Máte skúsenosti s Femibion 800 na maternicu?

petrzalkaa
16. sep 2008

Dostala som od lekára Femibion 800 výživový doplnok s kyselinou listovou,vraj by mal pomôcť zvýšiť sliznicu maternice.......???
Prosím máte s tým niekto skúsenosti, pomáha to?

lucka369
16. sep 2008

ahoj petrzalkaa:to ti napísal gynekolog?a kolko si doplacala? 🙂

staza
16. sep 2008

Ahoj.Ja to kupujem v lekárni stojí to 409sk.Neviem či pomáha na sliznicu ale to beriem ako výživný doplnok pred ivf čiže je to pre ženy plánujúce tehotenstvo a až do konca 12.týžňa tehotenstva.Pri užívaní 4.týždňov sa dosiahne optimálna hladina folátu(kyseliny listovej v bunkách a tkanivách).Preto je dobre čím skôr začať pred plánovaním tehotenstva.

gerena
16. sep 2008

ahoj petrzalkaa, ono kys. listova problem nevyriesi, ale skor napomoze regeneracie a spravnemu vyvoju buniek, ale bezne sa odporuca na dvihnutie sliznice a este vitamin E, ale vo femibione je aj ten
momentalne na trhu je to najlepsia vec, totiz obsahuje aj metafolin, co je vlastne ucinny metabolit kys. listovej, pokial sa snazilkujete, je to vyborna vec 🙂
lucka je len na volno a stoji kolo 750-800sk

lucka369
16. sep 2008

ahoj staza:ja si kupujem Calibrum baby plan to je niečo podobné ako Femibion. 😉

staza
16. sep 2008

ano aj to som brala ale femibion je lepší odporučila mi to kamoška,ktorá robí v lekárni.

lucka369
16. sep 2008

staza a gyn.ti nepredpísala nejaké hormony?

staza
16. sep 2008

aké myslíš? momentalne sa chystám na 4 ivf

petrzalkaa
autor
16. sep 2008

dakujem dievčatá
platila som celý v pieštanoch 392.-sk-
snažíme sa vyše roka a zmenila som lekára ,na UTZvuku pozeral,vraj mám momentálne jeden vaječník uplne bez folikulov a druhý folikul malý a zníženú sliznicu......tak mi dal ten femibion.
pomáha k otehulkovaniu? 🙂

staza
16. sep 2008

to ťažko povedať či pomáha k tomu výsledku mi len môžeme využiť všetky možnosti čo nám ponúkajú 😉

petrzalka
17. sep 2008

staza tak to máš veru pravdu-pomôž si človeče ako môžeš,potom ti aj pán boh pomôže....to ma práve teraz napadlo,ako sa to hovorí...hlavne pre tie žienky,ktoré dlho dúfajú,ako ja, že to len tak v pohode vyjde a po roku stále nič....no držím nám všetkým palčeky!!!!!! 😉

petrzalkaa
autor
17. okt 2008

femibion je vraj aj proti potratom...

pomohol niektorej z vás k otehotneniu?

poleva
2. jún 2009

ja beriem femibion 800
a 400 je velmi draha

janula.k
2. jún 2009

femibion mi bol tiez odporuceny mojou gynekologickou. Je najlepsi na trhu co sa tyka kyseliny listovej. A je vhodny zvlast pre tie, co maju problem so spracovanim KL.

poleva
2. jún 2009

len mne lekar povedal ze po mesiaci mam prejst z 800 na 400
lenze na 800 sa pise ze do 12 tt
a 400 stoji oklo 700 skk a to je vela podla mna 🤐

meliska
2. jún 2009

poleva, rozdiel vo femibione 800 a 400 je v tom, ze v tej 400 je navyse DHA kyselina, co podporuje mozog babatka a je tam menej kyseliny listovej o polovicu... inak je zlozenie uplne to iste, ak este nie si za 12tt podla mna nie je dovod kupovat si ten drahsi...

janula.k
2. jún 2009

ano suhlasim s meliskou. Ten Femibion 400 sa odporuca az po 12tt.

poleva
5. jún 2009

takže mam brať len 800 zatiaľ čo myslite ????????

to.beruska
12. jún 2009

no ja uzivam tiez femibion.najskor 800 a teraz 400.no je to dost ale na nieco to je dobre.ja som ho tiez zacala az 13tt uzivat.a ze vraj nie je ani dobre uzivat tu 400 kazdy den.tak ja ju uzivam az kazdy treti.

lilix
9. jan 2010

pozdviham temu, nejake nove infosky popridavajte..

labus
10. jan 2010

Lillix ake info o FEMIBIONE by si potrebovala?Všetko potrebne je na ich stránke www.femibion.sk
jedine,čo Ti možem napísat,že podla mna je FEMIBION najlepšia volba ja som snažilka a FEMIBON800 beriem z drobnými prestávkami už rok kedže sa má brat min.3 mesiace pred otehotnením

xena1
10. jan 2010

baby Femibion,ci uz 800 alebo 400 je robeny tak ze v jednej tablete je presne denna davka vsetkeho co tehulka potrebuje,cize denne jedna tableta je ok....
ak ste si vsimli obsahuje metafolin,to je vlastne uz hotova kys.listova ktora s a nemusi v tele metabolizovat...cize mate istotu ze splni svoju funkciu...bolo zistene ze jedna z dvoch teh zien aj ked uziva kys.listovu v akejkolvek podobe,nedokaze ju v tele zmetabolizovat...cize je tym padom zbytocna...preto femibion metafolin...a sami viete aka je kys,list dolezita v tehu...znizuje riziko raztepov,vrodenych vyvojovych vad,predc.potratov.atd..femibion 800 je unikatny aj tym ze staci ho brat mesiac pred planovanym tehu..je drahsi ale kolkokrat sme za zivot tehu a doakzeme dat prachy za kadernicku,nechty a ine...

irsina83
10. jan 2010

ahojte,

mne femibion pomohol k otehu, kedze som mala zvyseny homocystein a poruchu metabolizacie kys. listovej, vdaka femibionu, ktory obsahuje l metafolat co je telu vlastny mi znizil homocystein a ja som ostala tehu ze ani neviem ako ale predtym sa nam nedarilo... a od 13tt betiem femibion 400, je sice drahy ale mam vsetky potrebne vitaminy pre seba aj babatko 😉

irsina83
10. jan 2010

petrzalka ja som mala uzku sliznicu maternice a nedozrievali mi folikuly, mam syndrom polycystickych ovarii. mne urcite pomohol 🙂

xena1
10. jan 2010

ano irsina prave nato je femibion,dokonca niektori gyndosi doporucuju u PCO brat cele tehu 800 koli homocysteinu...

helika81
10. jan 2010

Ahojte,ja tiež beriem femibion,a môžem odporúčiť,že je skvelý,odporučil mi ho aj gynekológ ale ako prvú radu som dostala od priateľky z MK,mám reumatoidnú artritídu a môj imunitný systém bol na nule,stále som bývalá chorá,dopovali ma okrem reum.liekov aj antibiotikmi,pred rokom som mala potrat a udržiavali ma na protireumat.liekoch,takže pri snažení sa dali vysadiť a nebol problém,ale som podstúpila riadnu procedúru,aby sme boli zdraví,zatiaľ sa nám darí,som v 22tt a teraz užívam 400,máte pravdu je drahá ale keď sa o dieťa pokúšate dlhší čas a veľmi po ňom túžite,tak jeho zdravie je prvoradé a nezáleží na peniazoch,a okrem toho beriem na vyše acidum folicum a vit.E...prajem Vám,aby sa Váš sen splnil 😉 🙂 😀

xena1
10. jan 2010

heli,chodis k lunickovi??? 🙂

irsina83
10. jan 2010

xena mne dr nasadil od 13tt 400stovku a beriem aj cecko a aj magnezium 🙂 z vysledkov krvi mam dobru hladinu homocysteinu tak si myslim, ze v pohode 😉

toto pisal moj gynekolog:::

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=co-m...

lilix
10. jan 2010

presne taketo info som myslela.. komu pomohol. dik irsina 😅

lusinkaj
10. jan 2010

ahojte baby,ja sa tiez chcem k vam pridat,ja idem na ivf a tiez som zacala braz femibion 800 ...
bol niketo na ivf a bral to a pomohlo?dakujem

irsina83
10. jan 2010

lilix ten gynekolog co to pisal, ja chodim k nemu a mne teda pomohol a dokonca aj velkemu mnozstvu dalsich, on je odbornik, dost cestuje a vzdelava sa a nieje zastaraly v nazoroch.lilix a navstevujete aj nejaky CAR?