Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

bambibam
28. apr 2009

mojemu mužíkovi chýbajú pohyblivé bičíky tak ako je lenivý on podotýkam je jeden tak také sú aj lenivé jeho spermiká a má ich len cirka 1 milion, tam je celý problém

martinka2000
28. apr 2009

tak to je dost na houby tak to opravdu chce zkusit neco jineho ale treba se zadari i tak nikdy nevis 😉 a jak si na tom ty kazdy ten mesic??

bambibam
28. apr 2009

ja v pohode ,zatial nejaké problémy nemám ,sem tam ked prechladnem tak ma pobolí brucho a kríže 😖 ale potom to rozbehám. A ty túžiš po treťom drobcovi? ja mám jednu 11 ročnú dcéru a obdivujem každého kto si trúfa v dnešnej dobe na 3 detičky, ale je to vec názoru 😅

ja by som sa tiež potešila keby mi nakoniec oznámili že budú dve a hned by som vedela aké je to mať 3. 😀 😀 😀

martinka2000
28. apr 2009

😀 tak to by bylo dobre!!!!ja ani tak nejak moc nee ale manzel chce hrozne moc jeste jedno dite nejak si to nepripoustim ale jak ma prijit ms tak jsem jak blazen bojim se toho je to skok do neznama ne do uplneho neznama nevim jak to jinak popsat ja jsem mela prvni brzy a tu druhou jsem hrozne moc chtela ted to tak necitim ze to chci tak hrozne moc ale pak kdyz to dostanu tak jsem zklamana divny co? 😀 ale kdyz by jsi mela dve miminka misto jednoho byla by jsi stastnejsi jeste vic po tak dlouhe dobe by to bylo dva v jednom 😅 deticky jsou nase zlaticka 😉

bambibam
29. apr 2009

no ja už sa ani nebránim myšlienke zobrať dieťa do pestúnskej starostlivosti, len ma hnevá to vybavovanie,lebo ešte aj ked človek chce niekomu pomôcť ,postarať sa tak má problém. kopec 😎 behania.

no manžel verí ,že IVF by nás mohlo zachrániť od žiadosti o pestúnsku starostlivosť. Mať svoje biologicky ,je niečo čo má pevné puto. A v pestúnskej mi to príde dosť náročné ,nerada by som sklamala dieťa,a seba.
Ked aj opatrujem detičky vždy 🙂 som šťastná,ale ked sa pozrem na svoju dcéru nech by bola vymyslím bez nohy,kriminálnička,a neviem čo ..... tak proste je moja.

no najlepšie by bolo keby niekto zariadil že mi žienky menzes budeme dostávať na požiadanie 😀 😀 😀
a bolesti len podla potreby , 😀 😀 😀 , ked sa nám nebudie niečo chcieť a môžme si požiadať aby deti vyniesli smeti a manžel navaril. 😀 😀 😀

laura00
2. máj 2009

Ahojte,som tu 1x....moze mi prosim niekto poradi? V decembri som zial prisla o babetko v prvom trimestri a teraz som v 7-8tyzdni.... Predtym som trocha krvacala, teraz nastiastie take problemy nemam...iba mam uz treti tyzden akoby menstruacne bolesti....bojim sa, ze to opat nedopadne dobre....a ze mi kazdou sekundou menzes pride.... Beriem duphaston 2xdenne.....Na sono idem au o tyzden.... Moze to byt priznak potratu? Velmi sa bojim....

lenka.mondy
2. máj 2009

ahojte tiez som tu prvy krat a potrebovala by som poradit. V januari som vysadila antikoncepciu a od vtedy som mala mrchu v podstate normalne akurat ze pred tym som ju dostavala pravidelne na 28 den a po vysadeni na 30 den. Teraz som mala dostat 20.4 a zatial neprisla ( a bodaj by neprisla 🙂 ), boli ma v podbrusku tak zvlastne, a sice mi byva trosku zle ale nevracala som a aj ked bývam unavena niesom si ista. Prosim poradte nieco ....testik sa bojim spravit pretoze sa bojim ze zistim ze tehotna niesom alebo ze mrcha pride 🙂

sia2
12. júl 2009

Mám problém mala som s mojím priateľom sex cez menštruáciu s prezervatívom a teraz mi ms mešká už 5 dní chcem sa spýtať či môžem byť tehotná??

lauritka
12. júl 2009

jej vidim, ze tu nikto nikomu neodpoveda 🙂 tak sa pokusim aspon aktualne pre siu: zlatko inac ako testikom to nezistis, tehotna byt mozes, nic nie je na 100%- ani prezervativ, na druhu stranu, sa ti mohla posunut ovulka a teda mrcha este nemeska. takze ti v tejto situacii odporucam len testnut. 😉

sia2
12. júl 2009

myslíš že môžem byť tehotná??

