• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte zkušenost s léčbou přípravkem Metformin?

24. novembra 2016 
jolanka takže oni už cupikajú takže teraz budeš len behať za nimi.A to plávanie je super.
10. dec 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste mile.....ale akokolvek sa snazim, neviem uz pozitivne mysliet
10. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska a nechces ist radsej k lekarovi skor? alebo na pohotovost
10. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ne uplne sami ale za ruce a to je neco kdyz drzim oba naraz. :slight_smile:
10. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na pohotovosť by si mohla skočiť mňa to ani nenapadlo dobrý nápad zdenka.A by si vedela na čom si.
10. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jolanka takže o pohyb máš postarané.No určite sa nenudíš a nemáš čas ani na vianočné prípravy.
10. dec 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi idem.......aj teraz hned.mam?
10. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte mi :frowning2:
10. dec 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pohotovosť môžeš aj teraz a kde by si išla na rastislavku?urobia ti ultrazvuk určite.
10. dec 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sla tu do novej nemocnice...mozem aj tam? to mam blizsie, nemam totiz doma auto, manzelik ho vzal
10. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi áno tam temám skúsenosti ale aj tam je pohotovosť takže by nemal byť problém.
10. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola prave tam ked som bola na injekciu. a to ma bud evysetrovat, alebo urobi len sono?
10. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi len usg nemal by ťa vyšetrovať povedz že čakáš na akciu srdiečka buduci týždeň ale sa ti stala taká vec a radšej si prišla nech sa na to pozrú.
10. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre teda tak ja idem.....budete tu ked sa vratim?
10. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či tu budem ale určite napíš čo bolo strašne ti držím palce nech je všetko v poriadku.
10. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska chod, aby si mohla byt pokojna, nebudes sa predsa stresovat doi neviem kedy, ci je to ok alebo nie je.
drzim ti palce, mozno nejaky duphaston alebo ascorutin, alebo neviem, duphaston je na udrzanie, dava sa zenam do 15tt.
ja tu mozno este budem,
asi si uz sla, drzkaj sa
10. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaruska?!......... :slight_smile: dufam, ze je vsetko v poriadku
10. dec 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska tak ako?je všetko v poriadku?
11. dec 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska dufam,že sa poobede ozveš moja si v práci alebo ťa nechali v nemocnici?
11. dec 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaruska...............? asi si ju nechali na pozorovani....urcite by sa ozvala, keby mohla....myslime na teba
11. dec 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženy:slight_smile: tu jaruskin manžel:slight_smile: na príkaz jarusky vám mám napísať, že si ju nechali na pozorovanie. bola dnes na usg a je všetko reatívne OK:slight_smile: ešte stále tam je tá malá fazuľka ;) (máme už aj prvú fotku). takže vás pozdravuje a ozve sa vám hneď ako príde. a to ešte presne nevieme. majte sa krásne:slight_smile: tešilo ma ;)
11. dec 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeee. dakujeme jaruskin manzel...dzime jej palce, teda vam obom a myslime na nu, to je super, ze uz ste videli aj fazulku....odlahlo mi, ze je v poriadku
este dobre ze sla na tu pohotovost. :slight_smile:
11. dec 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme veľmi pekne:slight_smile: a vďaka že ste jej to poradili, ísť na tú pohotovosť, lebo mňa by isto nepočúvla :slight_smile: keby ma to bolo napadlo
11. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi strááášne odľahlo.Som veľmi rada,že je všetko ok.Tak určite nech je pod dohľadom.Takže ju pozdravujem a nech sa drží aj s fazuľkou. :dizzy_face: A bude mi tu chýbať nech sa skoro vráti domov. :wink:
11. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tu som uz ja :slight_smile: pisem z nemocnice , mam tu uz notebook :slight_smile: no horuce novinky su take ze hcg pekne rastie mam 7500, nechaju si ma tu etse do pondelka, uz nekrvacam a nemam ani bolesti, ako uz manzelik pisal mame aj fotku malej fazulky :slight_smile:
12. dec 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vieš aká som rada že je všetko ok.Tak som myslela na teba nech je to ok.To hcg je krásné.No do pondelka to vydržíš a dúfam,že budeš doma na pn alebo nie?Ja som volala Hermimu tak ma objednal na stredu myslela som,že ma dá skôr ale má veľa.A ty pôjdeš deň po mne.A ty si išla rovno hore na oddelenie večer?alebo je tam tiež dole pohotovosť?aby som vedela keby nedaj bože niečo bolo.Tak len oddychuj a držte sa s fazuľkou.
12. dec 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto neviem ci ma nechaju na PN ci pojdem do roboty. netvaril sa lekar ze by som mala pred otratom, povedal ze sa pekne drzi v meternici
12. dec 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak sa budeš musieť do troch dní hlásiť u svojho lekára ked ti dajú prepúšťaciu správu.Tak potom obvodak rozhodne a aj ty uvidíš ako sa budeš cítiť.
12. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..no momentalne sa nemam velmi dobre. dostala som hnacky a vies si predstavit ake su toalety tu na oddeleni. hruza.......si velmi dobre rozmyslis ze ked uz ten zachod oblozis cely papierom ci tam posedis, alebpbudes kazdych 5 minut letiet odznovu. :confounded:
12. dec 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to áno.Už by mohli mať na každej izbe zachod a nie spoločný na chodbe.Predsa by to bolo hygienickejšie.Tak tie hnačky ti nezávidím ja som si užila dosť teraz mám opačný problém zápcha.Tak to je tiež neskutočné.Coho sa ešte dožijeme.A koľko vás je na izbe?a aký je prístup lekárov?ja tam poznám iba dr.Krausa chodila som k nemu dávno do antisterilnej poradne a on mi robil vyšetrenie na priechodnosť vajíčkovodov.A čo si zjedla dačo že ťa preháňa?asi strava nie je veľmi vynikajúca.
12. dec 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok