Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

dalea
24. apr 2010

Tak aj ja som dnes dostala 😉 Konecne viem,na com som a mozem sa podla toho zariadit 🙂

milada47
8. jún 2010

danu DAKUJEME ZE SI NAM ZRUSILA NASU TEMU !!!

katrenka111
8. jún 2010

ta tu viacero tem ruši

zuzanockamt
8. jún 2010

ked su temy duplicitne, tak je jasne, ze sa zrusia, naco je 10 tem s rovnakou temou 😕 😅

milada47
8. jún 2010

no hej, keby aspon napisala, ze z akeho dovodu, ta tema na ktoru sme pisaili bola dost dobra a tie mamičky ktorym sa to stalo sa tam mohli vykecat .....aj ja jej zrusim temu, ci sa jej to bude pacit !!!

milada47
8. jún 2010

@zuzanockamt hej??? ze som tu taku temu nikde nevidela ...

zuzanockamt
8. jún 2010

@milada47 no kedze danu je admin, tak jej ju zrusit nemozes 😀 ... a fakt je tu vela tem, kde sa omiela stale to iste

zuzanockamt
8. jún 2010

no ved ti dala odkazy na temy, ktore sa venuju tvojmu problemu 🙂

milada47
8. jún 2010

zuzanockamt jedna z tých tém je už zrušená, tam už nepridám žiadny odkaz a navyše, nikde som nenašla tému, v ktorej mamičky písali, že počali aj keď si dávali 100% pozor a je veľa žien, ktoré táto téma zaujíma 😀

a navyše téma Deň otehotnenia sa tu už 1000 krát rozoberala......takže nová téma na túto notu je akože v poriadku???

adka.8
8. jún 2010

Ani mne sa nepači že nam to zrušila a ešte da link na dalšiu uzamknutu temu - tak to je sila, asi by mala mať v tom prehlad,nie????
Milada tak ako si dopadla, už si sa testovala?

zuzanockamt
8. jún 2010

@milada47 100% HAK neexistuje ... jedine ziaden sex ... najspolahlivejsia je HAK - cca 99,9%

zuzanockamt
8. jún 2010

oprava - 100% antikoncepcia

milada47
8. jún 2010

adka.8 som veľmi rada, že si ma v tejto veci podržala.....dosť ma to nahnevalo, človek si piše a zrazu, admina si pride a temu zmaže a pritom je tu veľa tem, s rovnakou tematikou a to tu nikokmu nevadi....tie temy funguju ďalej, to by ma zaujimalo podľa akeho kriteria sa rozhoduje, čo zmazať a čo nie.....no....už s tym nič nenarobime....mohli by sme si pisať cez sukromne maily aby nás tu niekto nemazal ako sa mu zachce.....čo ty nato?? Mame aj deti, môžeme aj o nich pokecat, o vychove a navzdajom si radiť.....test som si nerobila, bolesti su, no kramy nikde....urobim si ho rano, na ranny moč, vtedy je test najistejši....ale napíšem, dam ti vedieť.....ak tam budu II budeš prva, čo sa to dozvie, sľubujem ..... a keď tam bude len jedna, asi by som mala ist na vyvolavačku??? či ešte počkať??? raz som si robila test tak na večer a boli tam II, no tehu som nebola...inak, keď nám zrušila tú tému, myslela som na teba, a premýšlala som, že ako ti dám výsledok tehu testu vedieť, kde ťa budem hľadať, v akej téme.....a som rada, že si ma "vyčmuchala" 🙂

imarikai
8. jún 2010

milada47 no aj ja som ťa vyčmuchala tiež som zvedava ako dopadneš tiež ma prekvapilo že temu zamkli a neviem ako ti dopadol test ale ako čitam budeš to vedieť až rano

sisisi
8. jún 2010

@milada47 suhlasim s tebou... tema sa nemusela rusit. my ju tiez praktizujeme a bola by som rada posmyknutiu lebo priatel moc babatinko nechce a nutit ho veru nechcem. tak daj vediet ako si dopadla 🙂

