Máte skúsenosti s vyvolávačkou menzesu?

aisha1011
23. júl 2009

ahote babule..ma neiktora z vas skusenosti s vvolavacou injekciou??? 😢 😢

cucuska
29. júl 2009

aisha tak to je naozaj divné, a krámy nikde????? no ja by som šla hneď k inemu doktorovi, nejak s mi to nezdá

aisha1011
autor
29. júl 2009

uz som bola u druheho..kramy nikdy..a mne sa to ntiez nezda...po pichnutej vyvoalvacke osm mala take spinenie...tka pvoedal ze ta hodnota pozitivn co ysla..mohla byt uz klesajuca..cize ako potrat

aisha1011
autor
29. júl 2009

on mi totiz to robil dva testy..a prv vysiel pozitivne.a o tyzden vysiel negativny...akak je pravdepodobnost ze sa pomylili krv alebo ja enivem...daka zamena

alexandrah
29. júl 2009

ahojte, ja som brala duphaston, ked mi vynechal menzes, to sa moze aj v tehotenstve, pre pripad ze by si bola, ale chod ku gyn. na krv, to sa da zistit uz po 2 tyzdnoch

aisha1011
autor
29. júl 2009

alexandrah ja som uz bola u neho a mi aj potvrdil..ael potom vyvratil tehu..tak enivem

cucuska
29. júl 2009

urob si teraz doma test, aj teraz, ak si tehu tak to určite test ukáže a ak tam budeš mať // choď ku gyndovi znovu, aj v labaku sa môžu seknúť

aisha1011
autor
29. júl 2009

cucuska ja si pockam uz do zajtra co mi povie...zajtra rano idem k nemu...

cucuska
29. júl 2009

tak to hej, a daj vedieť bude tu snoriť čo a ako, chodím sem okolo obeda a potom takto večer. Inak je to naozaj s tebou podivuhodné 😖

aisha1011
autor
29. júl 2009

jj dam ti vediet co a aklo..ja akoze fakt neivme co si mam mysliet..fakt setko proti mne..su veci ktore uplne vylucuju tehotenstvo...a zase niektore..ktore uplne hovoria zato zesom tehu...uplne mam zmiesane pocity... ☹

cucuska
29. júl 2009

a čona to priateľ???? alebo manžel??? neviem, ja byť ním uź chytím doktora pod krk 😀 a máš priznaky????

aisha1011
autor
29. júl 2009

hmm priatel..mam len 17 bohuzial...jemu sa to tiez nezda..no mam pocit ze sa tesi...alebo je tu moznost ze si to este poriadne ani neuvedomil...a priznaky???no akosato vezzme..vies este asi 2tyzden rped kramamy som amal taky blby pocit..ako tehu zebna..aspon myslim ze to bolo to..potom ked nedosla mrcha...testy boli negativne..no mne sa stale nieco nezdalo...sice ma prsia neboleli..doslo spinenie raz asi tyzden po kramoch ako som mala dostat...potom som parkrat zachytila ako si utieram slzicku pri telke uplne z nicoho nic..a asi v pondelok om chodila strasne vela krat cikat..ael to mozno bolo chorbou kedze osm mala hnisavu naginu...tazkze takto..aa rano mi bolo trosku blbo..ael to mozno z toho ze si nahovoar abo co...a aj som rano pocitila bolest v podbrusku...

cucuska
29. júl 2009

no podľa mna si tehu a otehu si nejak možno pre očakavanými krámamy, je tam tá možnosť, a časté cikanie??? jaaaaj to si spomýnam, som rada že teraz nie sm tehu. Moja jediná starosť bolo hľadanie wcka xiixixixixi 😀 😀 😀 uvidíš zajtra ale daj mi určite vedieť 😉

aisha1011
autor
29. júl 2009

kramy som amla mat 4.7..po tyzsni som si robila test..nehgativny...po dalsom tyzdni..zase negativny..a nakoneic mi povie ze som tehu z krvy??men sa to cele nejako nezda..vravim..su veci ktore vravia..ano som tehu..a ktore hovoria nie nie som tehu...tak ja fakt neivme..uvidim zajtra..a dam ti vediet..dufam ze nezabudnem...

