Meškanie menštruácie a test negativny

kajanicol29
18. feb 2019

Ahojte. Mam takú otázku. S priateľom sa snažíme o 3 baby a už pár mesiacov neuspecne. Menštruáciu mam pravidelnú. Začala som piť alchemilkovy čaj posledný cyklus asi 10 dní do plodných dní.. Menštruáciu som mala dostať 14.2.a stále nič doteraz mi nikdy nemeskala. Test negativny priznaný mam ako keby som mala dostať a stále nič. Neviem ci mi ten čaj nerozhadzal cyklus alebo opak pomohol. Mate s tým skúsenosť? Dakujem

kukulienka83
18. feb 2019

Mne pri druhom krpcovi test ukázal až na 6sty deň //

lucka12399
18. feb 2019

@kajanicol29 ja som mala tiez ms pravidelnu, a ked sme sa snazili o babo tak mi zacala meskavat 2 dni max.. jeden mesiac dokonca 7 dni to som si uz myslela ze som.. no testy boli negativne a nakoniec prisla ms. Ked som konecne otehotnela mi uz 2 dni pred ms ukazalo //.
Skus pockat este a testuj neskor.. niekomu ukaze neskor.. a mozno este nakoniec pride ms.

zania2292
15. mar 2019

@kajanicol29 ahoj už si dostala? Mne sa stalo niečo podobné len mne 14dni meska a príznaky ako ty. Tiež som pila čaj aj materskú kašičku brala. Test vyšiel negatívne.

kajanicol29
autor
15. mar 2019

@zania2292 nakoniec som dostala po meškani 7 dní...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre