Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

humancare
23. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

viva13
18. aug 2014

ahoj, prosím poradte už rok beriem femibion 800 chodím do CAR vždy pred IUI som brala každý den potom som si dala pauzu potom brala zase 1 každý druhý den, teraz beriem 1denne idem na IVF može sa to brať v kuse? nie je potrebná pauza? dakujem

1983andrea
6. okt 2014

Ja beriem Femibion 800 uz tri mesiace pred vlozenim embrya,doporucili mi ho v centre asistovanej reprodukcie,tak snad nam v niecom pomoze🙂

alyn
9. okt 2014

brala som ked sme sa zacali snazit. aj kvôli tomu, ze mi uplnou nahodou hematologicka zistila ze ja patrim medzi zeny ktore nedokazu metabolizovat kyselinu listovu. mam pocit ze to pomohlo, otehotnela som v zasade rychlo - 2 mesiac snazenia.

zaroven som vzdy byvala dost casto chora a teraz uz asi 2x boli aj vsetky kolegyne chore aj ma parkrat svrbel nos /pricom predtým pri akychkolvek prvých príznakoch sa to vzdy prevtelilo v chorobu/ ale teraz ked beriem ten Femibion, tak som zatial na moje prekvapenie neochorela. mam pocit ze za to vdacim femibionu. Ale! mam pocit ze moja velmi zvysena chut do jedla tiez suvisi s tym uzivanim B vitaminov - zerem brutalne a vkuse 🙂

Drzim palce kazdemu. Ja za seba urcite odporucam a v zasade ja aj musim brat metafolin.

sonidlov
6. feb 2015

BABY AK BY MAL NIEKTO ZAUJEM OSTAL MI FEMIBION 800 POL KRABIČKY.CENA 5,50€.

lewiica
26. feb 2015

ak má niekto problém s metabolizovaním kys. listovej, bude jej rovnako robiť problém metabolizovať femibion. Toto je dobrý ťah na neskúsené ženy. Marketing. Femibion nie je o nič lepší ako príroda, ale skôr horší.

livija
6. mar 2015

ahijte chcela bi som sa z nekim poradim mam tje tabletki fambion a uzivam ich pravidelne a uz nemam ich vela a chcela bi som vedet ci to je iste ci nechtora z vas stich tabletkoch otehotnela prosim vas porate mi ako to chodi ci mam ich uzit vsetko ci nie ci nechtora zvas otehotnela

livija
6. mar 2015

@sonidlov chcela bi som sa spitam pohomli ti tje tabletki lebo ja mam ich a este nic nesom tehotna a nemam ich len 9 co mam robit je este nejaki lik na tehotenstvo

livija
6. mar 2015

ahijte chcela bi som sa z nekim poradim mam tje tabletki fambion a uzivam ich pravidelne a uz nemam ich vela a chcela bi som vedet ci to je iste ci nechtora z vas stich tabletkoch otehotnela prosim vas porate mi ako to chodi ci mam ich uzit vsetko ci nic 😲 😖 ☹

sonidlov
6. mar 2015

@livija femibion su iba vitamíny ktore telo potrebuje nikdy nemas zaruku ze sa ti pomoze otehotnieť . Najlepsie ti vzdy poradí doktor.

livija
6. mar 2015

ah a chcela bi som sa spitat od teba ci ti si tje lieki uzivala lebo ja ich uzivam ale nevjem ci tje tabletki pomahaju otehotjet lebo som stojo zufala a dneska som si robila test a ne som tehotna a co ti us si tehotna ci nie

5esicko
11. mar 2015

@marivka poprosim info o tom lacnejsom femibione... 🙂 inak je uplne identicky s tym v lekarnach?

marivka
11. mar 2015

@5esicko ano je identicky, je to ten istý vyrobca MERCK..napište mi správu alebo pozrite moj bazar

any81
13. apr 2015

Ahojte, mam zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. V pripade zaujmu piste IP 😉

zazana22
15. jún 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

Baby pomohol Vám femibion aby ste rýchlejsie otehotneli? Chceli by sme s priatelom babatko a chceli by sme to stihnut este tento rok :D

anitta41
16. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@zazana22 moj nazor je ze to urcite má nieco do seba lebo poznam par bab ktrore otehotneli pomerne rýchlo ked zacali brat femibion800 🙂 vyskusaj ublizit ti neublizi 🙂

zazana22
17. jún 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@anitta41 rozmyslam nad nim pozerala som si zlozenie viacerych vitaminov a najviac sa mi zapacil femibion po akej dobe si otehotnela?

any81
18. jún 2015

Ahojte, mam zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. V pripade zaujmu piste IP  🙂

kubkovamama
18. jún 2015

Ahojte,ja myslím, že tabletky ako také- ktorékoľvek, otehotnenie neurýchlia ani 100% nepomôžu. Stále je to len chémia. Skôr zdravá strava, pohoda.. a vitamíny iba ako doplnok. Mne lekárka nakázala iba kys.listovú 400mg denne 3mes pred otehotnením a až do cca 12.tt.. že nič iné netreba ak je žena zdravá a nemá problémy, iba to zbytočne zaťažuje telo. Femibion nie je nič iné, iba kys. listová a skupina vitamínov, ktoré pokryjeme v bežnej strave. A je to fajn predražené

zazana22
18. jún 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@kubkovamama ja sa stravujem zdravo ale prepac som nazoru ze pocas planovania a aj pocas tehotenstva potrebuje toho viac a to strava vsetko nepokryje pracujuca zena si nemoze cely den nieco zuvat a chrumat zeleninu preto som aj za vitaminy v tehotenstve samozrejme aj zrave stravovanie je dolezite o tom nepochybujem, preto chcem femibion to co nepokryje strava pokryju vitaminy a ked sme pri chemii chemiu mas vsade aj v zelenine a ovoci

kubkovamama
18. jún 2015

@zazana22 aj to je pravda, len je toľko prípravkov na trhu zložením skoro rovnakých, Femibion, Babyplan, Materna a čo ja viem čo ešte.. skôr si dám poradiť od lekára, teda ak nepreferuje niektorú značku.. a telo ti naznačí čo mu chýba. Ja som nebrala pri prvom tehu nič, odbery som mala ukážkové a malý mal rovné 4kg... Teraz je to už iné, druhé sa nedarí, už je to 7r, ale to je už o inom.

zazana22
24. jún 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@kubkovamama no ved sa chcem poradit s doktorom lebo niektore mi odporucali femibion niektore nieco ine ale radsej by som femibion. pri prvom problem nebol to ani neviem ako sa nam zadarilo a teraz nie a nie

mamkamirka
7. júl 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@zazana22 vyskúšaj nám sa tiež dlho nedarilo a možno len telu chýbali vitaminy aby zvladlo nápor ako je tehotenstvo uzivala som femibion a pozri za chviílu sa nám narodi nas vytuzený drobcek

ivana_t
13. júl 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@zazana22 ja už mám po porode no femibion bveriem stale sam porodnik mi to odporucil

mamickajanka
15. júl 2015
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@ivana_t aj ja som brala femibion cele tehotenstvo podla mna je naj 🙂

zazana22
16. júl 2015
Používateľ zazana22 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zazana22.

@mamkamirka dakujem už som si kupila femibion 800 tak ideme na to 🙂

nataliaslivkova
13. aug 2015

ahojte , mam nespotrebovany femibion 800 jeden cely blister 30 tabliet teda na mesiac je v original krabici sptreba 2017 rok polovica balika cely stal 22,29 vnutri 60 tabliet ja ponukam 30 tabliet za 9e uz aj s postou...

any81
29. aug 2015

Ahojte, mam zvysny Femibion 800. Mam balenie Femibion 800 (25 tab) a mam aj Femibion 800 bez jodu (26 tab), ten som uzivala kvoli problemu so stitnou zlazou. Cena dohodou 🙂

annika18
13. sep 2015

ahojte .aj ja som začala teraz brať FEMIBION 800 dúfam že sa to pomáha a podrí sa oťehotniť. 🙂

annika18
13. sep 2015

mamkamirka a ty koľko si brala ?tak myslím že prvy mesias si brala potom nadruhy mesiac bola si už tehotná?