Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

saska1
25. jún 2008

ahojky ...ja to v poslednej dobe mávam tiež...prvýkrát ked sa mi to stalo, utekala som k lekárke, lebo mna to ppichalo v podbrušku až tak, že som nevedela poriadne chodiť..dokina urobila sono, a nič nezistila ani zápal...vraj pravdepodobne hormonálny výkyv...odvtedy som to mala asi dvakrát,vždy je to pred mrchou..

skatte
autor
25. jún 2008

No ja mam strach, zacala som brat aj URINAL, ci to nie su mocove cesty, ale trosku preslo, ale dnes to citim stale,,,,na nic sa nesustredim, len na to, ze ma boli podbrusku ☹((( Myslela som si, ze su to zmeny v organizme, ale tak dlho? Dnes si este raz urobim pred spanim test, lebo fakt neviem co by to mohlo byt.
Saska a ked si to mala tak ako dlho? Potom si normalne dostala mrchu?

saska1
25. jún 2008

3mesiace od vysadenia HAK to nie je až tak dlhý čas...telo kým sa spamätá, tak to môže trvať dlhšie...
mne to potom menzesom prešlo...a menzes som dostala...síce neskôr, ale dostala...

yvett78
26. jún 2008

ahoj skatte, ja mavam tiez take pocity, dokonca ich mam uz 2 tyzdne vkuse akoby som mala dostat, ale M cakam az o par dni, takze neviem, tiez co to znamena.
Tiez som skusala tehu test asi pred 2 dnami, ale vysiel negativny, tak som tehulkovanie vylucila.
Beriem aj duphaston na upravenie cyklu, ale nikde som sa nedocitala, ze by mal taketo vedlajsie ucinky, to ze ma obcas napina a je mi zle rano, vecer a teraz aj cez den pripisujem tomu lieku lebo to sa moze stat.
Uvidim, ci dostanem M a ked ano, tak sa na to opytam doktora co to moze byt.
Ale taketo M bolesti mavam aj pri ovulacii, ale ta sa moze kludne aj takto oneskorit, no ked to trva takto dlho, tak tomu moc neverim.
Tak daj vediet ako si dopadla... 😉

skatte
autor
27. jún 2008

yvett, dakujem
Ja zatial ziadne lieky neberiem, a myslim, ze ovuláciu som mala asi 2 tyzdne po menšturácií,,,,citila som ju 🙂 a mala som ja take ine vytoky. Myslela som, že preto by som mala mrchu dostat, ale už tak dlho a nic....Uz sa ,,tesim,, k doktorke co mi povie. Akurat teraz,ked sme sa zacali snazilkovat ☹ Myslíte, že je možné mať ďalšie plodné dni aj keď som menštruáciu nedostala? Asi nie ☹ Tak som zvedava, co to bude

pink_lady
27. jún 2008

skatte - test si rob rano, nie pred spanim, vtedy je pripadna koncentracia hcg najnizsia, preto ti mohli vyjst negativne 😎

pikino
27. jún 2008

skatte pokial viem su zeny co maju ovulku aj bez menstruacie. ale ja si skor myslim
ze to blbne kvoli hak. ja som vysadila tabletky v january a doteraz si cyklus so mnou robi co sce. podbrusko ma boli uz tri dni tak cakam ze teraz budem mat niekedy ovulku a to som uz 24 DC. skus pit alchemilku, ak nie si tehotna skrati ti cyklus a dostanes skor menzes, mne to obcas pomohlo. hormony su proste tvrdohlave a robia co scu tym nerozkazes. a ak sa bude dat utekaj k lekarke, aspon tipovie ci je vsetko ok.

malalady
27. jún 2008

no mne meška teiž stale mrcha.. ale ja mam take blbé pocity už dávno pred mrchou a test tiež negativny a všetky priznaky tehu.. a hlavne bolest prrrrrrs.. a take zvlaštne pocity v podbrušku mavam 😕 okrem toho pichania

skatte
autor
30. jún 2008

No dnes som konečne začala aspon slabulinko krvacať, tak snaď to bude neskôr aj normalna menštruácia...to je ako naschval,,,v sobotu sa vydavam, a tak asi budem lietať s vložkami 🙂 Ale aj tak som rada,,,lebo teraz sa už fakt začneme snažilkovať....Neviete mi nahodou poradiť, od kedy si zadavať začiatok menšturácie pri výpočte plodních dní? Ked začína ešte len spiniť, alebo už ked normálne krvácam. Ďakujem....PEKNY DNIK PRAJEM.

prettybaby
30. jún 2008

ahoj skatte . az ked zacnem krvacat.

zzuzzu
15. apr 2009

Ahojte. Vcera vecer som mala taky bledo hnedy vytok a mierne pobolievanie v krizoch... Najprv som si myslela, ze prichadza MS, nakolko bol vcera 28 den... Ale dnes nic... ziadny vytok, ani MS neprisla... Mozu to byt znamky uhniezdovania? Asi pred tyzdnom sme sexikovali... Test mi zatial vysiel negativne... Asi je to este skoro... Vie mi niekto poradit?

