Máte zkušenosti s Drmkem obecným (Vitex jahňací)?

jovi
10. jan 2008

Ahoj holčiny..... nikde jsme na toto téma nenarazila, tak ho načnu. Byl mi doporučen na ovulaci a upravení cyklu drmek. Proto se Vás ptám na Vaše zkušenosti s ním. 🙂

lucka2405
23. sep 2015

@sany944 1,5 roka, učinok cyklus 78 a 92 dni aj s obkladmi od bylinkarky na PCO ale to som vtedy nevedela, ze ho mam, to mi povedali az pred 2 rokmi v CAR, jednoducho som nemala MS aj pol roka ale ani s nim ziadna slava 😝

maminka1986
23. sep 2015

@sany944 ved ti píšem že sme mali vela vajičko a všetko išlo ICSI potom mrazenie uskladnenei embryjok cesta autom atd..poistovna nam dala 1500e...my ostatok..je to dosť ale stojí to zato a nam to vyšlo hned...jasne keby maš len napr 10 vajičok-čo je malo podla mna lebo len 30% z nich je uspešných to su cca 2 vajička mala som znamu čo len jedno mali a nevyšlo..ja osm mala 21 vajičok oplodnených..každe vajičko stalo 33e mrazenie atd...ale mame zamrazené proste ..pomohli nam svokrovci aj ...
1500 no vieš niekoho to može tolko vynst ak ma malo vajičok ale tým padom je menšie šanca na uspech... je to velmi individualne u každej ženy..nedá sa povedat kolko to vynde..niekto ma 20 vajičok niektorá len 8..niektore aj 40!! ale to viem že darovali baby..takže tak je to u každeho ine...

sany944
24. sep 2015

@maminka1986 aha tak tak uz tomu chapem 🙂 ale super je ze to vyslo na prvy sup, lebo fakt to musi byt psychicky narocne, a este vies ze dalsie mrazaciky cakaju na dalsi pokus 🙂 a tie vajicka sa mrazia teda uz oplodnene? ja ze to sa oplodnuje az potom tesne pred vlozenim.

sany944
24. sep 2015

@lucka2405 fuha tak to je skoda chodila si k bylinkarke Anke z vrboveho? aj ja som u nej bola ale obklady sa mi nechcu robit a tiez mam slabe PCO, tak uvidim ci mne aspon trochu pomoze, bez duphastonu mam tiez hrozne zly cyklus

maminka1986
24. sep 2015

@sany944 vajíčka odoberu a aj spemrie odovzdá partner v ten istý den a hned oplodnuju..potom sa čaká 5-6 dni či budu embyrjká to je tiež stresujuce :( ale my sme mali dosť..a potom len tie najlepšie vhodné na mrazenie sa mrazia ...
nam povedali že mame velmi kvalitné ked mi išli vkladť a e že je tam velka šanca na otheotnenie a mali pravdu...je to medzi nebom a zemou
🙂

lucka2405
25. sep 2015

@sany944 Ano, k nej aj obklady 1,5 roka a nic uz mi z toho hrabalo☹ teraz skusam pupalku a macu a vyzera to ze zabrala🙂 skracuje mi krasne cyklus🙂

sany944
25. sep 2015

@maminka1986 aha tak tak to je potom super ze uz oplodnene vajicka mrazia, tak este raz krasne tehu prajem 🙂

sany944
25. sep 2015

@lucka2405 ty brdo to je sila ze nezabralo co som citala tak do pol roka to strasne vela snazilkam pomohlo a podarilo sa otehotniet, vy sa snazite aj o babo ci ti ide iba o upravu cyklu? Skusala si aj cvicenie mojzisovej?? Ja uz som vyskusala asi vsetko co sa len da, aj ked cajik pijem necele dva mesiace takze to je este kratko aj cvicenie mojzisovej este kratko tak este tomu davam nadej 🙂 uvidime kedy sa podari

lucka2405
25. sep 2015

@sany944 No veru to som asi vynimka, hej snazime cca od 04/2012 momentalne som v stadiu, ze cakam na zazrak ak sa nestane do roka ako sa nastahujeme do svojho zacnem zvazovat adopciu 😉

sany944
25. sep 2015

@lucka2405 Fuha tak to sa uz riadne dlho snazite, musi to byt fakt tazke :( a lekari prisli aspon na pricinu preco sa vam nedari, alebo nevedia na to prist? To mas dobre ze by tvoj drahy nebol proti adopcii, moj manzel nechce o tom ani pocut, ak by sa nam nikdy nepodarilo mat vlastne deticky tak bohuzial ani adoptovane neprichadza do uvahy, ale bohvie mozno keby islo do tuheho by zmenil nazor, ale ja verim ze sa zazrak stane!!! vyskusali ste uz vsetko? Umele oplodnenie neuvazujete alebo aj to ste uz skusali a nic?

