• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s vyšetrením u endokrinológa?

3. augusta 2011 
aj ja mam taketo problemy a momentalne nic neberiem ale oznamila som lekarke ze sa snazime o babatko, a apovedala ze ked to bude aktualane nech sa ozvem :wink:
7. nov 2007 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem akurat dnes rano na edokrinologiu a mam z toho riadne stresy aby to neovplyvnilo otehotnenie :frowning2: . naco som si dala robit tie testy :unamused: teraz mam toho plnu hlavu :sweat_smile: . dufam ze to nie je neprijemne vysetrenie sice samotny odber krvy je na tom asi najhorsie :unamused: . poobede napisem ako som dopadla... drzte palce :fearful:
7. nov 2007 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika,dobre si spravila že si sa pustila so š.ž.lebo aj by si bola tehu a mala najaké problémy a nebrala lieky,mohla by si potratiť alebo by sa babio mohlo narodiť s poruchami štitnej žl, alebo uplne bez nej!
ja som po rpvom pôrode dostala popôrodni tyreotoxikozu a odvtedy sa mi to ťahá.tiež som pribrala zy pol roka 25kg a nedarí sa zhodiť.teraz som po druhom pôrode a stale mám nadvahu.
7. nov 2007 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moncika verim, ze si uz zistila, ze vysetrenie na endikrinologii nie je nijako strasne :wink: prave ze dobre liecena stitna zlaza by ti mohla pomoct skor otehotniet
7. nov 2007 o 19:09  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak som tam bola :slight_smile: mate pravdu nie je to nic strasne a simpos doktor :grinning: . povedal ze to nema vypovednu hodnotu a nemam dovod sa plasit.lieky mi neda lebo mlada baba odkazana na lieky nie je nic moc :unamused: o pol roka na krv a kontrolu. jaj a este povedal ze to mam asi z nocnej a 3 zmennej prevazdzky :confounded: . to iste mi povedal aj gastroentrolog :frowning2:
8. nov 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tehulky, som v 9tt. Viete mi povedat v ktorom tt ma musi vidiet endokrinolog ked som operovana na SZ?? Moja Dr je na dovolenke... diky :sunglasses:
3. aug 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka.lucy ja som otehotnela a na pravidelnej kontrole, teda ked mi brala krv tak som jej povedala ze sme v 11t..vysledky dopadli vynikajuco, tak mi nakazala ze na dalsiu krvicku mam prist v 27tt..
3. aug 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka.lucy
mal by vidieť do 12tt.
3. aug 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok