Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

aduska227
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia2505
15. sep 2012

@aduska227 Čauko...no ja neviem, jedine že by ti tu vedel niekto vyveštiť 🙂 nie v zlom, ale túto dilemu rozlúšti asi len tehotenský test. A kedy bol ten styk? Ako vieš, že nie v čase ovulácie?

miminator1987
24. sep 2012

Caute🙂 snazime sa o babatko a nemam menstruaciu uz pol roka..:( mam PCO ,zvyseny testosteron ale aj prolaktin.beriem par dni medocriptine pijem alchemilku vseliake vitaminy ale ziadna zmena.Nikdy som sa asi viac netesila na mrchu ako teraz..:(

sweetma
10. nov 2012

dobry den prosim vas ked mi viete pomoc pomozte meska mi menstruacia 4den tehotna niesom, citim uz aj bolesti prsnikov aj trchu bolesti vpodbrusku ale stale nic. 😒

ivana158
16. dec 2012

.. Ahojte, cca pred mesiacom mi menštruácia meškala asi týždeň a maa som silné bolesti v podbrušku. Doktor mi povedal, že mám na ľavom vaječníku cystu - 4cm . Dal mi injekciu na vyvolanie menštruácie a povedal, že niekedy cysta zmizne. Po týždni mi povedal, že cysta zmizla. Vyvolaj mi menštuaciu avšak odvtedy ako mi MS vyvolal a cysta zmizla meštruáciu opäť nemám. Mala som bolesti ako pred MS aj výtok, ale menštruácia opäť mešká. Neviem či čakať, alebo nie

danielakytkova
17. aug 2013

dobry den.mozte mi poradit?meskaju mi kramy.mohlo sa stat ze budem aj tehotna.mam bolesti ako cez kramy a boli ma cele podbrusko.poradte mi co mam robit.mam hnedozlty vytok uz dva dni.

danielakytkova
17. aug 2013

@sweetma aj ja mam take priznaky

jennifer95
20. nov 2013

Ahojte baby 🙂 mozete mi poradiť ? V oktobri som mala nechraneny sex a on sa dom mna spravil ,ale mala som menstruaciu.. uz 2týždne ma pobolieva v podbrusku teraz sa pridali aj mdloby.. teraz 10.novembra som mala dostať ale uZ mi meškáju 10 dní.. test som si robila predvčerom a aj dnes no obidva boli negatívne .. môžte poradiť? 🙂 dakujem

lujzicka212
27. nov 2013

Ahojte, chcem sa vas opytat, mala som dostat ms 6.11. a dostala som 13.11. Den a pol som mala, potom som den a pol nemala a nakoniec som mala len jeden den akokeby len spinenie. mozem byt v tom?

lejinkalea
23. jan 2014

ahoj mozte mi poradit ?? uz 7 dni mi meska menzes a mam bolesti v pod brusku moze to bit tehotenstvo????

lujzicka212
16. jún 2014

Ahojte, mala som mrchu 7.maja aj to len dva dni, potom len spinenie. mrcha mi teraz meska 2tyzdne, bolia ma krize, bolia ma aj bradavky na dotyk, pobolieva ma podbrusko.

vladuska1991
21. jún 2014

dobrý deň chcem sa spytat menstruacia mi meska 5den v stredu som mala neskutocne bolesti zaludka az ma krcilo pobolieva ma podbrusko ale prsia vobec byva mi striedave teplo az tak niekedy moc ze mi je na odpadnutie stale mam pocity hladu tak jem bolievaju ma ruky aj nohy ako keby som mala ochabnute telo a som slaba citim na sebe unavu stale polihujem da sa mi spat obcas vzdy sa premozem a tak nespim da sa to premoct chcem sa len spytat ci to moze byt tehotenstvo zle mi nebyva dakujem

zuzkanm
2. aug 2014

Ahojte kocky,
Chcem sa spytat ci nema niektora skusenost s bolestammi v podbursku v krizok je citliva na dotyk na prsnikoch a menstruacia mi meska 4 dni. Ked som si robila test vysiel mi negativny. Mozem byt aj tak tehotna prosim vas? Velmi s priatelom tuzime po babetku a boli by sme stastny keby nam to vyslo. Dakujem za vase rady. 🙂

daniela.ho
2. aug 2014

@zuzkanm sprav znova test za dva dni, rano, inak ti asi nikto nepodarí 😉

zuzkanm
3. aug 2014

@daniela.ho dufam ze test bude pozitivny a ze meskanie mrchy nebude z ineho dovodu 🙂

bandikovajana
3. aug 2014

@vladuska1991 Ahoj tie horucavy mam aj ja aj take unavene telo ze som asi pol hodinu ako paralizovana ako by som spala aj ked chodim ani nevnimam, tento tyzden cakam mrchu a ked budu namiesto nej // tak su to priznaky 😀

daniela.ho
3. aug 2014

@zuzkanm mme meskala tri dni, test bol skoro pozitívny, teda druha čiarka slabšia ale bola. No za dva dni prisla mrcha ☹ bábätko asi odišlo ☹ ale verím ze tebe to dopadne vsetko dobre 🙂 drzim palce

zuzkanm
4. aug 2014

@daniela.ho tak to ma velmi mrzi ☹ urcite sa ti to podari v najblizsej dobe budem drzat prsteky 🙂 dnes si spravim test a verim ze bude pozotivny pretoze iny dovod na meskanie mrchy nevidim 🙂 tak snad bude v rodine novy clen 🙂

zuzkanm
4. aug 2014

@daniela.ho mrcha prislaa ani test som nestihla robit ☹ snad sa babo podari nabuduce

