Menzes mám každý druhý mesiac a snažilkujeme

gabulka15
14. sep 2015

caute kocky , mate niektora podobnu skusenost . menzes som mavala kazdy mesiac aj ked mi niekedy max. meskavalo 10dni .asi od marca ho mam kazdy druhy mesiac cize mi vzdy mesiac vynecha . snazime sa o babetko , bezvysledne uz asi rok . krv mi zobrali vsetko som mala v norme a tehu som neni . ☹

ivca88
14. sep 2015

Mas dlhsi cyklus .... skus odsledovat ci ovulujes ...
Ja som mala 40-60 dní ...a nakoniec som ovulaciu mala ...
precitaj si o merani bazálnej teploty http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

A kup si ovulacne testy - ja som ich kupila tu v bazari za 0.40€/kus od https://www.modrykonik.sk/market/tehotenstvo-pa...

Snazili sme sa velmi dlho ...dokonca muz maj aj velmi zly spermiogram...
No 1. Cyklus co som si odledovala ovulku som otehotnela 🙂
Cize pokial mas ovulaciu....tak ser na to ci je cyklus dlhy ci kratky ..lebo ja som sa rok sustredila na skratenie cyklu ( alchemilka...inofolic...duphastob...atd atd.... a nic nepomohlo

Tu je graf a testy s vitazneho cyklu 🙂
vela stastua 🙂

ivca88
14. sep 2015

a ak zistis ze neovulujes ..tak pytaj sa od gynekologa na folikometriu...kde ti ovulaciu vzdy odsleduhe doktor ...a ak nebude...tak ti daju clostyl na jej " vyvolanie "

gabulka15
autor
14. sep 2015

dakujem , idem na slovensku v oktobri na preventivku .ale asi mi moc nepomoze akurat ma vysetri ci mam vsetko v poriadku . zijem v uk a tu mi povedal aby som schudla .

ivca88
14. sep 2015

@gabulka15 no mozbo mas PCOS ....zeny po uzivani antikoncepcie alebo zeny s vyzsim testosteronom maju zvacsa tento problem ...
Ale na to rychlo prides tak ze zistis ci ovulujes ...
Testy ti potvrdia hormony na ovulaciu...a bazalna teplota - stupnutie na grafe ti ukaze ze k nej doslo

babydesire
16. sep 2015

gabulka15 ja suhlasim stym co ti tu baby napisali..nemusi to byt nadvahou..mne sa podarilo otehotniet aj s poriadnou davkou kil navyse..a to 2x po sebe..Necakala by som a skusala by som si vybavit potrebne vysetrenia..alebo navstivte CAR tam vam poradia aj otestuju co treba..rok je predsa len dlha doba na snazenie