Máte skúsenosti so včelou materskou kašičkou?

kikusa100
26. sep 2007

ahojte.mozno tu je uz taka tema ale nasla som len aloe.
chcem sa vas opytat na vase skusenosti s materskou kasickou. aku ste si kupili, ako ste ju brali a kolko a ci mala na vas nejaky pozitivny efekt...

karamelinka
26. sep 2007

ahoj kikus... 😀
ja ju beriem teraz ale to asi vies...hihi..dakujem za mailik aj teba caka odo mna este mailik 😉

karamelinka
26. sep 2007

idem na obed ozvem sa...papa 😉

smiledra
26. sep 2007

V teme Aloe vera sa pisalo aj o kasicke, ale aj kasicka si zasluzi jednu samostatnu temu, lebo vela pomaha pri snazilkovani, hlavne pri hormonalnej nerovnovahe, nastaveni cyklu a pod. 🙂

kikusa100
autor
26. sep 2007

pocula som ze vela zenam pomohla.. dufam, ze pomoze aj mne aj ked bereim len kasicku z DM zatial..

redkvicka
26. sep 2007

Ja som si ju vcera kupila, tak neviem, nie je tam sice nic napisane, ze by pomahala pri snazilkovani, ale tak som si ju kupila a budem ju uzivat mesiac, inac co vlastne vsetko beriete na snazilkovanie, lebo uz sa mi toho zda nejako moc, ci to nie je aj skodlive, ja E, kyselinu listovu, teraz tu kasicku a objednala som si Feminan a este pijem kazdy den taku zmiesaninu cajov. Tak neviem, dikes.

kikusa100
autor
26. sep 2007

redkvicka:ahoj. kde si si kupila tu kasicku?tiez v Dm?ja beriem listovku, E,b6-piridoxin,matersku, feminan elixir, alchemilkovu tinkturu a rebricek. okrem toho som si objednala femigard. materska kasicka je super vec obsahuje velmi vela vitaminov, mineralov, aminokysselin...

karamelinka
26. sep 2007

ja berem kyselinu listovu, E, zinok, kasicku, a od dnes feminan a jarabinu... 😀
kikus... pisala som ti mail prisiel?? 😉

kikusa100
autor
26. sep 2007

ahoj karamelinka. uz som ho citala, a poslala novy.co bolo na obed?

kikusa100
autor
26. sep 2007

a karmelinka beries kisicku. nejako som to prepocula. aku si si kupila tiez z DM?

karamelinka
26. sep 2007

na obed bola pecienka mnam mna...a aj zo slaninkou.. 😀
akurat si kukam fotos... 😉 no a hovorim fiha... 🙂
tiez pracujes???inak tie kvapky su chutovo zle..nie?

karamelinka
26. sep 2007

nevadi, pisala som ti v maili ze som si kupila tu z DM.... 😀

kikusa100
autor
26. sep 2007

ja som dnes doma, mam volno, preto tolko sedim za netom... tie foto su uz asi 2 rocne. inak vcera som bola u kadernika, ostrihala ma vies trochu ako Viktoria Bekhem ale trochu kratsie a s ofinou.ale to je od veci.. tie kvapky su hnusne ale musime vydrzat. a kasicku?kde si si kupila??

karamelinka
26. sep 2007

do kelu uz nech sa dostanem k tomu CD s foto a tiez ti musim poslat aby som ta potesila.. 😀

karamelinka
26. sep 2007

myslim si ze vyzeras bohovsky.... 🙂
vzdy som chcela aby sa mi hodili take ucesy vselijake ale mne len tie moje dlhe znicene idu... 😠 😀

kikusa100
autor
26. sep 2007

nejako som to musela prehliednut pri tom navale info co si vymiename a este je to kasicka so zensenom??

karamelinka
26. sep 2007

ja tu kasicku beriem len jednu za den presnejsie rano...si mi sa mi zda spominala ze ti ju beries viac krat za den...

karamelinka
26. sep 2007

ano zo zensenom v takej cervenej krabicke...akasi cinska... 🙂

kikusa100
autor
26. sep 2007

ano brala som ju ale je tam ten zensen tak som to zredukovala na jednu denne

karamelinka
26. sep 2007

ja tiez tak beriem...a ked ju doberiem tak si kupim daku v lekarni...cakam stale na tu aloe nech si mozem doma robit koktaily a ona nechodi ☹

kikusa100
autor
26. sep 2007

ahoj karamelinka: inak precitaj si pozorne forum o aloe, lebo tam pisali, ze treba opatrnost pri priprave doma. najma na supku, si treba davat pozor. skus aj ty si davat pozor... opytaj sa smiledry ona ti dobre poradi.. propaguje teiz aloe.nadnes musim koncit, lebo uz mi sibe z PC som uz dlho na nete. tak dost..o chvilu je piatok dojde Kajo 😀

karamelinka
26. sep 2007

kikus ja uz tiez musim koncit...tak zasa do skoreho.... 😀
mne erik o dva tyzdne 😀

smutim ☹

papa

redkvicka
26. sep 2007

Ja som si tiez kupila tu v tej cervenej krabicke, v DM, tak uvudim. Majte sa krasne

kikusa100
autor
26. sep 2007

ja som teiz zvedava ako zaberie. ale ze vraj by sa so zensenom nemala brat nejako dlho lebo to nie je dobre... ale myslim, ze by som si potom mohla kupit nejaku cistu...
su aj ciste ale su dost drahe, tak musim setrit... chcela som si kasicku objednat aj od vcelarov ale uz im dostla 😒 takze tak..

smiledra
27. sep 2007

Kocky, s kasickou su dobre skusenosti aj pri endometrioze. 😉

lauritka
27. sep 2007

smili tak sa podrz ..podarilo sa mi v noci nevstat ani raz ;) uvidim ako dalej 😀

smiledra
27. sep 2007

To neni mozne, zeby bolo zabralo tak skoro? Neuveritelne 🙂🙂 🙂

lauritka
27. sep 2007

😀 no neviem..mozno nahoda..ale uvidim po par dnoch ;) ak to bude dobre asi aj mame dam,,, ona tiez vstava v noci na zachod 🙂

smiledra
27. sep 2007

Som zvedava, daj mi vediet kazdopadne 😵

ajena
27. sep 2007

čaute...smili, lauri, povedzte aj mne ktorý výrobok je taký zázračný 😉

smiledra
28. sep 2007

Ahoj Ajka
Nesúvisí to s kašičkou, Lauritka vyskúšala Lycium. Je to prírodný extrakt plodov Lýcia a extrakt likoricových flavonoidov. Lycium je asi najsilnejším antioxidantom dnes dostupným na trhu. Je 40 x silnejšie ako vitamín C a 100 x silnejšie ako vitamín E, skladá sa zo 150 prírodných zlúčenín, je bohatý na fitoživiny, vitamíny, minerály, betakarotén a aminokyseliny.
Má kopec dobrých účinkov, sťahuje zápaly, dobre pôsobí na pečeň, obličky, spomaluje stárnutie....