lauritka
12. júl 2009

sia mozes a nemusis, ja som "gumky "nikdy nepouzivala, neviem ani ake su spolahlive, ale stat sa moye hocico..
ved zabehni do lekarne a otestuj sa.

sia2
12. júl 2009

Lauritka ďakujem za radu ale akurát som ich dostala takže som happy ale nabudúce sa otestujem ak budem znova meškať :D

lauritka
12. júl 2009

tak asi sa posunula ovulka. 😉

mmart
22. júl 2009

Ahojte, mam tiez jeden problemik.... Mrcha meska cez 2 tyzdne. (predtym bola sice nepravidelna, +- 5 dni) Okrem toho raz za cas mam pocit, ze uz-uz pride a stale nic. Robila som si 2 testy, oba negativne. Dr mi pichla vyvolavacku a to bolo cele, ani ma nevysetrila... nechapem. Ziadny vytok, dokonca mam pocit, ze to tam mam suche. Co mysliteeeee????? dakujem

pikino
22. júl 2009

mmart ak su testy negativne tak to budu zblbnute hormony. niekedy sa moze napr. stat ze neprebehne ovulacia
a cyklus sa jednoducho posunie az na dalsiu menstruaciu. alebo si mohla prechladnut. neviem kedy ti dokina pichjla vyvolavacku myslim, ze ms by mala prist do 7 dni ak nie asi by som k nej isla znova nech pozrie co je vo veci.

mmart
22. júl 2009

pichla mi ju vcera, to nie je este katastrofa 🙂 ale uz samotne meskanie, chapes... Mala som obdobie, ze som tahala do noci s pracou par dni, mozno to bolo z vycerpanosti. Prechladnuta som nebola. Nuz, uvidime, ak sa nedostavi do tyzdna, pojdem dokinu navstivit znova. Inak dik za radu 🙂

kosta123
23. júl 2009

Ahojte mne mrcha mešká 16 deň,inak mi chodí plus minus - 4 dni ,robila som si 2 krat test a len jedna / 😒 tak čakám čo sa udeje,mala som cca 4 dni zvlášny výtok - hustý ale od dnes už nemám,,,,predvčerom mi bolo dosť zle večer, ale aj ráno, no dnes pohoda,tak neviem 😨 môže ma test klamať????

mmart
24. júl 2009

ahoj kosta123, ja to mam podobne. Tiez 2x test, tiez jedna /. Vyvolavacka v utorok - zatial nic (este tyzden a uvidime, ci sa dostavi m.). Na teste je pisane, ze je spolahlivy na 99%. Aspon na tom, co som si robila ja.... Tam mozme dufat v to jedno % 😖

mireag
24. júl 2009

caute baby, ak sa mozem "pochvalit" mne uz meska 24 dni, zial jedna ciarocka... ☹ Doktor mi nedal vyvolavacku, lebo chodim na foliklometriu a mam na pocudovanie super zvacsenu sliznicu a dominantny folikul... Tak uvidime, ci praskne, alebo si to betar rozmysli... ☹

danu
29. okt 2009

nikusa20 • Dnes o 12:21
ahojte, mam takú otázočku, že mi už 14 dní mešká mrcha, naposledy som mala 18.9., občas sa mi zatočí hlava a hrozne ma pichá raz na jednej strane raz na druhej v podbrušku, prsia nebolia, som fajčiarka a ani to mi neprestalo chutiť tak neviem, čo myslíte? Ja by som aj bola rada, aj som si už test chcela kúpiť, ale stále si hovorím, že ešte počkám, bojím sa sklamania. 😖

kika86 • 1d • Dnes o 12:28
Nikus, aj mne meskala niekolko dni mrcha, brala som HAK, mala som nervy zo statnic, fajcila som a ziadne extra priznaky tehu som nemala a vysledok ma dnes 10 mesiacov 😀 Takze je to pravdepodobne 🙂

lenadka • 1d • Dnes o 12:31
nikusa-obdivujem ta ze si si uz neurobila test-ja by som to nezvladla a testla sa...len utekaj kupit test-mozno to nebude sklamanie ale veeelka radost 😉

sasulec • 1d • Dnes o 12:33
niki urob aspon jednu dobru vec,nefajci kym to nevies naisto 😉

nikusa20 • Dnes o 12:39
zlate ste 🙂

kika to si otehotnela počas brania HAK ? wau 🙂

už pred týždňom som chcela, že prestanem ale nejak sa nepodarilo tak som si aspon slimky začala kupovať, ale ak by sa to potvrdilo tak určite prestanem 🙂

