Máte skúsenosti s vyšetrením u endokrinológa?

zuzana_t
27. sep 2006

caute, mozno to sem nepatri,ale potrebujem poradit. V dosledku neznesitelneho priberania som svoju lekarku poziadala,aby ma niekam poslala, na nete som citala, ze mozem mat poruchu v cinnosti stitnej zlazy. Dala mi odporucanie k endokrinologovi....viete, ako sa taketo vysetrenia robia? Mate s tym niektora skusenost? 😒

maryloou77
7. nov 2007

aj ja mam taketo problemy a momentalne nic neberiem ale oznamila som lekarke ze sa snazime o babatko, a apovedala ze ked to bude aktualane nech sa ozvem 😉

moncika15
7. nov 2007

ja idem akurat dnes rano na edokrinologiu a mam z toho riadne stresy aby to neovplyvnilo otehotnenie ☹ . naco som si dala robit tie testy 😒 teraz mam toho plnu hlavu 😅 . dufam ze to nie je neprijemne vysetrenie sice samotny odber krvy je na tom asi najhorsie 😒 . poobede napisem ako som dopadla... drzte palce 😨

prvapomoc
7. nov 2007

moncika,dobre si spravila že si sa pustila so š.ž.lebo aj by si bola tehu a mala najaké problémy a nebrala lieky,mohla by si potratiť alebo by sa babio mohlo narodiť s poruchami štitnej žl, alebo uplne bez nej!
ja som po rpvom pôrode dostala popôrodni tyreotoxikozu a odvtedy sa mi to ťahá.tiež som pribrala zy pol roka 25kg a nedarí sa zhodiť.teraz som po druhom pôrode a stale mám nadvahu.

pollyanna
7. nov 2007

moncika verim, ze si uz zistila, ze vysetrenie na endikrinologii nie je nijako strasne 😉 prave ze dobre liecena stitna zlaza by ti mohla pomoct skor otehotniet

moncika15
8. nov 2007

no baby tak som tam bola 🙂 mate pravdu nie je to nic strasne a simpos doktor 😀 . povedal ze to nema vypovednu hodnotu a nemam dovod sa plasit.lieky mi neda lebo mlada baba odkazana na lieky nie je nic moc 😒 o pol roka na krv a kontrolu. jaj a este povedal ze to mam asi z nocnej a 3 zmennej prevazdzky 😖 . to iste mi povedal aj gastroentrolog ☹

lucka.lucy
3. aug 2011

caute tehulky, som v 9tt. Viete mi povedat v ktorom tt ma musi vidiet endokrinolog ked som operovana na SZ?? Moja Dr je na dovolenke... diky 😎

silusik
3. aug 2011

@lucka.lucy ja som otehotnela a na pravidelnej kontrole, teda ked mi brala krv tak som jej povedala ze sme v 11t..vysledky dopadli vynikajuco, tak mi nakazala ze na dalsiu krvicku mam prist v 27tt..

lenko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz