu a na druhy den druhu lebo ja som ich brala minuly mesiac za den po dve kebo som sa bala tak niak to neuskodilo alebo tak su to vytaminy len ci sa to naschval nema papat oboje naraz ??

090393kristina
3. nov 2015

@anuliq ... neboj nič sa nestane .... ja som to tak papala jednu za den .... a od 25tt som to už nejedla ...ja som velmi vracala počas tehu tak ja som to jedla hlavne kvoli tomu aby babo malo vitaminy vieš ... ako nahle som prestala vracat som to vysaadila ...

rena888
18. nov 2015

Ahojte prosim vas o radu...snazim sa s priatelom o babenko a vobec sa nam nedary😢som stoho moc smutna...a chcem sa spitat ci mi viete niekdo poradit ci mi feboin 1 pomoze pri otehotneni...vopred velmi pekne dakujem

rena888
18. nov 2015

Budem vam vdacna ked mi poskitnete informaciu,a skusenosti...ci to vobec pomaha tie vytaminy,febion 1...dakujem

rena888
18. nov 2015

@mamickajanka prosim vas chcem sa spitat ci ked ste zacala brat feboin tak ste ostala tehu...

aniko85
18. nov 2015

@rena888 ja som femibion zacala uzivat az ked som zistila ze som tehu...takze ohladom toho ci pomahaju otehotniet v tom nemam vlastnu skusenost...pred prvym babom sa mi nedatilo otehotniet cca rok aj osem mesiacov a potom som isla do lekarne aby mi nieco odporucili na podporu tehotenstva.vtedy som si vybrala tabletky calibrum baby plan a do dvoch tyzdnov som bola tehu....aj pri planovani druheho som chcela kupit tuto znacku ale v lekarni mi povedali ze tuto znacku stiahli z trhu a uz sa nevyraba....a preto som zvolila femibion...ak by si mala zaujem mam na predaj femibion 1. za lepsiu cenu ako ponukaju v lekarnach a mozes vyskusat....mozno u teba zaberie prave tato znacka...a mozno by ti stacilo v lekarni kupit obycajnu kyselinu listovu....

bianca512
19. nov 2015

Ja som sa snazila otehotniet 2roky aj nieco a brala som od februara 2015 inofolic aj femibion 800. Neskor mi nasadil Dr. liecbu s clostylbegit aj duphaston (mala som problem s ovulaciou). No nakoniec sa zadarilo. Uz naozaj ani neviem co mi pomohlo lebo som brala vsetko mozne. Ale som teraz stastna... som v 11tt. 🙂

rena888
23. nov 2015

Dakujem za radu...len ja som stoho nestastna😢nic mi nepomaha...asi si spantnerom nepasujeme😂😂😢😢😢😢😂😂

jarmila64
23. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@rena888 my sa teraz snazime o dalsie dietatko a tiez uzivam femibion 1, odporucili mi ho aj v lekarni, ja som myslela najprv ze je dobry len pre lepsi vyvoj dietatka, ked uz budem tehu ale vraj nie, mal by pomahat aj pri otehotneni 🙂 tak uvidime

rena888
24. nov 2015

@jarmila64 No to som a ja zvedava ci to vôbec pomôže...lebo uz som stoho dost nešťastná snazime sa uz 1rok a nic stale márne je mi stoho uz nanic😢a rada by som veryla ze febion mi ktomu pomôže ale pochybujem.

jarmila64
27. nov 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@rena888 musis verit 🙂 ja som tomu tiez nechcela verit ale myslim ze keby nepomahal tak by ho zeny nebrali ci?

rena888
28. nov 2015

@jarmila64 Ahoj...no kiez keby mi pomohli tie vitamíny...a bola by som tehotna...uz sice mam 7rocnu krasnu dcérku,ale tuzime mat este jedno spolocne a zial sa nam uz 1rok nedary😢😢