Máte zkušenost s léčbou přípravkem Metformin?

jolanka
15. mar 2007

Ahojte snazilky,mate nekdo zkusenost s timto lekem? Mam vice muzskych hormonu a nepravidelnou menzes,ted na ni cekam uz od prosince a zatim nic.(pudu asi na vyvolavacku"agolutin". Dekuji za odpoved.

jaruska74
6. sep 2008

azda bude plodna jesen 🙂

staza
7. sep 2008

Ahoj ako sa dnes máš?

jaruska74
7. sep 2008

dnes je to o dost lepsie, dakujem za opytanie.....dufam ze uz len taky den dva a bude dobre. Ved to je strasne, nemozem ani nic robit, uz tyzden iba polyhujem.

staza
8. sep 2008

No to chce čas aby sa to tam všetko ukľudnilo,ved tie vaječníky boli nadopované hormonmi.Ale už len lepšie môže byť. 😉

staza
8. sep 2008

Ja tu do zajtra nebudem máme úmrtie v rodine tak dnes cestujem na pohreb. ☹

jaruska74
8. sep 2008

och to mi je luto...... ☹

staza
9. sep 2008

no ako už sa cítiš lepšie?dnes ma celý deň preháňa ani som nejedla nič extra tak neviem,ale aspoň ma prečistí 😀 musela som hľadať našu tému prepadla o dve strany.

jaruska74
9. sep 2008

🙂 citim sa uz v pohode.....uz ma zacina boliet brucho jak na menstruaciu.....ta nech co najskor pride, ze mi ten jeden cyklus rychlo ubehne.......🙂

staza
10. sep 2008

no určite zbehne aj ja už len počítam dni aby som už mohla volať dokymu len tie inj.ešte zháňam tak neviem lebo ked nebudem mať do konca mesiaca tak asi posuniem o mesiac ale nerada by som uvidím

jaruska74
10. sep 2008

a to ty si ich chces ako kupit, nechapem.....? tebe ich nepredpise? Ja este mam, ale zial som neabsolvovala ten prenos este a este budem daco brat a nepovedal mi co, tak neviem ci ich budem potrebovat ci nie, ale ked chces tak ked sa mi jedny z tych co boli so mnou a absolvovali prenos ozve ze IVF bolo uspesne a jej tie inj.nebude treba tak sa jej opytat ci ti nepreda.........ale oni budu vediet az 17.teho myslim..tak nejak aspon vravela.

staza
11. sep 2008

ano ja ich potrebujem kupiť lebo mi už poisťovňa neprepláca,čiže som samoplatca.Bola by som rada keby si sa jej potom spýtala ked máš možnosť.A keby si ani ty nepotrebovala tak ich odkúpim.

jaruska74
11. sep 2008

dobre pravdaze sa jej opytam a aj ked pojdem k hermanovi sa ho opytam ci ja ich budem este potrebovat. To mas pravdu to ta vyjde ovela lacnejsie ked si to takto od niekoho kupis za tu cenu co sa len doplaca......a aj tomu druhemu sa to podla mna oplati, lebo sak naco mu to ma stat v chladnicke 🙂

staza
12. sep 2008

No ved práve,dobre budem rada ja len dufam,že dačo zoženiem už pomaly začínm stresovať že nebudem mať na další cyklus strašne nerada by som odsuvala ved už len dni počítam kedy doberiem hak a volam dokymu.Uvidí sa.A ty čo si aktívna tak neskoro večer? 😀 ja už dávno spím taký čas asi si nočný vtáčik. 😉

staza
12. sep 2008

takže tak to vyzerá,že sa mi podarí zohnať 3 kusy.Jedna kočka mi poslala poštou zajtra to idem vybrať na poštu a v nedeľu pôjdem po 2 kusy osobne vyzdvihnúť od kočky len za tým musím cestovať.No nevadí hlavné že budem mať takže mi odľahlo možno ešte 1 kus mi bude treba to sa uvidí ked začnem stimulovať a aké dávky mi dá.A ty už ako?už je všetko v normále?

jaruska74
13. sep 2008

hej ja uz mam momentalne aj menstruaciu, takze potom pockat na dalsiu a pojdem uz ten prenos po dajakej priprave.....

staza
13. sep 2008

No fajn to už prejde a konečne sa dočkáš prenosu fakt škoda,že si teraz nemala transfer ale radšej tak ako by malo byť horšie.Takže už len dni budeš počítať. 😉

jaruska74
13. sep 2008

ale akosi mam tu menstruaciu dost slabu, posledne som mala silne a teraz skor by som povedala ze je to iba take spinenie, ale bolesti mam riadne ......no neviem, pockam este

staza
14. sep 2008

no ja som stále mala strašne silné krámy ale to asi preto,že sa všetko čistilo po tom že sa neuchitili tie embrijka.Ja už som v pohode podarilo sa mi zohnať tie inj.tak som strááášne rada,už aby som začala pichať 😉 no pre zmenu už tretí deň ma pobolieva vpravo až do boku neviem či slepák alebo žeby pruh?ked ma neprejde budem musieť ísť k obvodnému aby sa na to pozrel nerada by som bola keby dačo bolo pri stimulke stále musí byť niečo nečakané 😖

jaruska74
14. sep 2008

joj veru to aj ja som taka ze mi vsetko na tom svete je......a ako som sa stazovala ze mam slabucku menstruaciu...no tak to bola asi len taka predpriprava lebo dnes som mala taku silnu a take bolesti ze som az ibalgin musela vziat lebo sa to nedalo vydrzat....🙂a s tymi tvojimi bolestami, to hej, radsej chod k lekarovi aby si nic nezanedbala 🙂

staza
15. sep 2008

teraz ma dajak napadlo,že v tej téme sme ostali len dve kde sa podeli kočky ktoré prispievali pred tým?

jaruska74
15. sep 2008

fuha tak to neviem......🙂 asi za nami nestihaju 😀

staza
16. sep 2008

ja len že všade veľká debata a tu tak skromne si vypisujeme 😉 aj tu by sa nám zišlo aby bolo živšie 😵

jaruska74
17. sep 2008

vaham ci nemam hrmanovi zavolat uz teraz.....mne je uz dobre, aj menstruaciu som mala pekne bolestivu, tak snad som mala aj ovulaciu.jooooooooj skoda ze uz nemozem ist na prenos teraz

staza
18. sep 2008

tak to hej ale radšej počkaj ako ti doky povedal.Ja mu budem volať v pondelok vtedy mám poslednú tabletu marvelonu tak som zvedavá čo mi povie kedy mám prísť.Už by som chcela stimulovať len aby mi nepridal aj iné injekcie napr.decapeptyl alebo čo verím,že nič nebudem pichať okrem puregonu.Dnes som bola aj u obvodaka na odbery krvi a moču zajtra mám výsledky a ešte ma poslal na usg obličiek,moč.mechura a celej oblasti brušnej.Ale dlho sa čaka som až 10.10.objednana hrôza.Keby som nemala dobré výsledky zajtra tak budem musieť sa spýtať hermana že či počkať mesiac ešte so stimulkou.

jaruska74
18. sep 2008

ja som napriklad vobec nebola na ziadnych vysetreniach predoperacnych ani na krv ani tlak mi nemerali ani nic pred narkozou........vsetky tam mali predoperacne vysetrenia len ja nie, neviem preco. Tak ja budem trpezlivo cakat na ten termin kedy mi povie ze uz idem na prenos.

jaruska74
18. sep 2008

Joj a este sa mi neozvala ani jedna ze ako im vysiel ten prenos, och az sa im bojim zavolat........ked sa to nepodarilo budem velmi sklamana spolu s nimi a ked to vyslo budem pravdupovediac zavidiet 😒 ale veeeeelmi im to prajem. Asi aspon jednej napisem......lebo som zvedava

staza
19. sep 2008

ako to že ťa neposlal na predoperačné vyšetrenia?tak to sa veľmi čudujem ved ja som bola stále pred ivf,tak som zvedavá či aj teraz pôjdem.Dnes som volala dokymu v pondelok mám posledný marvelon a v utorok mám prísť no asi mi pichne decapeptyl som zvedavá či aj to si budem pichať s puregonom.Ja som ešte takú kombináciu nemala.No a ked mi dorazia krámy začínam so stimulkou.

staza
19. sep 2008

ináč dnes som mala výsledky tých odberov tak moč nemám v poriadku ešte v pondelok raz mi treba doniesť aj to sa opýtam potom hermana či to nevadí.Ked som ja mala odber stále som tam bola sama aj pri prenose tak som nebola nikdy s nikým v kontakte so žiadnou kočkou.Len im zavolaj možno budeš prekvapená a bude ťa to motivovať 😉

jaruska74
19. sep 2008

fakt neviem preco ma neposlal, oni sa inac cely cas ku mne spravali a tvarili sa akoby som tam bola uz piaty krat...nic mi nikto nepovedal, ani to ze idem na odber to som sa len sama zdohadala, ale toto s tymi vysetreniami prekvapilo velmi aj mna.

jaruska74
19. sep 2008

a ja som moc nedavala asi este nikdy....Zajtra jednej napisem ze ako sa ma, ze co nove, tak azda bude mat dobre spravy. Som strasne zvedava.