Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

mima1983
5. okt 2011

@ikuska ja uzivam Femibion uz 3 mesiac (začala som tretí) a teda zatial nic... no dufam ze coskoro si najdeme // čiaročky 🙂 test mam už kupeny 😉

ikuska
5. okt 2011

@mima1983 uz som dnes test kupila aj ja, je celodenny, tak poobede vyskusam, nech viem na com som ... Ja chodim do Heliosu na umele, teraz sa chystam na tretie, len mam polovicu praveho vajcovodu a doky mi povedal ze folikul tento mesiac praskol tak mozem otehotniet aj na tej pravej strane, lavy uz nemam a predvcerom vecer ma na lavej strane strastne v maternici pichlo trikrat, tak neviem ci je to znamenie, aj prsia ma pobolievaju a v nedelu mam dostat MS, tak dam vecer vediet ako test dopadol 🙂

mima1983
5. okt 2011

@ikuska jj, som zvedava a drzim palceky 🙂

ikuska
5. okt 2011

@mima1983 takze na teste len jedna palicka, tak budem cakat kedy pride MS

lucianak
5. okt 2011

Ahojte, aj ja už mám femibion 800 hodený v šuflíčku pri liekoch. mala som jeden zamlknutý potrat v 11tt, teraz som 2 mesiace po kyrete a dočítala som sa tu na koníkovi, že femibion 800 je dobrý aj k tomu, že znižuje riziko potratu a že samozrejme zabezpečuje dobré zázemie pre mimino. Chystám sa ho užívať teraz po víkende. Dúfam, že aj pomôže k otehotneniu. Beriem teraz gynex, čo má upraviť menzik, lebo dosť ho mám rozhádzaný, tak uvidíme.

mima1983
6. okt 2011

@ikuska hmm, tak to ma mrzí... nebola ani slabulinka???

mima1983
6. okt 2011

@lucianak dufam ze Femibion pomoze, ja ho beriem už teraz 3. mesiac.... tak snad je dobre prostredie pre babatko vytvorene.... uvidíme, dufam ze sa čoskoro objavia // čiaročky 😉

ikuska
6. okt 2011

@mima1983 ahoj, nie nebola ani slabucka, ale kupila som dva v jednom tak pockam do nedele a ked nic tak spravim aj ten druhy test ... Dakujem ze si mi drzala palceky, uz som dlho testy nekupovala, ale doktor v Martine ma nastartoval, ze mozem otehotniet, ze ten folikul praskol, aj pozorujem moje telo ako pracuje, ale vidis ako dopadol test. Asi je to len v mojej hlave, nevadi, ved pockame a uvidime.

silvika20
16. okt 2011

ahojte kocky.chcem sa vas opytat ci nahodou niektora nevie preco mi doktorka predpisala tie tabletky (femibion 800)ked mi meskala menstruacia a tehotenstvo som neplanovala.su tieto tabletky aj na to aby som dostala menstruaciu ked mi meska?dakujem

poisonblu
16. okt 2011

ja som 6 tyzdnov po kyrete (potratila som v 8tt) a femibion 800 beriem teraz druhe balenie...buduci mesiac sa chystame na babatko, tak dufam, ze ten femibion mi pomoze nielen znovu otehotniet, ale aj babatko donosit

pepa82
21. okt 2011

ahoj ako sa mate?

pepa82
21. okt 2011

ahoj irsina ako sa maš?ako mala už to je lepšie?

adik64
11. nov 2011

Viete mi prosím poradiť, s čím môžem Femibion kombinovať? Zvyknem užívať multivitamíny Quantum, sem-tam B-komplex a magnézium. Teraz užívam kys. listovú a E-čko a zvažujem, že by som ich nahradila Femibionom.

anuska30
15. nov 2011

@adik64 ahoj,ja uzivam kyselinu listovu,ale teraz vela citam o femibion 800,takze od 1.12.zacinam uzivat ten.Docitala som sa ze femibion staci uzivat mesiac pred planovanym tehotenstvom.Inak pijem denne zenske caje ako je alchemilka,ostruzina malinova.ja budem mat teraz 17 mesiac po kyrete

zuzu98
4. dec 2011

ahojte,ja som 3.tyž.po potrate,začala som brať femibion 800,kolko treba čakať na dalšie tehotenstvo? 😉

anett6212
5. dec 2011

Ahojte, môžem sa k Vám pridať? Ja užívam Femibion 800 prvý mesiac a idem už na druhé balenie. Predtým som užívala Calibrum baby plan a kyselinú listovú a lekár mi odporučil Femibion 800. som s ním spokojná. nič mi nie je, iba hormóny sa ukazujú ako keby som bola tehotná. Pribrala niektorá z Vás z Femibionu alebo ste mali občasné bolesti také jako pred menštruáciou? Ja ich mávam občas a aj menštruáciu som mala veľmi slabú. 🙂

poisonblu
5. dec 2011

@anett6212 femibion beriem 3 mesiace a ziadna take priznaky ako opisujes nemam..nie si tehu?

zuzu98
5. dec 2011

ahojte,ja femibion 800 uživam 2tyž.,tak sa mi zda,ale neviem či to je z toho-opuchaju mi nohy.

anett6212
5. dec 2011

@poisonblu tak neviem. prave som si kupila test a rano si ho urobim, tak ti napisem zajtra ci som ci nie. 🙂

poisonblu
5. dec 2011

@anett6212 aj ti meska menzes? ked hej, tak urob si ho uz teraz 🙂 ja som sa testovala v prvy den vynechania menzesu, cca 2 tyzdne od oplodnenia a bola krasna silna ciarka

anett6212
5. dec 2011

@zuzu98 ahoj, tak mne nohy opuchaju stale, ale to z prace lebo tu casto stojim. ale z femibionu opuchanie noh nemam.

anett6212
5. dec 2011

@poisonblu ja uz som raz bola tehotna a mala som menzes klasicky. takze ja sa na vynechanie menzesu nespolieham. ale teraz som mala menzes, ale bol velmi slaby a a ni bolesti som nemala. co sa mne nikdy nestava. tak neviem.

poisonblu
5. dec 2011

@anett6212 ja by som to do rana nevydrzala :D drzim palce

anett6212
5. dec 2011

ja osm este v praci tak musim vydrzat :D

anett6212
8. dec 2011

@poisonblu tak nie som tehu. mozno na buduce to vijde. ideme sa dalej szilkovat 🙂

poisonblu
8. dec 2011

@anett6212 tak drzim palce 🙂

alexaba
8. dec 2011

ja som užívala femibion, je veľmi dobrý a napomáha vytvoriť vhodné prostredie pre mimi

alexaba
8. dec 2011

ale veľmi chvália aj alchemilkový čaj, hovorí sa mu aj zázrak, neviem, ja zatiaľ nemám skúsenosti, ale uvažujem nad ním. Staré mamy sa s ním liečili a veľa ženám dopomohol k otehotneniu.

poisonblu
8. dec 2011

@alexaba ja som alchemilku pila iba prvy mesiac po kyrete...na kontrole u dr. po mesiaci bolo vsetko ok, aj menzes nabehol nacas..tak to pripisujem tomu cajiku...ale uz ho nepijem....

anett6212
8. dec 2011

@poisonblu Ďakujem a myslíš si, že alchemilkovvý čaj môže dopomôcť k otehotneniu?