Ako si privolať meškajúci menzes?

anna883
12. okt 2019

Ahojte, ak niekoho otravujem týmto príspevkom, tak ho jednoducho prekliknite a ani si ho nevšímajte 🙂 týžden mi mešká menštruácia, tehotná byť nemôžem, ale viete aký je to pocit, že už chcete menzes a prídete na wc a stále nič. Celý týždeň mám pocit, že ich už mam a stále nič. Ako si ich privolať? Už mám stresy, že mi vôbec neprídu..., pila som už dosť červeného vína aj horúci kúpeľ som mala. Ešte som sa chcela opýtať, či mi mohla narušiť cyklus tabletka po (ale brala som ju pred pol rokom, čo už si myslím, že by nemala mať vplyv na cyklus).

candii
12. okt 2019

Mne meškala 8 dní, prišla. Mala som stresy. Podľa mňa pol roka od tabletky 'po' si myslím, že už cyklus nemôže narušiť.

anna883
autor
12. okt 2019

@candii aj ja si mysliím, že je to stres.. Pretože som nastúpila na vš - k tomu cestovanie, ine prostredie atd. , len už je to tak, že mi mala teraz končiť a mne ešte ani nezačala. Tak som sa chcela spytať, či niekto nevie o niečom ešte čo mu ju privolalo.

candii
12. okt 2019

@anna883 Neviem .. ja som volala aj gynekologovi a ten povedal že ak do 2t nepríde, že mi pichne vyvolavacku .. počkaj ešte chvíľku

veonika303
12. okt 2019

Mne meškala mesiac a ani mi nechýbala 😀prišla mi až v ten deň hodinu pred sonom zo spodu ...hormóny si robili čo chceli a všetko v poriadku bolo😀

anna883
autor
12. okt 2019

@veonika303 preboha ani nestraš, mňa by porazilo, kebyže mi mešká mesiac. Nemám sa čoho báť- (tehtoenstva) pretože som mala posledný styk pred polrokom, ale aj tak proste som zyvknutá na ms a už mi chýba :D dúfam, že mi toľko meškať nebude. 🙂

adrika222
12. okt 2019

Mne nedavmo meškala menštruacia 7dni a tehotenski test pozitivni slabučko a bola som u gynekologički a povedala že tehotna niesom. A povedala aj to že test mohol vist falosne pozitivni. A dostala som po tizdi menzes aj som skusala kupel vsetko a prislo prirodzene aj ked meskalo niekedy aj stresy a choroba mozu odialit menzes

marcelik88
12. okt 2019

Vela sa hyb a kup si nejaky zensky caj, ak ale nebude chodit dlhsie tak pre istotu chod na gynekologiu ci sa nieco nedeje

ruzasipova
13. okt 2019

@anna883 Mne takto meskala tyzden hned, ako som nastupila na VS. Ja som ale mala vtedy priatela. Ale mala som z toho hlavu v smutku, na VS som sa fakt tesila. Nakoniec som ju dostala po tyzdni. Takze to musel byt ken stres a zmena prostredia.

adelakom12
16. okt 2019

hm neviem co take okrem vina, ale napada mi, ze salvia pomaha pri udrziavani spravnej hladiny hormonov, tak mozno ked budes pit caj, tak sa ti to unormalni alebo tak.. no to mi llen tak napadlo 🙂