milada47
9. jún 2010

sisis a imarikai .....tak test dopadol negativne, ale bolesti mam riadne, ale sú také ako keby nie menštruačné, také aké som pociťovala, keď sa mi synátor zahniezďoval....no neviem, ale povedala som si, že keď nedostanem MS do konca týždňa pôjdem na vyšetrenie, resp. na vyvolávačku, šak tie vložky, čo nosím už vyše týždňa tiež niečo stoja. Zatial som to nedostala a nemám ani náznak nejakého špinenia, prsia ma nebolia, len asi pred hoďkou ma slabo napínalo. Uvidíme, čo sa z toho vykľuje, ale keby sa mužík pošmykol....ja by som to brala všetkými 10-timi....vlastne pri každom sexe v to dúfam, a hlavne, keď ma trošku vypité...xixixi ... a to bol dôvod, prečo som tú tému založila....no niekto asi nepochopil jej podstatu, keď o nej musíme písať v téme na bolesti v podbrušku ☹

imarikai
9. jún 2010

@milada47 🙂 a už nechce manžel babo ? aj som sa ťa chcela spýtať či ťa tehotenstvo poteší takže určite 😉 no a potom sa ozvi ako si dopadla

petuska03
22. jún 2010

Ahojte dievcence..mam jeden problem,bola som na vyvolavacke uz druhy raz tento rok po sebe....naposledy som po vyvolavacke dostala MS 16 aprila po 10tich dnoch od pichnutia..meskala mi vtedy MS 35 dni.....teraz som bola na nej 8.juna a este stale MS neprisla :(((((((((((((((
trochu mam obavy..mala som sexik naposledy 8 maja a robila som si tehot.test tyzden 10 dni potom a posledny tehot.test 25.maja a bol negativny....takze tehotna asi nie som..ale ta MS stale nikde....
stale mam obavy,dnes je to presne dva tyzdne od pichnutia :( aj vy mate skusenost ze sa MS nedostavila do dvoch tyzdnov po pichnuti?

yentri
3. sep 2010

Ahojte kočky,
mám problém a potrebujem radu alebo podobnú skúsenosť. Už 8 dní mi mešká menštruácia. Mám bolesti v podbrušku presne také, ako keď ju mám dostať, len zatiaľ nekrvácam. Mám tiež žltkavý hustejší výtok. Pobolievala ma aj pravá strana (vaječník a kríže) Pred týždňom som sa vrátila z 5 týždňovej brigády. Menzes som minulý mesiac dostala načas. Pohlavný styk nebol. Mohla to spôsobiť zmena prostredia alebo prechladnutie?? Mávam často studené nohy a ruky. Neviem sa nijako zahriať a cítim potom vaječníky a kríže. Gynekologička mi kázala chrániť si nohy. Pila som aj ženský čaj z rebríčka obyčajného. Už som z toho na nervy. Neviem či mám ešte počkať, či zájsť k lekárke?? Kamarátka mi odporúčala aby som vypila pohár červeného vína. Prosím poraďte!!! Súrne

betina1984
3. sep 2010

@petuska03, mne vždy príde na 5-6 deň po vyvolaní, ale doktor mi povedal, že keď ho nedostanem do 2 týždňov, že mám prísť. Môžeš mať nejakú poruchu, asi ťa lepšie vyšetrí. Neodkladaj, hneď v pondelok choď, ak nedostaneš.

yentri
3. sep 2010

Fúúha, ani ma nestraš. Ak mi meškala tak max. týždeň a pol. POčkám do pondelka, max. do utorka a pôjdem

tyaja
11. sep 2010

ahojte, prosím Vás dva dni mám pocit ako keby som šla dostať menštruáciu(pichanie v podbrušku a bolesť v krížoch), tá má prísť až budúci týždeň, s manželom sa snažíme o bábo. Včera pri cikaní som mala na papieri ružovú krv a zvýšenú teplotu. Bojím sa, že ak sa nám bábo už konečne podarilo, že o neho prídem. Mali ste niektorá takýto problém?v pondelok pôjdem určite k lekárke,ale dovtedy nebudem pokojná ☹ ☹ ☹ ach jo, bojím sa ďalšej jednej čiarky na teste ☹

sherry111
13. okt 2010

ahojte, mne tiez meska menstruacia dnes uz 7.den. test som robila pred 2 dnami a bol negativny ☹ pred 3 mesiacmi som vysadila tabletky po skoro 7 rokoch. Prvykrat po vysadeni mi menstruacia dosla presne na den, druhykrat mi meskala 2 dni a teraz je to uz 7 dni. S priatelom mame od vysadenia tabletiek nechraneny styk ale do mna sa nikdy zatial neurobil. Tak teraz fakt neviem ci mozem byt tehotna alebo nie. Po tych vsetkych informaciach co som si tu precitala naozaj neviem 🙂

