Máte skúsenosti s vyvolávačkou menzesu?

aisha1011
23. júl 2009

ahote babule..ma neiktora z vas skusenosti s vvolavacou injekciou??? 😢 😢

kvetinka001
3. sep 2009

bola som dnes na tej gynde,robil mi sono ale nic zle nevidel,co je dobre,dal mi dake tabletky provera ze maju taky isty efekt ako injekcia len tie hormony sa davkuju postupne ze je to lepsie...tak som zvedava...mozem cakat...kolko ti to meska? tak zajdi aj ty pre istotu ku dr. aspon budes vediet...drzim palce 😉

miculienka
3. sep 2009

no vidíš, ty už si asi kľudnejšia, mne to mešká taký desiaty deň, zajtra má moja gynda tehotné a robí krátko, takže ak nepríde ms cez víkend, tak v pondelok nacupkám, nedá sa mi z práce len tak ísť, mi musíme tri dni vopred hlásiť vyšetrenia 🙄 , len ak je to na umretie tak môžme ísť aj na druhý deň, ale hádam by to pochopili , no nevadí, počkám do pondelka, cez víkend sa rozhodne, príjemné čakanie ti prajem s tými tabletkami, hádam sa dočkáš očakávaného výsledku 🙂

kvetinka001
3. sep 2009

a to mas takto casto pravidelne nepravidelnu ms? mne teraz prvykrat meskal ms tak som bola uz nervozna ze co,ale pripisali sme to s dr. tomu rychlemu schudnutiu,noo ale uz citim vajecnik hadam zaucinkuju 😔 veru pockaj este cez vikend uvidis ,kazdopadne daj vediet co je s tebou 😉

miculienka
4. sep 2009

tak ms dnes dorazila, dočkala som sa. mávam to takto asi dva razy do roka, inak len trojdňové meškanie býva, max. 5 dní, teraz to bol vrchol, ale asi zo stresu, dosť som stresovala aj fyzickej námahy som mala veľa, tak asi sa to z toho tak prevlieklo, tak teraz už len zavolať na endokrinológiu a môžem ísť na ďalšie vyšetrenie. tak, teraz už hádam aj ty sa dočkáš ms. mne dajú hádam liečiky po vyšetrení a potom sa zas budeme snažiť s miláčikom

kvetinka001
4. sep 2009

tak snad uz s tebou bude vsetko v poriadku a dockate sa 🙂 ja stale cakam,tie tabletky berem druhy den,ale uz by mohli ucinkovat 😒

miculienka
5. sep 2009

skús si dať večer horúci kúpeľ a dve deci zohriateho červeného vína, alebo čaj so slivovicou aby sa ti roztiahli cievy 😉

kvetinka001
8. sep 2009

az zajtra mam dobrat tie tabletky,vtedy to bude v rozsahu ako keby mi dali tu injekciu,len som to mala postupne v mensich davkach,tak hadam sa dockam, na vajecnikoch citim uz len vysledny efekt chyba 😔

kvetinka001
11. sep 2009

konecne som sa dockala 🙂

bzzmajka
4. okt 2009

ahojte, mne meškajú okolo týždna, testy negatívne, mám ísť ku gynekologovi? pred 3 mesiacmi samovolný potrat a odvtedy len dve menštruácie, takže pravidelnosť nikde,dakujem

danu
4. dec 2009

mirka001 • Dnes o 11:45
Ahojte stalo sa to z Vás už niekomu??Bola som u DR. lebo mi meškala menštruácia,nebolo to dlho ale potrebovala som vedieť či nie som tehu pretože som mala akurát meniť zamestnanie a tá možnosť tam bola .Dr. mi vzala krv na testy a boli negativne a na usg nič nevidela vraj to vidieť až od 5tt ,tak mi pichla vyvolavačku.Menštruáciu som dostala na 5 deň večer ale to bolo len take špinenie ďalší deň normálne a večer sa už menštru. zastavovala a ďalší deň ráno som mala hrozne bolesti neznesiteľne nemohla som ani chodiť,už to vyzeralo tak že budem volať sanitku a potom to ustúpilo ale nezaberali ani lieky od bolesti.A menštruácia sa mi zastavila takže bola iba jeden deň.A lekárka mi tie krvne testy robila len asi 5 deň po vynechani. Je možné že aj tak som tehu?Ak by som bola mohlo to niejako ovplyvniť tehu myslím vzhľadom na tie bolesti boli fakt fakt hrozné.Alebo stalo sa to niekomu?Poraďte.ĎAKUJEM 🙂

vejula
4. dec 2009

mirka, mne tiež meškala ms, a bola som na sone. Doki mi ani nerobil krvné testy, povedal že na tehu to nevyzerá ale že mam zhrubnutu tu sliznicu maternice že asi dostanem do pol mesiaca ms. Ale že mi môže dať vyvolávačku a chcel mi hned nasadiť HAK, že mám asi málo hormonov. Vyvolávačku som odmietla, a čakala som na vlastnu ms. A ked nechodila spravila som si tehu test a bol pozitívny. Dokiho som hned vymenila, lebo ma nahnevalo, že si ani neoveril či môžem byť tehu a hned do mna chcel pchať hormony. Ale ked som tu píslaa čo sa mi stalo tak niektoré kočky hovorili, že vyvolavačka by mi aj tak neuškodila keby som bola tehu. Tak neviem.

petuska03
23. jún 2010

Ahojte dievcence..mam jeden problem,bola som na vyvolavacke uz druhy raz tento rok po sebe....naposledy som po vyvolavacke dostala MS 16 aprila po 10tich dnoch od pichnutia..meskala mi vtedy MS 35 dni.....teraz som bola na nej 8.juna a este stale MS neprisla :(((((((((((((((
trochu mam obavy..mala som sexik naposledy 8 maja a robila som si tehot.test tyzden 10 dni potom a posledny tehot.test 25.maja a bol negativny....takze tehotna asi nie som..ale ta MS stale nikde....
stale mam obavy,dnes je to presne dva tyzdne od pichnutia :( aj vy mate skusenost ze sa MS nedostavila do dvoch tyzdnov po pichnuti?

petuska03
23. jún 2010

Velmi mi pomozete ak odpisete hocikto ... dakujem pekne 😉

buba23
29. okt 2010

Ahojte, chcem sa spytat , naco je dobra vyvolavacka?nieje to zase len "umele vyvolanie menstruacie ako pri HAK?"je to dobre len na pocit ze oo konecne mam menzes?diki za odpoved 🙂

daska_xd
6. júl 2011

neviete ako sa pohybuje cena vyvolavacky...potrebujem to vediet cim skor dopredu dakujem...🙂

daska_xd
6. júl 2011

neviete ako sa pohybuje cena vyvolavacky...potrebujem to vediet cim skor dopredu dakujem..

nika18rocnauznie
19. jan 2012

@daska_xd ahoj, ja som neplatila nic ked mi ju pichli.. 🙂

bettylove
27. apr 2012

ahojte baby.ja som dnes dostala vyvolávačku a teraz mi strašne bolí zadok.je to normálné???