michalag
15. apr 2009

Ahojte, aj ja mam bolesti v podbrusku ako by mala dorazit mrchana. Mne to zacalo asi pred 4 dnami vtedy som mala do mrchy necele 2 tyzdne a uz je to 4 den co to pocitujem ☹ 😒

lufinka83
15. apr 2009

Ahoj kočky, mám jeden problémik...už dva týždne mi mešká MS. Bola som u doktora min. týžden, ten povedal,že zatiaľ nič nevidí,ale že malá gravidita tam byť môže...už prešiel ďalší týždeň, ja bez MS. Robila som si zopár testov a vždy vyšiel negatívny príznaky skôr nemám ako mám na tehotenstvo...ale niečo vo mne mi hovorí,že sme tehotný...ale to si asi nahováram

fyalynka
15. apr 2009

zzuzzu a michalag, zeby uhniezdovanie 😉
drzim palceky 🙂

zzuzzu
15. apr 2009

fyalynka, myslis, ze by to mohlo byt? 🙂

fyalynka
15. apr 2009

lufinka a ms mavas pravidelnu? co ti povedal dr., nejaka pricina meskania? Zobral ti krv?
podla mna po 2tt by uz test mal ukazat // 😕

michalag
15. apr 2009

fyalynka, ale uhniezdovanie 4 dni 😅 🤐

monana
15. apr 2009

Takze baby - zzuzzu a michalag ak nebol sex pred ovulaciou ale az po ovulacii uz tehotne nezostanete. Jednym z moznych priznakov bolesti je prechladnutie a to potom sposoby oddialovanie MS. Toto bol moj pripad minuly mesiac. Po prechladnuti ked som mala dostat MS mi zacali strasne bolesti - pichanie v podbrusku a vo vajecnikoch - hlavne v pravom a trvalo to az 16 dni. Po 14 dnoch som tie bolesti nezvladla a isla som na gyndu. Neslo o zapal ani o tehotenstvo, len o prednestruacne bolesti znasobene prechladnutim. Ten mesiac som mala cyklus az 45 dnovi, co normalne mavam tak 32 dni.
Odporucam pit alchemilkovy caj - kupite v lekarni. 🙂

lufinka83
15. apr 2009

doktor povedal,že zatiaľ nič nevidí (robil len ultrazvuk), ale že prípadná gravidita môže byť...MS mám pravidelnú na hodinky...vždy presne.. krvičku mi nebral..som bola prekvapená ale nebral..že mám dojsť na vyvolávačku a ja som akosik do teraz neprišla ☹

fyalynka
15. apr 2009

zzuzzu, vies kedy si mala ovu? ked si pisala, ze ste sexikovali pred tyzdnom, bola vtedy ovu? 😕
no moze to byt aj uhniezdovanie, niektore zeny spinia trosku pocas toho 😉
tak drzim palceky 🙂 ked ms nepride, tak skus testik tak o dva dni 😉

michalag
15. apr 2009

monana, praveze u nas bol keksik den pred, cez aj den po ovu 😉 .

fyalynka
15. apr 2009

lufinka, ked pojdes teraz k dr. a povies mu, aby spravil este raz sono, tak keby si bola tehu
uz by musel nieco vidiet... A ked tam nic nebude, tak bude pricina meskania ms niekde inde 😒

monana
15. apr 2009

No tak to je iny pripad to moze byt tehu 😉

michalag
15. apr 2009

dnes som skusala aj test, ale je len / ☹ , alebo zeby sa mrcha uz dopredu pripravovala 😅 🤐 🤐 🤐

lufinka83
15. apr 2009

šak pôjdem na vyvolávačku a uvidím...povedal,že ak som tehu tá vyvolávačka bábenku neuškodí

fyalynka
15. apr 2009

michalag, to je podla mna velmi skoro na testik 😅

monana
15. apr 2009

Michalag odporucam ti vydrzat a urobit si test az ked ti zacne MS meskat, to mi poradila gynekologicka, lebo este pred dostanim MS je niska hladina hcg a test to nemusi ukazat. Mne takto test rapiclear ukazal // a ine tety - mamatest (robila som si potom 4 odstupom casu) ukazali len / - nebola som tehu.

michalag
15. apr 2009

fyalynka, zatial som len 10DPO, ale mohol byt uz tienik nie 😅? Kedy byvaju tieniky najskor?

monana
15. apr 2009

lufinka 83 pockaj este 1 tyzden, ja viem ake to je ked meska MS, ale ja by som vyvolavacku neriskovala.

fyalynka
15. apr 2009

lufinka, drzkaj sa, ale urcite chod k dr.
ak by si aj tehu nebola, tak mozno treba ms pomoct aby bol zase novy cyklus a mohli ste
snazilkovat odznova 😉