anjelaa
16. mar 2011

ahojte, prosim vas potrebujem poradit. S manzelom sme spali spolu presne ked som mala ovulaciu. Sice sme si davali pozor, ale clovek pri tejto metode nikdy nevie... co ma trapi, je bolest v podrusku. Uz sest tyzdnov pocitujem jemnu bolest, v podbrusku. Sest tyzdnov je dlha doba na to, aby clovek zistil, ci je tehotny. Ale ja testom neverim, nemam s nimi dobre skusenosti. Menstruaciu som mala prvy krat od sexu normalnu a potom som kvoli tym bolestiam sla k lekarovi. On nic nevidel, ze som uplne v poriadku (povedal, ze to mohla byt cysta a ze ak tam bola tak uz odisla), ze tehotna podla neho nie som, lebo nic nevidel (ale to by som vtedy bola v 2 tt). Tak som odtial odisla, ale bolest neprestala. Intenzita je taka ista-mierna, ale citim, ze sa mi nieco vo vnutri deje.Okrem toho nemam ziadne ine tazkosti, naopak citim sa vyborne (teda okrem nafukovania). Teraz co som mala druhu menstruaciu,tak trvala iba 2 dni (normalne mam 6). Nevie mi niekto povedat, o co moze ist? dakujem... viem, ze by som mala ist k lekarovi, a asi i opat pojdem, len by som rada pocula vas nazor.

lilinka21
3. máj 2011

Dobry den ja som tu nová a chcela by som od vas poradit menstruacia mi meska uz 13 dni posledna bola 21.03.2011 a dnes 02.05.2011 som si robila test a vysiel negativny tak som isla ku gyne-vysetril ma zdalo sa ze je vsetko v poriadku tak som sa ho spytala ci niesom tehu on povedal ze keby som aj bola tak ze este je skoro ze nie je nic vidiet tak mi dal injekciu na vyvolanie MS ze ked do 10dni nedostanem tak ze mam prist a chcem sa prave to spytat ze ci aj tak mozem byt v tom ked dakujem . a mam aj take ze priznaky zvecsili sa mi aj prsia pribrala som trochu casto chodim na wc a mam chut na jedlo a zamozrejme ta menstruacia mi meska mozu to byt prve priznaky tehu este raz dakujem za odpovede.

bubbble
19. sep 2011

ahoj baby, chcem sa s vami poradit aj ja.. posledna MS mi zacala 19.8., normalne mi chodi na 28DC, max.na 29DC. podbrusko ma zvykne pobolievat tak 1 den predtym.. teraz v piatok 16. mi mala prist, na 30DC rano som si spravila test ked nechodila - negativny, dnes este stale nic.. zato ma boli podbrusko uz od piatku, nie stale ale podchvilou ma chytia krce ako pred MS. mam aj celkom vela bieleho vytoku.. mam aj naliate prsia, ale nebolestive. tak co by ste si o tom mysleli? treti den meskania MS by uz mal test nieco ukazat, nie? robila som si mamatest 10..

kaloria
12. apr 2012

@anjelaa ahoj viem že to bolo už pred rokom ale náhodou som natrafila na tvoj príspevok a chcem sa spýtať akko si si vtedy dopadla s tou bolesťou podbruška pretože ja mam teraz rovnakú situáciu taktiež sme mali s priateľom prerušovanú súlož ale dvakrát po sebe cez plodné dni a potom som dostala menzes ktorý trval len dva dni a teraz pociťujem stále bolesť v podbrušku nie je to nič hrozné len také tlaky sem tam mravenčenie.

tramtara
15. apr 2012

@anjelaa
@kaloria
baby, tiež som v obdobnej situácii .... anjelaa tiež by ma zaujímalo ako si dopadla 🙂

anjelaa
16. apr 2012

@kaloria
@tramtara no baby ja fakt neviem z coho to bolo, aj ked teda tehotenstvom urcite nie, lebo som otehotnela az mesiac nato a tie bolesti co som mala v podbrusku postupne vymizli same 😕 potom som uz mala klasicke tehu priznaky a tamtie pocity sa uz neobjavili.A lekar sa mi k tomu nevedel vyjadrit, kedze nic vtedy nenasiel.

mimuska777
9. júl 2012

Ahojte kocky,
meska mi to 6 dni, mam bolesti v podbrusku a prsia naliate, bolestive na dotyk, taktiez nevolnost. HAK som prestala brat pred dvoma mesiacmi. Tehotensky test mi vysiel negativny. Moze sa stat, ze aj napriek tomu som tehotna?