cucuska
29. júl 2009

opováž sa 😀 som zvedava ako to cele s tebou dopadne
idem spať dnes ma mala vyšťavila
pa

aisha1011
autor
29. júl 2009

ja som tiez sama zvedava ale budem ta kontaktovat...no tak to musi byt riadne sidlo mala co?🙂no oki chod a papa a bru noc 🙂

aisha1011
autor
30. júl 2009

no tak baby..dneska som bola u dokiho..pvoedla mi ze on sam tomus etkemu nechape..enchape ako mi mohol vynst pozitivny..nasledne negativny a pritom ziadne krvacanie..a to nechapem ani ja..domnieva sa ze to je tym ze mam problemy so stitnou zlazou..tvrdi ze ai som potratila..no enive preco som nekrvacala..kukol mi maternicu..ze sa ani enschyluje ku mrche..tak neivem...zobral mi krv ze zajtra po vysledky...a uzavrie to...tak uvidime...ale ja viem ze som babo dnuka mala....rpetoze som to citilla..neico zvnutra mi to hovorilo...takze tak-...aj tak sama tiez tomu nechapem vobec

cucuska
30. júl 2009

tak to vlastne je naozaj gooollll,. aj tak nevies na čom si, aj chodíš so štítnou ????

aisha1011
autor
30. júl 2009

neivem fakt...zajtra dem na krv a cele to uzavrie...a jj chodim aj so stitnou...uvidime zajtra co povie 🙂

kvetinka001
31. aug 2009

ahojte baby,,,mi to meska uz 3 dni,rozmyslam ze zbehnem na tu vyvolacku,ci mam este pockat? dufam ze to bude tym ze som poslednu dobu velmi schudla :(

miculienka
31. aug 2009

ahoj kvetinka, to by som ešte počkala, u mňa bývajú 2 - 3 dni v norme, teraz to nemám v norme už 7 či 8 deň tu blúznim, neviem čo sa so mnou deje, aj testík som už robila, ale neg. bol ☹ , ale ja mám problém so štítnou aj s prolaktínom, tak asi to bude vo veci. pri prudkom schudnutí sa môže ms stratiť, tak možno máš aj z toho

kvetinka001
1. sep 2009

miculienka,ja nastastie nemam problem so stitnou,ale u mna to nevyzera ze ich tak skoro dostanem lebo ma stale zvykne bolievat brucho 2 -3 vopred,a teraz vobec. a to som tak vacsmi schudla minuly mesiac, ale potom som mala normalny ms. tak zeby sa to na tomto odrazilo ?

miculienka
1. sep 2009

ktovie, nechaj sa prekvapiť, alebo zájdi k dokimu, keď to mávaš presné, ja totiž taký stav veľmi nepoznám - že presne, u mňa to vždy hapruje 😖 , testík si už skúšala ?

kvetinka001
1. sep 2009

nie neskusala,ale necitim sa byt tehotna,aj ked neviem ako sa vtedy zena citi....alebo to odmietam...zajtra by som k nemu sla,lebo zosaliem chcem si byt uz na cistom...

miculienka
1. sep 2009

najlepšie bude sa presvedčiť, možno je to nejaký zápal, alebo prechladnutie, budeš si na istom, ja tiež by som mala niečo so sebou urobiť, mne to mešká 9 deň, ale mám pocit ako pred ms, všetko bolí 😢 , aj testík bol neg. ☹

kvetinka001
1. sep 2009

no mna zacinaju krize boliet,mozno som si to vsugerovala ale este pockam den dva,ale fakt tehu by som nemala byt....a ty pockaj este 3 dni,uvidis ci budes mat ms,a tie testy nemusia byt 100% ako tu citam... 🙂 nezufaj

miculienka
1. sep 2009

kríže, hm, to môže byť prechladnutie, no počkám aj ja, aj keď tomu neverím že by som bola, necítim to tak, cítim to skôr tak, že ms príde, len to so mnou vyvádza

kvetinka001
1. sep 2009

to ma niekedy tak zvyknu boliet...ale len tak mierne,ale uz ma aj prestali...ani brucho neboli ☹ takze neostava nam nic ine len pekne cakat...pekne to s nami vyvadza...

miculienka
2. sep 2009

no ani dnes nič, celú noc ma bolelo brucho, už aj tabl. som si dala, zo dňa na deň je to horšie, tebe bolesť ustupuje, mne prichádza, nevymeníme si to ? zajtra počítam podľa bolesti, by sa ms mohla dostaviť, ale kde toľko trčí ? síce ju nechcem, ale čo je veľa, to je veľa, buď nech sa spustí ak sa má, a ak sa nemá , tak nech to tak nebolí ☹

kvetinka001
2. sep 2009

dobre si to zhodnotila,ja to nemam ani v naznakoch a uz to ma stve...zajtra idem na vyvolavacku lebo kto vie kedy sa dockam,dufam ze sa dockam.....ja by som s radostou menila...som zvedava...

miculienka
3. sep 2009

daj vedieť ako si dopadla, ja ani dnes nič, spravila som druhý test, negatívny...už ma porazí, čakám ako na spasenie, hlavne, že ma všetko bolí, takto dlho mi to tuším ešte nemeškalo, len dúfam, že to nieje niečo vážne