no ja ho asi pôjdem kúpiť, nebaví ma to čakanie, a nemám ani príznaky ze mi mala prísť mrcha, a ešte mám aj lekáreň tu cez cestu 🙂

kika86 • 1d • Dnes o 12:40
Hej, 5 rokov som brala HAK a nejake blbe obdobie asi bolo a stalo sa 😉 Ale nelutujem vobec 🙂 Utekaj kupit test a potom nam daj vediet 🙂

titkovamiriam • 3d • Dnes o 12:40
nikusa to mas dobre to aspon tusis ze mozes byt tehu,ja som pri tretom tehu kramovala do 6m-a ani som netusila ze tehu som 😀 ,nez som si potom vybehala lekara tak ze tehu 30t 😀 😀 😀 😀 nastastie vsetko bolo ok a z mareka sa vytesujeme 😀 😀

nikusa20 • Dnes o 13:21
vyšiel negatívne ☹ nechápem to, lebo mne nikdy nezvykla meškať..kúpila som si také balenie, kde sú dva testy tak ešte skúsim hneď ráno, vraj to vtedy ukáže najpresnejšie..dúfam, že sa mýlil..a keď nie tak sa snáď dočkám neskôr 😒

majka448
11. mar 2010

Baby pomozte mi prosim. Uz tyzden mi meska menstruacia. Nikdy pred tym mi tak dlho nemeskala. Nememska mi ani, z tej prijemnej cinnosti. Mozno mi to meska aj zo stresu alebo som niekde prechladla.
Chcela by som poznat nejaky tip na vyvolanie menstruacie.
Vopred dakujem"

algi
11. apr 2010

Ahojte babeny, ja som bola u doktorky pred sviatkami ze mi meskala mrcha tri tyzdne, testy negativne ☹ , podla ultrazvuku bola mrcha na spadnutie no nic sa nekonalo. takze zajtra jej volam a dohodneme asi vyvolavacku. dufam ze to tak nebude fungovat kazdy mesiac. snazilkujeme od novembra co som vysadila hak, prve dve mrchy presne a teraz toto. vcera som aj cervene vino skusala 😎 a popijam aj alchemilku.

algi
12. apr 2010

zmena o 180 stupnov, rano sme nasli / / 🙂

dalea
17. apr 2010

Ahojte,tak mne meska mrcha uz druhy mesiac,poslednu som mala 16.2. a zatial nedosla 😕 Test som si robila 30.3 a dnes,oba negativne 😠 Doteraz mi vynechala iba v pripade tehotenstva,teraz mam uz mesiac bolesti v podbrusku ako pred M,bez vytoku.V januari som bola na preventivke,vysetril ma aj vagin.sondou,vajecniky su v poriadku,bez cysty 😉 Cyklus mam nepravidelny,30 dnovy a asi 3x v roku 40 dnovy.V pondelok zajdem k lekarovy,uvidim,co povie ☹

cathy77
20. apr 2010

ako si dopadla dalea? som podobny pripad, ale mne mešká len cca týždeň...

dalea
20. apr 2010

Ahoj,cathy,vcera som bola u doktora,ked som mu povedala,ze testy mam neg.,tak ma nevysetroval,pichli mi 2 ampulky Agolutinu a ak mi do 10 dni mrcha nepride,mam prist,posle ma na sono a po vyluceni tehotenstva nastavy liecbu 😉 Takze stale cakam,co sa z toho vykluje 😀

cathy77
21. apr 2010

takže dalea, ja som robila dnes test a je negat. 😢 Totalne negat,beloba jak sneh. som strašne smutná. takže zaačnú sa behačky k lekárovi...
Ked ťa prsia nebolia a nemas ich naliate, tak asi to tehu nebude... u mna je to tiež tak. je to des... každy mesiac takto čakať 🙄 aspon kramy keby chodili ked sa nam už nedarí...

cathy77
21. apr 2010

daj potom vedieť, čo a ako, či mrcha došla atd...

dalea
21. apr 2010

Zatial nedosla,ale uz ma 4 den pali zaha 🙄 Ja som nemala bolestive prsia pri predchadzajucich tehotenstvach 😉 Keby som bola tehotna,to by bol naozaj zazrak,lebo v marci bol manzel doma iba 2x cez vykendy a aj to sme si davali pozor 😝 No ale vsetko je mozne 😀

cathy77
22. apr 2010

ja som dnes ráno dostala kramy (KONEČNE!!!)a od 3.DC čiže od soboty začíname stimuláciu Clostilbegytom, takže zase nádej... umiera pisledná ☹
A ako hovoríš - všetko je možné. ja som veľmi zvedavá, čo to s tebou je 😉