Máte skúsenosti s vyvolávačkou menzesu?

aisha1011
23. júl 2009

ahote babule..ma neiktora z vas skusenosti s vvolavacou injekciou??? 😢 😢

aisha1011
autor
23. júl 2009

hallo..babul.e...to s tym nik nema skusensoti?

bashka
23. júl 2009

taku, ze bolela jak svina a nezabrala 😝

junovka
23. júl 2009

u mna to zabralo za par dni. 😉

aisha1011
autor
23. júl 2009

hmm to znamena ze si nedostala kramy..cize bola si tehu???dobre som pochopila?

aisha1011
autor
23. júl 2009

hmm..aatoak nedostanem kramy aj napriek vyvoalvacke..znamena ze som tehu??alebo to moze byt aj nieco ine???nejake ine problemy a koli tomu nemusim dsotat kramy?

cucuska
23. júl 2009

hej, m.že to byť tehu ale i cysta. test si si robila????
Ak si tehu tak "vyvoilávačka"bábu neuškodí, má to efekt lepšieho zahnietdenia sa

aisha1011
autor
23. júl 2009

robila som si test..bol negativny a vpondelok je uz 2 tyzdne od vyvolavacky..aj viem ze to je este skoro rozmyslat..casu a caus..ale prsia ma nebolia ani nic...preto sapytam ze ci to moze byt len tehu...a cysty nemam..

cucuska
23. júl 2009

no mať nemusiš, asi by si mala ist k dokimu. nekázal ti priť keď ti krámy nedojdu????
a test si si robila kedy???

aisha1011
autor
23. júl 2009

bola som pred 2 tyzdnami pri svojom..pichol mi injekciu...a siel na dovolenku...kedze som dostala spinenie...sla som ku odktorovi ktory ho zastupoval...urobil mi sono...zobral krv na tehu a uvidi sa mam tam prist v utorok...lenze do pondeloka mam dostat kramy..ale pochybujem ze dostanem..ked ma nic neboli ani prsia ani brucho ani nic..tak preto sa pytam...ze ci to m zoe byt psosobene aj niecim inmy..to ze mrcha nepride... ☹ ☹ ☹

afrika
23. júl 2009

aisha môže to byť cysta, zápal, nervozita z čakania 😉 . je veľa možností

aisha1011
autor
23. júl 2009

ale pri puchnuti tej injekcie...by mala prist aj napriek tomu nie??

afrika
23. júl 2009

aisha ja mávam cysty a keď som ešte cca pred rokom chodila na vyvolávačky, tak mi vždy prišla do 7dní. tak neviem, ale byť tebou-určite riešim.daj vedieť 🙂

cucuska
23. júl 2009

daj vedieť
a mze to byť aj pcasím je hrozne teplo, neuživala si nejaké lieky???? napr ATB?

aisha1011
autor
23. júl 2009

afrika...hmm ja som amvala tiez cysty...teda jwednu..uzivala som asi pred pol rokom HAK...a zymzla...a uz sa neobjavila..a mala som vtedy aj pichnutu vyvolavacku a prisla mi na 11 den ymslim...ale to som aj citila..a terza nic...

a cucuska..myslis ze pocasim???ja som to mala uz asi aj tyzden po terminealko mala prist mrcha...tak ja fakt neivem z coho ot moze byt... ☹ ☹ ☹

aisha1011
autor
23. júl 2009

dneska je 19 den od meskania mrchy...est som si robila asi 9.7...a druhy asi 19...a oba negativne...

mima22
23. júl 2009

ja mam dostat zajtra menzes dnes sombola u zenskeho myslite mnzes nedostanem ked mam cystu a kedy teraz dostanem?

kosta123
25. júl 2009

aisha1011 - ja mám rovnaký problém,dnes 18.den od meškania,boli ma žalúdok, mam zväčšené brucho,tak neviem a robila som si 2 testy oba negatívne.

bashka
25. júl 2009

aisha, sorry, aj som zabudla, ze som ti pisala...no u mna bol problem ten, ze som velmi schudla, no a stratila som aj menzes, vyvolavacka nepomohla, tehotna som vtedy nebola, proste moje telo nefungovalo poriadne...a este dlho potom to nebolo ok, az ked som pribrala naspat 🙂
A nebola si u Dr.?

aisha1011
autor
26. júl 2009

bashka...ja som enschudla..mylsim ze si drzim svoju vahu...takze myslim ze v tom problem nie je...skor si myslim ze to je bud theu..alebo neico horise..ale skor to druhe a toho sa mooc bojim:( ☹ ☹ ☹ ☹

aisha1011
autor
26. júl 2009

bashka...a u doktora som bola..zobral mi krv na nejake testy...aj na tehu a v utorok kk nemu idem..tak uvidime... ☹

aisha1011
autor
26. júl 2009

kosta..ja akoze fakt neivme co to moze byt...ale dost ma to znepokojuje...lebo mne uz meska dakych 22 dni..a 19.7 som si robila test a negativny...tak neivem... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a uz ma to dost znepokojuje

bashka
26. júl 2009

aisha, kym nevies neboj sa...inac ani to nepomaha 😉 V pondelok sup k doktorovi, zatial klud...a daj vediet, drzim palce 🙂

aisha1011
autor
26. júl 2009

bahka..idem k nemu az v utorok...lebo to idem ku doktorovi ktory zastupuje toho mojho..lebo je moj na dovolenke..a an i nebol schopny mi zobrat krv abo co...zanedbal setko.. ☹ ☹ ☹ a dakujem jj dam vediet..si zlata🙂

aisha1011
autor
26. júl 2009

bola soms a odvazit..a vazim 61,5..tak myslim ze to je v pohode vaha..nato aby som enstratila kramy..nie??mozo som schudla par dekov..mozno kilo..ale mylsim ze to nevadi..nie?

bashka
26. júl 2009

to nevadi, u mna to bolo tak, ze som rychlo rychlo strasnou dietou zhodila vela, hadam aj 10 kil...za 2 mesiace...tak uvidis v utorok, dovtedy na to skus nemysliet, vies, ze psychika je svina, nie ze si nieco sama privodis 😉

aisha1011
autor
26. júl 2009

jj viem uz saliem z toho setkeho podla priatela 😀 ale to nei je pravda..je pravda ze sice vela citam 😀 po nete ale toz toho nesalim 😀 si pripadam ako chodiaca encyklopedia niekedy..o uvidime v utorok....a jj psychika je strasna svina...a hlavne ked si ymslis ze si tehu a nie si..tak si privodis seeetky priznaky 😀 pozname😀..

kosta123
29. júl 2009

aisha1011 - tak ako ?????

kosta123
29. júl 2009

Mne pichol v pondelok vyvolávačku ,na sone nič nevidel..zobral mi aj krv.

kosta123
29. júl 2009

Volala som s doktorom takže všetko v poriadku tehu niesom 😒 takže iba čakať na mrchu.

aisha1011
autor
29. júl 2009

kosta..vcera osm bola na kontrole..a po vysledky...bo minuly tyzden utorok mi bral krv a vcera som bola pov ysledky..ze vysli pozitivne..noo robil mi sono a na sone babo nevidno...vcera mi zobral znovu krv a poobede mi volal..ze vysli testy negativne..tak enivem co to je..a pritom uz mzem byt v dakom 9 tyzdni...