daniela.ho
4. aug 2014

@zuzkanm skoda ale treba verit, určite ti raz pride 😉

zuzu2389
11. aug 2014

Ahojte zienky, chcela by som vas poprosit o radu...
menzes mi meska asi tyzden...dnes som 34 DC a stale nic...akurat ma cely tyzden ako som ho mala dostat boli podbrusko a prsia ...este sa mi nikdy nestalo ze by som mala takyto dlhy cyklus...maximalne mi pridu kramy tak do 31 dna...aj to malokedy..vacsinou tak na 27-28 DC
tento cyklus som mala ist na IUI tak som od 3 dna brala Clostilbegyt, no nakoniec nam do toho nieco vbehlo tak sme na IUI neboli,,,na 16 DC sa mi BT zvysila o 0,2 stupne z 36,6 na 36,8..tak predpokladam ze som vtedy mala aj OVU, potom sme sli na dovolenku ku moru a tam som mala asi na 22 DC krvavy vytok, na 23DC som mala uz len hnedy vytok..a nic viac,,,ked sme sa vratili z dovolenky znova som si zacala merat BT a ta sa mi uz 7 dni drzi nad 37 stupnov...test sa bojim si spravit lebo sa snazime o babatko uz vyse 3 rokov a este ani raz som si nenasla pozitivny test...keby som si teraz nasla 2 ciarky tak som najstastnejsia na svete...stalo sa niekedy aj vam ze vam po uzivani Clostilbegytu meskali moc kramy?
alebo tam je moznost ze som naozaj tehotna...dakujem

19280731
1. okt 2014

ahojte 🙂 mešká mi menštruácia 7 dní, každý mesiac som mala pravidelný cyklus, no asi mesiac a pol do zadu som si robila tehotenský test lebo som sa necítila dobre, vyšiel mi negatívny, potom som menštruáciu normálne dostala a teraz mi mešká. Gynekologička tehotenstvo vylúčila po tom ako som jej povedala že test bol negatívny. Urobila mi vyšetrenie a dala mi antibiotika s tým že mám zápal, a pichla mi vyvolavačku.
Mám strašné bolesti brucha. Do koľkých dní by som tak mala dostať menštruáciu?
Bojím sa že som tehotná.

kikam11
31. jan 2015

ahoj dievčatá, mam dotaz, mam 21 a cyklus mam 21 dnový, občas 23. mala som chraneny styk s priatelom a meška mi menzes. robila som po 4 dnoch meškania test pepino a vyšiel negativny. v priebehu 3-4 tyždňov sa mi aj vratila už 2x prechodena angina takže imunita nič moc + skúškové. teraz som dostala mykozu a zajtra planujem urobiť další test, bo krče a tlak v podbrušku a vaječnikoch občasne mam ako pred kramami ale stale nič. Bojim sa však že Test čo planujem urobiť mi môže skresliť mykoza, na vyvolanie som skušala aj pohlavny styk aj horuci kupel( červene vino neznašam) a stale nič. viete mi niečo poradiť z vlastnej skusenosti a povedať vaš nazor na možne tehotenstvo? ak mi vyjde aj zajtrajši test negativny je nutne podla vas pre istotu navštiviť lekara??? :/ dík

zuzanka1161
8. apr 2015

Ahojte.... V poslednej dobe mávam bolesti v ľavej strane podbruska mala som už raz zápal vajecnikov ale toto je iná bolesť HAK som vysadila v októbri mám stáleho partnera už 5 rokov a dávame si pozor..... Bolesť je bodava a niekedy mám až kŕče že musím na chvíľku zastať a zohnúť sa ked ležím niekedy bolesť vystreluje až do krízovej oblasti cyklus mávam 21-28 dni prevažne 21 tehotná niesom a bolesť sa opakuje vždy na 3 deň od ukončenia menštruácie a trvá 5-8 dni niekedy až do ďalšej menštruácie neviem čo mám robiť teraz som momentálne v anglicku takze k lekárovi sa tak skoro nedostanem a tiež nerada beriem tabletky od bolesti mám prácu pri ktorej som stal v pohybe a na nohách takze si nemôžem dovoliť ležať a oddychovať vedel by mi niekto poradiť čo to môže byt ?? Za odpoveď vopred ďakujem

zuzanka1161
8. apr 2015

@kikam11 ahoj ja mám tiež 21 a ked som v strese mám zlý cyklus a aj imunita to moze byt a na vyvolanie skús niečo čo obsahuje veľa železa mne pomáhala zavarana červená repa ale každý je iní

merinkaaa
3. nov 2015

ahoj, som mladá baba mám 15 rokov, MS mi mešká od septembra. Mala som už pohlavný styk. S priateľom som už skoro 2 roky robila som si už testy no sú negatívne moja mama o tom nevie a bojím sa isť ku gynekológovi. Mávam aj pichanie v podbrušku a niekedy sa mi zdá ako keby ma bábo kopalo ale to si asi len namýšľam. Prosím pomôžte mi 😢

andreasmola
5. nov 2015

@merinkaaa ahoj určite chod ku gyn... ak ti to este neprislo musis možes mat aj iné zdravotne problemi napr cisstu a tak..

merinkaaa
5. nov 2015

@andreasmola ale ako moja mama o ničom nevie ale chce isť so mnou ale bojím sa jej povedať že už som mala pohlavný styk

andreasmola
6. nov 2015

@merinkaaa a niak nevies is sama?

raduska84
12. dec 2016

Ahojte... nedávno som bola na preventívne kde mi doktor povedal že mám vodovu cystu na ľavom vaječníku. Mne mešká menštruácia už okolo 20 dni a občas ma pichá v pravom vaječníku.