lucka2405
25. sep 2015

@sany944 No ano dlho, ale mala som pocit, ze ked to uz bolo take silene, ze uz to nie je ono ☹ ako roboty - teraz musis lebo.... no nic moc nalada, tak som sa nato vykaslala, ja mam aj hydrocefalus takze preto umele nechceme lebo manzel sa o mna boji aby sa mi nieco nestalo a vraj nechce zbytocne riskovat a experimentovat, za adopciu je, to mi hned povedal, ze na umele ho nedostanem to radsej adopcia. V CAR zistili PCO vraj mam velmi velky pocet vajicok a preto su hormony zblaznene a nemam ovu ale prirodna liecba tusim zabera.

bobinka1987
14. okt 2015

@lucka2405 zdravím, nabizite jeste ten drmek? 🙂

lucka2405
15. okt 2015

@bobinka1987 dobry den ano🙂

bobinka1987
16. okt 2015

@lucka2405 prima 🙂 napsala jsem Vám SZ

wladka90
20. apr 2016

Baby, predám vítex jahňací, ak mate niektorá záujem, ozvite sa mi na email vladka.bosakova90@gmail.com 🙂
ˇ

ika7
3. aug 2016

@wladka90 ahoj prosim ta mas este na predaj vitex? Pomohol ti?

zuzannaaa
10. sep 2016

baby .... poradte mi .. kupila om si vitex semeno a neivem ako nsi ho mam pripravyt a ako davkovat a kedy do kedy pit ... diky .....

pajara
10. sep 2016

ahojte, z jedneho portalu som si objednala vitex jahnaci tbl 90 ks na odporucania tu na fore, kvoli spineniu pred menzesom a po a teda kvoli dlhemu krvacaniu cca 14 dni.
Skusenost je takato: zlepsila sa mi plet, tehotna zatial niesom ale tento mesiac mrcha nedorazila, uz je to 34 dni od poslednej(inak som vzdy mavala 25-28). Testy dva, oba negativne. Objavilo sa iba spinenie velmi slabe. Rozmyslam s nim seknut, mate niektora podobnu skusenost?
Chcela som ist na odbery kvoli hormonalnemu profilu tento mesiac ale kvoli meskajucej mrche to nevyzera zatial

zuzannaaa
10. sep 2016

@lucka2405 ahoj a bola si na hormonalnom profile ... ake hormoni nemas v poriatku ?

lucka2405
12. sep 2016

@zuzannaaa Ahoj ja uz som bola vsade aj v CAR a mam PCO, o hormonoch sa nikto nejako moc nevyjadroval, ale minuly rok som zacala brat pupalku a macu a to mi pomaha cykly sa super skratili tak snad sa aj babo zadari🙂

zuzannaaa
14. sep 2016

baby kupila som si jahnaci caj a tie semienka som pomixovala trochu ... caj som si nadavkovala 2 gramy na salku ... je to postacujuce?
A ma horkastu chut ... ma taka byt ?

hortenzia85
9. nov 2016

@pajara Ahoj, vidím, že si už tehu. Pomohol ten vitex?

sussah
11. feb 2017

@lucka2405 môžem sa opýtať na tie obklady čo ti pani bylinkarka poradila?

lucka2405
13. feb 2017

@sussah Ahoj, pani Anka nedoporucuje posuvat si skusenosti, lebo kazda zena je ina a kazde telo moze zareagovat inak a moze si tym sposobit aj problemy, a z mojej skusenosti mne to nepomohlo. Dufam, ze sa nehnevas🙂

sussah
13. feb 2017

@lucka2405 ok v pohode 🙂

lucka2405
13. feb 2017

@sussah A aky mas problem? Ja mam PCO a skoro ziadnu MS.

sussah
13. feb 2017

@lucka2405 ja mam vysoky prolaktin a partner horsi spermiogram, Bola som na umelom oplodneni IVF a 4 vklady mi nevysli. 6 embryi sa ani len jedno neuchytilo.

lucka2405
13. feb 2017

@sussah A si zdaleka? Zeby ste k nej zasli obaja?

sussah
13. feb 2017

@lucka2405 hej sme z Kosic, ale ked pojdeme okolo a bude ten spravny cas utorok a stvrtok tak by sme sa chceli zastavit

lucka2405
13. feb 2017

@sussah drzím palce nech pomoze, skus jej zavolat ze si z takej dialky a dohodnut sa nejako.